Odpowiedz na ten temat

Z wielką czułością przyjmę i wspomogę każdego w depresji lub trwodzę , Maryja

• gość 2016.10.09 [10:23]
    zapewnia o swej potężnej opiece którą ma dla każdej osoby przeznaczoną .
    Najświętsza Maria mówi do bł . Gladys de Motta w San Nicolas w ameryce południowej słowa : " Różaniec święty jest bronią której każdy wróg boi się najbardziej . Różaniec jest najpewniejszym schronieniem dla tych którzy szukają obrony przed złem dla siebie lub dla innych. "
    " Ale nade wszystko różaniec odmawiany z sercem odmawiany żarliwie jest bramą przez którą wejdziecie do Mego Niepokalanego Serca ... ."
  • gość 2016.10.09 [10:26]
    W Olivetto Citra Maryja też zaprasza do modlitwy.
    https://www.youtube.com/watch?v=fLXggXpBWiI
  • gość 2016.10.09 [10:27]
    Po co ten temat tutaj?
  • gość 2016.10.09 [10:32]
    Pomodl się prosze o moj porod aby byl bez komplikacji. Dziękuję. Z Panem Bogiem.
  • gość 2016.10.09 [12:51]
    Pomodlę się w Twojej intencji , szybkiego i łagodnego porodu. Wszystkich potrzebujących, poszukujących- szczęścia, miłości, bliskości, polecę w modlitwie opiece Maryi.
    Po co taki temat, ktoś pyta..
    A ile jest tematów o cierpieniu, odrzuceniu, depresji, dołkach, zwątpieniach. Większość z Was była ochrzczona, warto wrócić do wiary aby pomodlic się, prosic Boga, Maryję o pomoc, o łaskę, o siłę.
    Człowiek nie jest panem świata.
    Módlmy się...
    Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z Tobą, blogosławionaś Ty między niewiastami, i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Mario, Matko Boża, módl się za nami, teraz, i w godzinę śmierci naszej.
    Amen.
  • gość 2016.10.09 [17:16]
    Jesteś niesamowita.
  • gość 2016.10.09 [17:55]
    ja poprosze o modlitwę o wyjście z depresji i nieśmiałości
    dla kolegi modlitwę o wyjście z raka
    nie wiem czy to pomoże ale DZIEKUJE za poświęcony czas
  • gość 2016.10.09 [17:59]
    Dziękuję za modlitwę w mojej intencji. Pozdrawiam z Panem Bogiem usmiech.gif
  • gość Asia 2016.10.09 [22:34]
    Za chwilę pomodlę się za Was wszystkich. Proszę też o modlitwę za mnie, bym pogodziła się z odejściem człowieka, którego tak kocham i za którym tak tęsknię. Bym zapomniała, jeśli nie mogę z nim być. Z góry dziękuję. Z Panem Bogiem.
  • gośćdalia 2016.10.09 [22:49]
    Witam prosze o modlitwe o dzieko,ktorego bardzo pragniemy z mezem od ponad trzech lat,ja jestem slabej wiary,ale prosze cie,pozdrawiam
  • gość 2016.10.10 [00:14]
    Ok pomodle się dziś .Damy radę.
  • gość 2016.10.11 [18:24]
    Ja też za wami się pomodlę , ale pamiętajcie że wystarczy dziesiątki różańca z sercem odmówione w godz. 21 -22 wieczorem lub 09 -10 rano , gdyż w tych godzinach drzwi bożej pomocy są szeroko otwarte .
  • gość 2016.10.11 [19:56]
    ulga w depresji i pomoc w odczuciu radości są najszybciej otrzymywane i niebo chętnie tych łask udziela . Wystarczy tylko 2 dziesiątki różańca w tej intencji odmówione między 21 -22 godz. do Najświętszej Niepokalanej Marii , a po kilkunastu minutach odczujecie odnowienie myśli i uczuć oraz spokój serca .
  • gość 2016.10.11 [20:16]
    A czy modlitwa niewierzacego cos da w Twojej intencji?autorko
  • gość 2016.10.11 [22:53]
    Każda modlitwa jest ważna, oby była szczera, z czystego serca. Módlmy się...
    Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z Tobą, blogoslawionaś Ty między niewiastami, i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Mario, Matko Boża, módl się za nami wszystkimi, teraz i w godzinę śmierci naszej .
    Amen.
    Proponuję Wam codzienne odmawianie modlitwy do św. Michała Archanioła:
    Święty Michale Archaniele broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasada kim złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi pokornie prosimy.
    A Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła .
    Amen.
