Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z wielką czułością przyjmę i wspomogę każdego w depresji lub trwodzę , Maryja

Polecane posty

Gość gość
Piękny temat. Autorze dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się w modlitwie umacnia swoimi zasługami to niewiele otrzyma , jednak gdy w modlitwie swe prośby popieramy słowami : "nie dla moich zasług ale dla twej miłosiernej litości Matko wyproś mi to o co ciebie proszę... ". To wówczas otrzymamy wielokrotnie więcej pociechy i łaski . Wielu ludzi niesłusznie mniema o sobie iż jest w zasługach bardzo wysoko a nie zawsze to jest prawda . Wielokrotnie więcej jest jednak tych co mają zasługi dla Boga i ludzi ale o tym nie zdają sobie sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiająca święta z IV wieku Santa Lucia z Syrakuz która jest zapraszana do wielu miast i nawet państw niosąc świadectwo wiary i nadzieję . https://www.youtube.com/watch?v=CXXYJLh7x_Q w tym przekazie jest coś nieprzemijającego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzyłam w Maryję ,ale co z tego? Mój syn zginął w wypadku,nikt mnie nie ostrzegł i mi nie pomógł. Teraz nie wiem czy wierzę w cokolwiek...Zadaję sobie pytanie dlaczego on? I nie znam odpowiedzi. Tak bardzo różnił się od swoich kolegów,nie pił,nie palił,był grzeczny i pomocny dla każdego.Za karę zginął? To trzeba być podłym,żeby żyć długie lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mówiła i czuła matka Hiacynty i matka Franciszka kiedy po objawieniach Najświętsza Maria zabrała ich do nieba ? Owszem były uprzedzone o tym , ale nie wiem czy ich protest coś by dał i nie wiem czy w ogóle był . Zabranie kogokolwiek do nieba powinno być pocieszeniem dla rodziców a nie odbierane jako tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj tutaj ten temat ???Tu sie dyskutuje o roochaniu kootasach i prawdziwym zyciu ,a nie o kosciele to jest zwykly brak szacunku do Boga.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja,,z pierwszej strony. Jednak Bog chcial inaczej.Kolega odszedł dzis o 14. Mimo wszystko dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny temat, warto go odświeżyć:) Dla mnie wyraźnie pomogły modlitwy, dziękuję Autorko i Maryjo Przenajświętsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz kilka zdań na temat depresji to autorka może się zjawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawienie z Czerwińska nad Wisłą 2007 r. Najświętsza Niepokalana Maria : "... Kocham każdego człowieka bez względu na to czy Mnie zna czy nie , czy religijny czy nie ... . Pochylam się nad każdą osobą która Mnie wzywa . Pragnę dla każdego szczęścia jakim jest Niebo , ale moje Niepokalane Serce cierpi gdy oddalacie się od Jezusa . Współczuję wam w waszych upadkach ale najbardziej bolą Mnie wasze wątpliwości w przebaczenie , w moją miłość do was i w Boże przebaczenie . Zasmucają mego Syna Jezusa ... " . http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_czerwinska_maria_cz2_2007.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość son_of_svarog
Chwała Słowiańskim Bogom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U naszych południowych sąsiadów Najświętsza Maria objawiała się przez 5 lat (1990-1995r) dziewczynkom : Katerince i Ivetce . Przekazała im wiele orędzi do tamtego narodu , jak również swoją świętą modlitwą do Boga wyprosiła wiele uzdrowień dla chorych pielgrzymów . http://jaworki.info.pl/?p=752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria przekazuję : " .. w moim Niepokalanym Sercu są wszystkie dary i łaski konieczne dla szczęśliwego pokonania trudności i odnalezienia swego życiowego przeznaczenia . A nade wszystko każdemu dostępna : Miłość Mego Niepokalanego Serca aby się nią z wami dzielić . " Wystarczy tylko aby o te dary prosić