Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jestem potworem

trzy razy usunęłam niechciana ciąże i nie czuję wyrzutów sumienia

Polecane posty

Gość czy jestem potworem

czy jestem potworem?dodam ze zycie by mi się za bardzo skomplikowało,nie mogłam zrezygnować z pracy zawodowej,w domu było już dwoje dzieci,a mąż akurat wtedy nie był dla mnie oparciem,miał problemy sam ze sobą przez kilka lat,dziwie się ze inne kobiety mają depresje,biegają do psychologów a po mnie te zabiegi spłynęły,nie było to przyjemne przezycie ale teraz nic nie czuje jak je wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl jak byłabyś tym dzieciątkiem , to co byś czuła ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, nie ma chyba aż takich kretynek nie mających pojęcia o antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jestem potworem
nie stosowałam stałej antykoncepcji bo nie uprawiam często seksu tylko stosunki przerywane,raz czy dwa poszliśmy na zywioł bo byłam pewna ze nie mam dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie slyszałas o prezerwatywach? To takie gumowe nakladki na męski czlonek, by nie bylo zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo TY !!! Aborcja to najlepsze co kobieta może zrobić w kraju rządzonym przez tłustych i tepych biskupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicyzm zakazuje i aborcji, i antykoncepcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im więcej aborcji tym lepiej - tylko w ten sposób kler i prawica mogą zostać pognębione na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś żadnym potworem. Masz prawo decydować o swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I komu robicie na zlośc? Sobie. Jak takie pustaczki mają zachodzic w ciąźę, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty sobie qrwa myslisz, ze mozesz tak sobie bezkarnie abortować własne dzieci? A twój mąż o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róbcie, co chcecie, Owsiak dał wam przyzwolenie. Moze i dobrze, nie nadajecie się na matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płód to nie dziecko !!! tylko fundamentalistyczny kler i nacjonalistyczna prawica stosują taką terminologię bo chcą w kobietach wzbudzić poczucie winy aby psychologicznie zablokować aborcję nie z kobietami takie numery Brunner ! ABORCJA jest cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to wolność !!! wolność od władzy kleru i maczystów. Bez aborcji nie ma życia dla kobiet. Jest tylko niewola i zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcje to ostra walka z religijnym zabobonem katolicyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarikkk
zal.pl...dla was p***a to Jakis jamochlon jest...sprawdzone und potwierdzone...lepiej juz lykajcie Tom sperme...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicyzm zakazuje nie tylko aborcji ale i antykoncepcji !!! Zakłamane klechy ujawniają tym samym że chodzi im nie tyle o życie nienarodzone ale o płodzenie katolików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecej empatii macie dla nowonarodzonych ślepych i głuchych zwierząt, niż dla własnych dzieci. Nie zrozumiem tego nigdy. No ale przecież ten płód, zygota, zlepek komórek to nie człowiek, można usunąć bo nie czuje nic.. Mogę zrozumieć kobiety które w ciąży nie były, ale nie zrozumiem nigdy tych które maja dzieci i decydują się na aborcję. W 9-10 tygodniu ciąży na dobrym USG widać już jak ten płód rusza rękami i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaby też ruszają nóżkami a francuzi je jedzą na potęgę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
australijscy Aborygeni hodowali dzieci na mięso jak świnie i w ogóle dziećmi się przez całe tysiąclecia mało kto przejmował a św. Tomasz nauczał, że płód dostaje duszę w 40 dniu od poczęcia i nagle teraz z kupki komórek kler usiłuje zrobić świętość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 9-10 tygodniu ciąży na dobrym USG widać już jak ten płód rusza rękami i nogami. x zapomniałaś dodać ,ze ma jakieś 3-4cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystycznie, 99% Polek usunęło lub poroniło przynajmniej jedną ciążą. To całkowicie normalne i naturalne. Nie stanowi powodu do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biskupi, ręce precz od damskich majtek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Katolicyzm zakazuje nie tylko aborcji ale i antykoncepcji !!!' hipokryzja spaślaków w purpurze jest kosmiczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to przyrodzone prawo kobiety ! i żaden samiec im tego nie odbierze jeśli będą się solidarnie bronić przed przemocą prawa i mową nienawiści kleru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś kiedyś chciała alimenty, to powiem, że to przecież twoja macica, nie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego przyszlpsc swiata to muzulmanie. Tam jest jeszcze normalnie. Największy błąd jaki zrobiliśmy to daliśmy kobietom prawo głosu. A co do tytułu topiku. Kajetan P. też nie ma wyrzutów sumienia po tym co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś potworem? Nie wiem, trudno mi oceniać. Ale moze spytaj swoich dzieci o opinie? Opowiedz im, ze miałaś w brzuchu ich rodzeństwo, ale postanowiłaś je z tego brzucha wyrzucić. I jakie maja szczęście, ze im pozwoliłaś tam zostać i sie urodzić. Zapewne ich miłość i szacunek do ciebie zwielokrotni sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×