Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z wielką czułością przyjmę i wspomogę każdego w depresji lub trwodzę , Maryja

Polecane posty

Gość gość
Facet no on nigdy o reke nie poprosi. Dla niego slub nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniza mnie a nie mam gdzie pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Módl się o siłę, byś umiała uwierzyc w siebie i odzyskać swoje zycie, byś spotkała na swej drodze pomocnych ludzi, którzy Cie na bieźąco wesprą i pomogą wyjsc z impasu. Byc moze Boski Plan jest inny, i ten męzczyzna nie jest Ci pisany. Pomodle się w Twojej intencji, byś odzyskała pewność siebie i spojrzała optymistycznie w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem brzydka i chuda i przez to nie moge znalesc partnera i niektoryz z rodziny i znajomych mi to mowili i mowia, ze paskuda jestem, chuda, brzydka i ze nie mam nikogo bo mnie nikt nie chce, robi mi sie przykro i czuje sie bardzo samotna, a mma jzu swoje lata, czy wiec brzydki wyglad, oszpecenie jest kara Bożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:29 dziekuje, jestes kochana :) Caly czas od 7 lat straszy mnie ze odejdzie, poniza, mowi ze juz mysli o innej kobiecie i ze nie jestem kobieta, jego ojciec byl taki, ponizal matke i bil i jego syn tez jest taki , wyrzucił kobiete z domu. Poznalam go przez internet i to sa najgorsze lata mojego zycia. Niczego bardziej nie zaluje. Podam tutaj tylko jego imie by na przyszlosc jakas kobieta skojarzyla go z nim i uwazala , Marek. Byly tez wyzwiska i inne teksty ale zabrakloby miejsca tutaj. Dzuekuje za Twoje mile slowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Módl się do Ducha Świętego o mądrość i właściwą ocenę swojej osoby. Pozwolilas sobie wmówić, że jesteś brzydka, zamiast cieszyć się , że jesteś zdrowa i sprawna, i na pawno masz wiele różnych umiejętności i talentów, nawet jeszcze nieodkrytych . Zmień nastawienie do samej siebie, wiem, to niełatwe ale wykonalne. Rodzina, znajomi też ulegają podszeptom złego ducha i mówią Ci niesprawiedliwie przykre rzeczy. Człowiek smutny, nieszczęśliwy jest podatny na zwątpienie, nałogi, itp. Módl się o siłę i pogodę Twej duszy. Modlitwa do Ducha Swiętego Przyjdź Duchu Święty i uczyń moje ciało swoją świątynią. Przyjdź i pozostań ze mną Oddaję Ci wszystkie władze mej duszy i mego ciała. Panuj nad mymi namiętnościami, uczuciami i poruszeniami. Przyjmij mój rozum i moją wolę, moją pamięć i wyobraźnię. Duchu Święty, udziel mi obfitości Twej skutecznej łaski. Obdarz mnie pełnią cnót. Pomnażaj moją wiarę, umacniaj mą nadzieję, rozpalaj moją miłość. Udziel mi Twych siedmiu darów, owoców i błogosławieństw. Pozwól mi być Twoją świątynią i mieszkaniem całej Trójcy Przenajświętszej. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:46 zanim wroci autorka to ja od powyzszego postu chcialam Cie wesprzec :) wspolczuje Ci bardzo , ze tak ludzie Cie traktują, malo ludzi jest dobrych. Zycze Ci zebys poznała dobrego mezczyzne ktory nie bedzie patrzyl wylacznie na wyglad ale tez na Twoje serce. Jestes wspaniala i dzielna i napewno jest w Tobie cos pieknego oprocz charakteru :) podkreślaj to piękno i badz pewna siebie, zycze Tobie wszystkiego najlepszego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuwam tatuaz przedstawiajacy cos niby smoka, pierwsze sesje bylo ok a ostatnio usuwalam 13.10 i byc moze trafilam na niedouczona lekarke bo wyglada to na poparzenie i bede szła do chirurga aby to ocenil a tam gdzie usuwalam to musialabym daleko jechac wiec narazie po porade pojde w okolicy do lekjarza, prosze o modlitwe zeby nie bylo powiklan, zeby sie zagoilo normalnie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomodlę się w intencji Twojego zdrowia. Wszystko będzie dobrze, nie martw się:) Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko kochana, ktos mi bliski cierpi na depresję. Bardzo prosilabym , zebys pomodlila sie za nia. Dziekuję Ci bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Autorką, od kilku dni odzywam się w temacie i modlę W Waszych intencjach, o zdrowie po usuwaniu tatuaźu, o hart ducha dla zagubionej, o siłę dla Was wszystkich. Módlmy się... Wszystkim