i z wiarą przyjmować , ale konieczne jest by oddalić swe serce od grzechu i porzucić złe drogi . A wówczas pokój wewnętrzny i radość z życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dialog Najświętszej Panny Maryi z Gietrzwałdu z dwiema widzącymi dziewczętami z 1877 r. naprawdę szokuję . http://sanktuariummaryjne.pl/sanktuarium/objawienia-matki-bozej/objawienia-matki-bozej-w-gietrzwaldzie/ Poniżej drugiej połowy tej strony internetowej Niepokalana Maryja odpowiada na ciekawe pytania osób ją widzących i osobiście potwierdza dnia 1 lipca 1877 r. że jest Niepokalanym Poczęciem . Przy okazji można poznać stan tamtego społeczeństwa żyjącego pod presją kulturkampfu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARYJA WOŁA SWOJE DZIECI : Kochane dzieci moje , patrzcie ze mną w przyszłość, do której należy zwycięstwo. Wyjdźmy naprzeciw Jezusowi, który nadchodzi. Nie patrzcie wstecz, by zobaczyć, kto pobłądził. Wkrótce będzie dla nich za późno, ponieważ czas przeminie (3). Pozwólcie, bym was prowadziła. Nie ufajcie tym zarozumiałym, tym uczonym, ani tym niewykształconym bez przyszłości. Oni uczepili się rzeczy przemijających. Zapraszam was do tego, by podać rękę tym, którzy nie widzą. Ale nie pozwólcie się im prowadzić. Wy bądźcie tymi, którzy ich prowadzą, aby zapanowała w was Boża roztropność a nie ludzka. (4) Nazywam was dziećmi, ponieważ ON chciał bym była matką was wszystkich. Kto mnie uzna swoją matką, ten będzie wychwalał Boga i ten będzie uznany, jako dziecko. (5) Poświęćcie się memu Najświętszemu Niepokalanemu Sercu : siebie samych , swe rodziny , swoje domy , całą młodzież i małe dzieci. Nie pozbawiajcie ich moich matczynych objęć. (7) Moje nauki są święte! Moje wezwanie jest ważne. Jak wielka jest moja miłość do was! (8) Wszystko, co ode mnie przychodzi, jest miłością do was. Odkryjcie tą miłość, która także to, co złe, przemienia w dobro. (9) Poświęćcie się mojemu Niepokalanemu Sercu a nastąpi wasze uświęcenie. (10) Szukajcie ucieczki w moim sercu matki, bowiem szaleństwo złego wroga porywa zbyt wiele dusz w tę śmiertelną otchłań. (11) Otrzymacie moją pomoc w tym większej mierze, w jakiej mi się zawierzycie! (12) Maryja woła - Orędzia Matki Bożej ... ...h t t p://prawdanieujawniona.blog.one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca dziękuję za ten wątek!!! Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orędzie Marii , 102 z dnia 9.12.1996 r. godz. 12.00 ”Jestem z wami Ja Matka Boża, jestem z wami codziennie. Przychodzę do was i mówię do was. Ja przychodzę z miłości do was . Dzieci przyjdźcie wszyscy do mojego serca, bo Ja pragnę waszej miłości. Wypowiadacie słowa, wypowiadacie, że mnie wołacie. Ja was słyszę jako swoje dzieci. I widzę was, bo jestem z wami, ale pamiętajcie, głoście Moje słowa innym, bo zawsze zapowiadam przez mojego sługę , żebyście Mnie zrozumieli, Mnie jako Matkę. Wiedzcie, że Moje serce boleje za każde dziecko, bo widzę, że odchodzą do otchłani, błądzą , giną ... a jak przyjdzie Mój Syn Jezus, co Ja Matka powiem. Dlatego przychodzę i was ostrzegam, zawsze mówię, bo pragnę miłości od was. Mówię jeszcze tylko, żebyście się modlili do Mego Syna Jezusa , żeby wam przedłużył to, co Mój Syn zapowiedział. Bo pamiętajcie to, co mój Syn Jezus zapowie, wszystko się wypełni. Amen ”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orędzie Matki Bożej z Medjugorje z 2 czerwca 2018 roku Posted by Dzieckonmp w dniu 3 czerwca 2018 " Drogie dzieci, wzywam was, abyście z prostotą serca przyjęli moje słowa, które wam przekazuję jako matka, byście szli drogą pełnego światła, czystości, wyjątkowej miłości Mojego Syna, człowieka i Boga. Radość i światłość nie do opisania słowami przeniknie waszą duszę. Obejmie was pokój i miłość Mojego Syna. Właśnie tego pragnę