Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z wielką czułością przyjmę i wspomogę każdego w depresji lub trwodzę , Maryja

Polecane posty

Gość gość
Prosze o modlitwe o mnie o szczescie w zwiazku.obym byla szczesliwa mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz ślub z nim w kościele zawarty to modlitwa moja na pewno pomoże . Ale jeśli żyjesz w związku bez tego ślubu to powinnaś zrobić wszystko by natychmiast bez odkładania do parafii zapowiedzi do sakramentu małżeństwa zgłosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędny rycerz

Matka Najświętsza jest największą rycerką świata. Wezwana potrafi pokonać każde zagrożenie nawet to, co dla ludzi jest niemożliwe.

A w sprawach niepokoju i zatrwożenia jest najlepszą lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa Maryi

23 marzec 2007
MATKA BOŻA: " W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pozdrawiam was, Moje kochane
dzieci i dziękuje wam za wasze modlitwy i za wszystko. Pochylcie wasze głowy i przyjmijcie Moją matczyną Miłości w Imię Ojca i Syna i
Ducha Świętego ".
Moje kochane dzieci, nie lękajcie się przyszłości, lecz zaufajcie i zawierzcie wszystko
Bogu. ON jest waszą prawdziwą nadzieją i celem, w którym każdy z was realizuje swoje
powołanie.
Nie martwcie się o nic, lecz wszystko zawierzcie Mojemu Niepokalanemu Sercu,
które jest przystanią Prawdy i waszym ratunkiem.
Zawierzcie Mi wszystkie wasze troski a Ja będę się za wami wstawiała u Mojego Boskiego Syna. Pamiętajcie, kochane dzieci, że nie jesteście osamotnieni w waszych zmaganiach. Bądźcie jednakże cierpliwe w waszych
modlitwach, które BÓG zawsze wysłucha. Zaufajcie Bogu we wszystkim i przemieniajcie
wasze życie, by dosięgnąć świętości, która jest dla każdego z was.

Bóg oczekuje od was zaufania, odwagi a także cierpliwości. Nadzieja podobnie jak łaska
jest darem, który darmo otrzymujecie od Boga. ON sam jest przedmiotem i motywem nadziei.
Przecież wy, Moje dzieci, osiągacie Boga przy Jego pomocy, gdyż to ON sprawia, że
stworzenie powraca do Niego. Dlatego wasza codzienna modlitwa, wasze akty zawierzenia i
ufności są odpowiedzią na Jego wezwanie. Gdy wyrażacie waszą nadzieję i ufność BOGU w
ten sposób On sam oddaje się wam jako wasz jedyny cel. Staje się przedmiotem nadziei, gdyż
chce być waszym szczęściem i w nadziei udziela wam pomocy, abyście mogli osiągnąć
szczęście wieczne. Wasza wiara, która jest łaską nadprzyrodzoną objawia wam Boga jako
BOGA osiągalnego.
W waszej wierze dostrzegacie Jego bliskość, Jego pomocną dłoń oraz
Jego Ojcowskie spojrzenie. OJCIEC NIEBIESKI nie jest Bogiem, który z daleka spogląda na
swoje dzieci, lecz mieszka pośród nich i chce także przebywać w ich wnętrzu. W ten sposób
stajecie się zdolni, by osiągnąć Boga a wasza wiara i nadzieja pomagają wam, jak możecie
osiągnąć ten cel.
Dzisiejszy świat wydaje się być pozbawiony nadziei, gdyż przeciwnik sprowadza
wszystkie rzeczy do poziomu tylko i wyłącznie życia ziemskiego. Świat ukazuje życie na krótką
chwilę. Wszystko, co was otacza przesiąknięte jest problemami dnia, który przemija. Nikt nie
mówi o prawdziwej nadziei, lecz jedynie o „łapaniu” chwili, która jest jedyną, niepowtarzalną
okazją dla zdobycia szczęścia przemijającego. Jaką nadzieję ma człowiek, który wszystko
posiadł, a utracił BOGA i szkodę poniósł na duszy?
Prawdziwa nadzieja jest oczekiwaniem na to, co nie przemija, gdyż właśnie nadzieja
umacnia trwałość dążeń i pragnień. Ci, którzy w życiu materialnym osiągają sukcesy nie mają
prawdziwej nadziei, gdyż ogarnia ich nieustanny lęk, że kiedyś to stracą, natomiast ci, którzy
trwają w nadziei wiedzą, że ich wiara będzie dla nich nagrodą i zjednoczeniem w Bogu
Kocham was bardzo, Moje drogie dzieci, i cieszę się, że przyjmujecie Moje słowa do
waszych serc.
Błogosławię was w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxl

A ja przestałam się modlić, bo moje prośby pozostają bez odpowiedzi. 

O nic nie proszę. Jak sobie sama nie pomogę, to nic i nikt mi nie pomoże. 

Amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Xxl napisał:

A ja przestałam się modlić, bo moje prośby pozostają bez odpowiedzi. 

O nic nie proszę. Jak sobie sama nie pomogę, to nic i nikt mi nie pomoże. 

Amen. 

To co wydaje Ci się oczywiste, oczywistym nie jest, nie jedna ścieżka prowadzi do szcęścia. Nie jesteś wszechwiedząca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnaleziona na Schio
Dnia 28.07.2019 o 11:44, Gość Xxl napisał:

A ja przestałam się modlić, bo moje prośby pozostają bez odpowiedzi. 

O nic nie proszę. Jak sobie sama nie pomogę, to nic i nikt mi nie pomoże. 

Amen. 

Modlitwa z całym sercem zawsze trafia prosto do Najświętszej Maryi i zawsze od niej jest wspomożenie. Ale nie można prosić o coś, co może zagrozić twemu zbawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×