    Z Panem Bogiem.
  • gość 2016.10.12 [00:55]
    Polecam równiez Koronkę do Miłosierdzia Bozego. Mozna pobrac jako darmową aplikację ze sklepu Google. Wszystko wyjasnione dla tych, którzy jej nie znają i nie umieją jej odmówić. Z Panem Bogiem.
    Koronka do Milosierdzia Bożego
    Cisano
    4,5*
  • gośćdalia 2016.10.12 [13:03]
    Znalazlam dzis modlitwe do sw,Gerarda o laske macierzynstwa to patron kobiet pragnacych dziecka oraz kobiet w ciazy
  • gość 2016.10.12 [13:25]
    Proszę o modlitwę w poradzeniu sobie z miłością ( lub pozbyciu się tego uczucia) do człowieka z którym z różnych powodów nie mogę być.
    Dziękuję
  • gość 2016.10.14 [18:15]
    do gość 13:25 , aby uwolnić się od tej miłości to poproś o to Maryję o godz 21:00 własnymi słowami ale na głos , a ja też będę o to modlić pozdrawiam ..
  • gość 2016.10.14 [18:17]
    czy kazda modlitwa pomaga?
  • gość 2016.10.14 [23:24]
    Wlasnie czytam ksiązkę "Zbyt zajęci, by się nie modlić". Autor, Bill Hybels w prosty, przystępny sposób pisze o Bogu, potrzebie modlitwy, o wartosci modlitwy.
    "Wojownik modlitwy "to osoba przekonana o tym, że Bóg jest wszechmocny- że Bóg ma móc uczynić wszystko, źe potrafi zmienić każdego i interweniować w każdej okoliczności. Ten, kto prawdziwie wierzy, nie będzie ulegał zwątpienia w Boga.
    "Pewnego ranka, patrząc na fale rozbijające się o brzeg, zdałem sobie sprawę, co było przeszkodą w mojej modlitwie. W głębi serca nie wierzyłem, że Bóg mógłby uczynić coś z otaczającym mnie w źyciu trudnościami. Chciałem wierzyć, że Bóg może mi pomóc. Ale nie wierzyłem. (....)Postanowiłem, że nie chcę trwać w takim stanie- jako niewierzący w Bożą wszechmoc ze względu na praktykę życiową. Zmierzylem się zatem ze swoim brakiem przekonania. Otworzyłem Pismo swięte i wyszukałem niemal wszystkie fragmenty, które podkreślały Bożą moc, pozwalającą Mu czynić, cokolwiek zechce."
    To byly 2 fragmenty z ksiązki.
    Plan modlitwy:
    Adoracja Boga
    Rachunek sumienia
    Dziękczynienie
    Prośby
  • gość 2016.10.15 [23:05]
    Maryjo, Krolowo Polski,
    Maryjo, Kròlowo Polski,
    Jestem przy Tobie, pamiętam,
    Jestem przy Tobie, pamiętam,
    Czuwam.
  • gość 2016.10.15 [23:49]
    prosze o modlitwe w mojej intencji, jestem bardzo nieszczesliwa, a modle sie i trwam w lasce uswiecajacej. S.
    dziekuje
  • gość 2016.10.16 [00:37]
    Pomodlę się za Ciebie. Z Panem Bogiem.
  • gość 2016.10.16 [00:40]
    Moj facet jest dla mnie bardzo niedobry, psychicznie mnie wykancza. Pomóż mi smutas.gif
  • gość 2016.10.16 [01:11]
    /...serduszko.gif .../
  • gość 2016.10.16 [08:56]
    do 23:49 , pomoc w pocieszeniu serca można bardzo szybko otrzymać , już po odmówieniu 2 dziesiątek różańca z zaznaczeniem że na pokonanie depresji , w ciągu kilkunastu minut spływa na serce radość i ukojenie .
  • gość 2016.10.16 [09:07]
    do osoby z 00:40 , dlaczego piszesz "mój facet" a nie mąż ? Zycie w związku bez ślubnym jest właśnie przyczyną złego stanu obojga .
    A Ojciec Klimuszko , sławny lekarz i jasnowidz zawsze mawiał , że kobieta nigdy nie odzyska spokoju jeśli nie odnajdzie ślubu przed ołtarzem .
  • gość 2016.10.16 [09:17]
    tych którzy pragną rzeczy niemożliwych z ludzkiego punktu widzenia , Najświętsza Maria zaprasza na godz. 12 -13 dnia 8 grudnia i obiecuje każdemu modlącemu się tej godzinie (może być w domu lub w kaplicy kościoła) spełnienie wszystkich próśb nawet tych najbardziej trudnych do spełnienia . Ta godzina nazwana jest : Godziną dla świata .
  • gość 2016.10.16 [09:34]
    9:7 ale najpierw trzeba jakoś tego faceta poznać prawda? Bo chyba nie ma tak ze poznajesz faceta i na następny dzień bierzesz ślub? A poza tym małżeństwo to sakrament wymyślony przez ludz a nie Boga. ADAM I EWA żyli bez slubu
  • gość 2016.10.16 [11:32]
    Amen

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...