dla moich dzieci. Dlatego wy, apostołowie mojej miłości, wy, którzy potraficie kochać i przebaczać, wy, którzy nie osądzacie, wy, których ja zachęcam, bądźcie przykładem dla wszystkich tych, którzy nie idą drogą światła i miłości albo z niej zeszli. Swoim życiem pokażcie im prawdę. Okazujcie im miłość, ponieważ miłość pokonuje wszystkie trudności, a wszystkie moje dzieci są spragnione miłości. Wasze zjednoczenie w miłości jest darem dla Mojego Syna i dla mnie. Jednak, moje dzieci, pamiętajcie, że kochać oznacza także życzyć dobrze bliźniemu i pragnąć nawrócenia jego duszy. Gdy patrzę na was zgromadzonych wokół mnie, moje serce jest smutne, ponieważ widzę tak mało braterskiej miłości, miłosiernej miłości. Moje dzieci, Eucharystia, Mój Syn Żywy pośród was, Jego Słowa, pomogą wam zrozumieć, bo Jego Słowo jest życiem. Jego Słowo sprawia, że dusza oddycha, Jego Słowo sprawia, że odkrywamy miłość. Drogie dzieci, ponownie was proszę jako matka, która pragnie dobra dla swoich dzieci, kochajcie swoich pasterzy i módlcie się za nich. Dziękuję wam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryja : Moje naglące zaproszenie, Zagrzeb (Jugosławia), z 14.11.1984, rekolekcje w formie wieczernika z K. R. M. posługujących się językiem słoweńskim i chorwackim . " .. Za waszym pośrednictwem błogosławię stąd wszystkie Moje dzieci żyjące w tych narodach, które bardzo kocham i ochraniam, ponieważ muszą znosić ciężkie doświadczenia i wielkie cierpienia. Błogosławię Moje dzieci żyjące w Jugosławii, Albanii, Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech, w Czechosłowacji, we Wschodnich Niemczech, w Polsce, w Rosji i na całym świecie. Wszystkie pragnę jak najszybciej umieścić w pewnym schronieniu Mojego Niepokalanego Serca ... " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny religijny naganiacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=FvCJ4wgTAQA czy wg was przeżycia na twarzy wizjonerki Giany Sullivan , podczas tego objawienia Maryi , są szczere czy udawane ? (1min. 34 sekunda filmu) Ta kobieta była kiedyś stewardessą i latała pod niebem w samolocie a teraz doznaję wizji nieba ale już na ziemi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEDJUGORJE , Matka Boża: " Oddajcie się całkowicie Memu Niepokalanemu Sercu a nawet nie zauważycie jak z waszego życia znajdziecie się kiedyś w Niebie " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INIRI
1+1*1=1+1*1*1 10 1 2 4 8 16 64 a=b=ab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie Orędzie Matki Najświętszej z Medziugorje, 2. sierpień 2018r. „Drogie dzieci: Z matczyną miłością wzywam was, byście otworzyli serca na pokój, byście otworzyli serca na mojego Syna, aby w waszych sercach zabrzmiała pieśń miłości do mojego Syna, gdyż pokój jedynie przez tę miłość przychodzi do duszy. Moje dzieci, wiem, że jest w was dobroć, wiem, że miłujecie miłością miłosierną. Jednakże wiele moich dzieci jeszcze ma zamknięte serca. Myślą, że mogą działać bez skierowania swoich myśli ku Ojcu Niebieskiemu, który oświeca, ku mojemu Synowi, który wciąż od nowa jest z wami w Eucharystii i pragnie was słuchać. Moje dzieci, dlaczego do Niego nie mówicie? Życie każdego z was jest ważne i drogocenne, gdyż jest darem Ojca Niebieskiego na wieczność. Dlatego nigdy nie zapominajcie o dziękczynieniu, mówcie do Niego. Moje dzieci, wiem, że nieznane jest wam to, co się dzieje potem ( po życiu), ale kiedy nadejdzie to wasze potem, otrzymacie odpowiedź na każde pytanie. Moja matczyna miłość pragnie, abyście byli gotowi. Moje dzieci, niech wasze życie pozostawia dobre uczucia w sercach ludzi, których spotykacie, uczucie pokoju, dobroci i przebaczenia. Na modlitwie nasłuchujcie co mówi do was mój Syn i czyńcie to. Ponownie wzywam was do modlitwy za swoich pasterzy, za