życzę udanego tygodnia, niech Duch Święty Was prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieuj***ardzo za modlitwe w mojej intencji niech Cie Bog blogoslawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mozna sie modlic o urode? pyta osoba brzydka, mozna powiedziec ze oszpecona na twarzy ktora przez wyglad jest ciagle sama tzn bez pary i mam zal do Boga ze taką mnie stworzyl, bo brzydota to chyba jakas kara i nie jestem malolata a smutna 30letnia kobieta ktora pragnie by pokochal mnie ktos z taka jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miej żalu do Boga, dał Ci rozum i wolną wolę, i na pewno inne zalety, których nie wykorzystujesz, skupiona na swej urodzie. Modlę się o to byś polubiła siebie, i potrafiła zaprezentować światu z jak najlepszej strony. Skoro masz źal do Boga, to nie dziw się, że nie spełnia Twoich życzeń, pragnień. Czy pomagasz ludziom, czy usmiechasz się, czy dziękujesz Bogu za to, co masz? Czy akceptujesz siebie w pełni? Nawet tę najpiękniejsze są same. Do czasu. Co możesz zaoferować mężczyźnie, otoczeniu, nieszczęśliwa , rozżalona, sfrustrowana? Szukaj w sobie przyczyn, zmień nastawienie na pozytywne, pracuj nad sobą i nie wątp w siebie, ani tym bardziej w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.12 Proszę o modlitwę w poradzeniu sobie z miłością ( lub pozbyciu się tego uczucia) do człowieka z którym z różnych powodów nie mogę być. Dziękuję Chciałam podziękować za radę, modlitwę. Wydaję mi się ,że powoli zaczyna działać, tym bardziej że dużo też nad tym pracuję żeby "przerobić" te niepotrzebne dla mnie uczucia, emocje. Z Panem Bogiem, wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.43 Modlę się za Ciebie, za Twój hart i mądre wybory, za konsekwencję w działaniu. Niech Cię Bóg prowadzi i Matka Najświętsza. Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o modlitwę o przemianę serca mojego męża i jego nawrócenie . Dziękuję z Panem Bogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc. Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o modlitwę (oczywiscie w wolnym czasie ,nie nalegam) aby On wyzdrowial i się we mnie zakochal. Chciałabym byc z nim. W zamian też się pomodle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie módl się nigdy w ten sposób, 01:41. Bóg może mieć dla Ciebie inny plan, a ta osoba może nie być wcale dla Ciebie, mimo Twoich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to tylko o zdrowie dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o modlitwę w intencji aby rozwiązała się sprawa mojej znajomości z pewnym mężczyzną (bardzo ostatnio mnie skrzywdził ) i jeśli jest taka Wola Boża, żeby został moim mężem. BÓG ZAPŁAĆ ( za modlitwę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o modlitwę.Cierpię na ogromny ból głowy(z prawej strony)nie mam pracy i mam kłopoty finansowe a do tego u boku toksyczną osobę.Marywię sie o zdrowie syna i corki.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za modlitwe to ja od tych tatuazy czuje zmiane a i ranki sie goją i jest wszystko ok, Bog zapłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tej niechcianej miłości: gość 2016.10.12 Chciałam podziękować za modlitwę , sama też się modliłam. Wierzę, że kiedyś przyjdzie taki dzień, w którym nie będę o nim myśleć w ogóle. To jest teraz dla mnie najważniejsze, uwolnić się od myśli o nim, od tej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to moja modlitwa była tobie pomocna ale za was wszystkie tutaj o 21:00 co wieczór się wstawiam . Pamiętajcie - październik miesiącem różańca , a w kościołach niewielu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.28 Baardzo się cieszę, ze dochodzisz do zdrowia:) Chcialam Ci cos napisac wczoraj o symbolice Twego tatuaźu, ale o dziwo, cenzura działa, i potraktowano mój wpis jako spam. Sumując- dobrze, ze się go pozbylas, akurat tego. Przytulam. Z Panem Bogiem. Pokornie modlę się za wszystkie Wasze sprawy, wierzę w Boga wszechmocnego i jego miłosierdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, chodziło mi o osobę z 13.32, i o ten tatuaż. Z Panem Bogiem i Maryją Przenajswietszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×