Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobra a teraz...

WIELKI CASTING

Polecane posty

Gość dobra a teraz...

Ponieważ ostatnio nawet nie mam z kim pogadać, tak, przegrałam życie:)🖐️, oglaszam wielki casting, dla wszystkich tych, którzy tak jak ja przegrali życie i nie mają z kim pogadać czy iść na piwo:) Szukam jakiegoś miłego pana z Warszawy, w wieku 21- 25 lat. W sumie nie mam zbyt wygórowanych wymagań- musi być studentem, być inteligentny, wygląd raczej bez znaczenia, może poza jakimiś drastycznymi przypadkami;). Wymarzony kandydat miałby blond włosy, nie byłby jakimś tam playboyem, tylko raczej przypominałby sympatycznego, zarośniętego niedźwiadka:) Co nie oznacza, ze ma być gruby;) Chodzi raczej tak ogólnie o wygląd. Raczej nie przepadam za obcisłymi wdziankami i włosami na żel. Uwielbiam zarost na twarzy i normalne, naturalne, najlepiej jasne włosy. Ale w sumie nie ma to aż takiego znaczenia. Ważne, zeby ten ktoś był miły, szanował inych ludzi, nie był agresywny, wiedział, co chce robić w życiu, lubił aktywnie spędzać czas i lubił muzykę. Najlepiej taką cięższą, albo przynajmniej rockową- dowolną:) Raczej nie disco;) I zeby znał się na czymś dobrze- przynajmniej na jednej dziedzinie, cokolwiek by to było... Aha, i jeszcze wazny warunek- zeby nie liczył na seks:p W sumie, jeżeli chce na coś kiedykolwiek liczyć, to powinien być prawiczkiem:) I napiszę coś o sobie- jestem zupełnie normalna, też studiuję, w kontaktach towarzyskich jestem bardzo bezpośrednia i umiem dobrze się bawić. Ale poza tym jestem też trochę marudna i miewam zły humor, ale od nikogo nie oczekuję, ze będzie to zmieniał. A czasami mam swietny humor i mnóstwo energii. W sumie moze jestem nieco niezrównowazona:p Za kilka lat będe znana i sławna:classic_cool: choć nie bogata:) W przyszłości chciałabym zajmowac się sztuką, ale ponieważ to mi nie umożliwi utrzymania się, mam tez inne plany. Wyglądam normalnie, mam jakieś tam wady, ale mimo to jestem osobą dośc atrakcyjną. Ale wymienię wady, to może od razu wszystkich zniechęcę:p No więc zaczynając od tego, co każdego na pewno najbardziej interesuje: mam małe cycki:classic_cool: Nie jakies mikroskopijne, ale ogólnie jestem szczupła i one sa małe. Za to tyłek mam okrągły:p Ale nie duży. Noszę okulary, no w sumie jestem taka normalna, nie wiem, jak sie opisać:) Na pewno nie mam lalkowatej twarzy. Ale źle nie jest. Żadnych zdjęć nie będę wklejać. Jak ktos chce, to niech coś napisze:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra a teraz...
Aha, no i jeszcze taka osoba powinna uprawiac regularnie jakiś sport, wszystko jedno jaki, ale minium raz w tygodniu. Albo potrafic grac na dowolonym instrumencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra i teraz
i dobrze byłoby gdyby lubił biseksualne dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra a teraz...
a to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze nawet nie potraficie zapamiętać nicka pod który się podszywacie:p To jest powazna propozycja dla wszystkich tych, którzy nigdy nie mieli dziewczyny itd., a siedzą na tym forum. Nie naśmiewać sie i nie podszywać:p Może ktoś skorzysta. A może jak napisze coś o sobie, to zainteresuje się nim jakaś inna dziewczyna, jeżeli ja nie spełniam wymagań;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się przedstawiłaś :) Nie jest łatwo nikomu napisać o sobie ale Tobie się naprawdę udało. To ogłoszenie naprawdę wygląda , jak oferta matrymonialna. Tak 3maj :) Na pewno chętnych, którzy zechcą Ciebie na kawę zaprosić nie zabraknie :) Mam apel do samotnych kobiet, bierzcie przykład z tej kobiety i bierzcie sprawy w swoje ( łapki ) i nie czekajcie na księcia z bajki , który przybędzie na białym koniu. Nie odpuszczajcie sobie, nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Zatem do pisania ofert namawiam i pozdrawiam :) i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale.. to nie jest żadna oferta, a na pewno nie matrymonialna:p W sumie niby mogłabym po prostu iść z kimś, kogo już znam, ze znajomymi, ie ma problemu. Ale widzę, że tutaj wiele osób narzeka, że nie ma nikogo. Moze akurat ktoś fajny dla mnie się znajdzie?:) Zresztą nie wiem nawet, czy miałabym odwagę spotkać sie z kimś poznanym przez internet. Ale jeżeli nie ja, to może ktos inny:) W sumie nie jest ze mną aż tak źle, mogłabym znaleźc kogoś bardziej tradycyjną drogą, ale jakoś tak inaczej jest kogos poznać nie widząc go, a inaczej tak bezpośrednio... Wydaje mi się, że jeżeli ktoś polubi drugą osobę bez jej oglądania, to potem moze być tylko lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeEEEE
dziwolag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że nie ma
żadnego chętnego;), tak się rozpisałas i nic:). Nie ma żadnych przegranych:P z Warszawy????Dziwne. Ale życze powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytka20toparoletnia
zwariowałaś kobito??? Oj, widze, ze Ty nie znasz zasad jakimi rzadzi się zycie, wiec napiszę Ci troszkę, bo tez przegrywam tu zycie: 1.jesli nie masz z kim pogadac, to nie będziesz miala 2. w necie faceci szukają kochanki ew.miłości, bo kolezanki to im są niepotrzebne 3.jak chcesz znalezc kogos do pogadania, to wklej swoja wyloloną fote na randkach i napisz, ze Ty niczego nie szukasz i ten biust to pokazujesz tak tylko, bo dawno go nikomu nie pokazywałaś EFEKT MUROWANY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:) I wiem, ze jakbym wkleiła zdjęcie, nawet normalne, bez żadnego biustu (napisałam, ze jest mały, zeby odstraszyc oszołomów:p ), to na pewno ktoś by się zgłosił. Ale w sumie mi na tym nie zależy za bardzo:p I tak prawdopodobieństwo spotkania kogoś fajnego jest praktycznie zerowe...:o No i jakoś tak głupio poznawać się w internecie:) Ale widzisz, ten temat dowodzi, zę każdy, kto narzeka na brak dziewczyny, czy ze nie może spotkac nikogo porządnego itd., same- jak to tutaj określają- \"używane\" i bezmózgie, tak naprawdę takich właśnie szuka:) No i jak nikt nie chce ze mną pogadać ani iść na piwo, to nie:p Pójdę z moim chłopakiem:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×