tych, których mój Syn powołał. Pamiętajcie, że oni potrzebują modlitwy i miłości. Dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze powołanie każdego człowieka :Czerwińsk : 7 sierpnia 2007 MARYJA: " Dzieci Moje najmilsze. Dzieci umiłowane. Do świętości powołał was Bóg, do świętości stworzył i do świętości was uzdatnia. Do tejże świętości was umacnia dając jakże liczną pomoc z Nieba. Obdarza was dzieci swoim Duchem. Ten Duch wlewa w was miłość, pokój, radość. Poucza was o czystości, wierności i wierze. Daje wam dzieci Moje, Mnie - waszą Matkę, abym uczyła was kroczenia drogą świętości. Obdarza was Krzyżem Syna, z którego to płyną nieustannie łaski. Wystarczy przyjść i czerpać z tego zdroju. Powołuje wśród was tych, którzy widzą, słyszą i przekazują Jego słowo. Czyż nie jest to dowód miłości? Bóg osobiście was poucza! Dzieci Moje. Świętość we współczesnym świecie tak wyśmiewana i lekceważona, jest najważniejszym powołaniem każdego człowieka. Do świętości powołany jest każdy. I każdy ku temu otrzymuje od Boga potrzebne łaski. Trzeba tylko to przyjąć i uwierzyć. Tyle razy Ojciec wasz Niebieski pouczał, jak należy żyć. Jednak dzieci Moje, słabi jesteście, nie zwracacie uwagi, nie pamiętacie, nie dowierzacie. Dlatego te pouczenia płyną nadal z Nieba. Dlatego Bóg posyła Mnie, abym wam przypominała o świętości i do niej pomogła iść. Daje wam piękną krótką modlitwę - pieśń miłości:" Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze ", która to sama z siebie już uświęca duszę. Tylko 6 słów. Dzieci. Tak liczne znaki wam towarzyszą. Wy ich nie dostrzegacie! Tak liczne pouczenia! Wy nie zawsze ich słuchacie. Tak liczne łaski zlewa na was Bóg! Wy nie przyjmujecie! Przychodzę do was z przesłaniem o wielkiej Bożej Miłości do was i o wielkim Jego Miłosierdziu ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskrzeszenia za przyczyną Matki Bożej Gidelskiej (3 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu) Kiedy przed wieloma laty wraz z pielgrzymami zawitałam do wsi Gidle, dowiedziałam się o wskrzeszeniach dokonujących się za przyczyną gidelskiej Pani. Nigdy bowiem nie słyszałam, by Maryja „zdziałała” aż tak „sensacyjne” cuda. Bardzo mnie to wtedy jako nastolatkę zaciekawiło, a moje spojrzenie „automatycznie” pobiegło ku niepozornej figurce Matki Bożej z Dzieciątkiem. x Kiedy w 1516 r. gidelski rolnik Jan Czeczek orał pole, wydobył ze skiby niewielką, bo niewielką , kamienną, anonimową figurkę Maryi Mimo iż temu wydobyciu towarzyszyły dziwne znaki (niezwykła jasność bijąca z ziemi, niezwykła woń ,klęknięcie wołów), potraktował figurkę jako zwykłe znalezisko i ukrył „na dnie skrzyni z odzieżą” w swojej chałupie. Pewnego razu wraz z rodziną stracił wzrok. Z pomocą nieszczęśnikom pospieszyła między innymi nieznana z imienia, pobożna kobieta, którą zaintrygowała kadzidlana woń i bijąca ze skrzyni światłość. Odkryła w skrzyni zabrudzony ziemią posążek i włożyła go do wody. Kiedy rolnik z rodziną obmył tą samą wodą twarz i przetarł oczy, nagle zaczął widzieć. Wspomniana kobieta zaniosła figurkę do gidelskiego proboszcza, ks. Piotra Wołpkaja. x Wkrótce Gidle zasłynęły z uzdrowień, a także ze wskrzeszeń. W cudowny sposób odzyskiwały życie „za wezwaniem Cudownej Pani” na przykład pochłonięte przez wodę dzieci czy stratowani przez konie dorośli. Łącznie w Gidlach dokonało się 31 wskrzeszeń. Kronika podaje między innymi, że „trzy dziewczynki z Pławna w 1680 r. utonęły w Warcie. Z płaczem niosą je do Kaplicy rodzice, gorąco się modlą i w oczach zebranego ludu wskrzesza je Matka Najświętsza”. Zapisano też, iż od 1516 do 1743 r. ponad 21 osób w cudowny sposób odzyskało wzrok. Maryja uwalniała nie tylko od chorób, ale i od rozmaitych tragedii i nieszczęść. I nadal to czyni. ( ....... ) x Nie tylko w czasie wakacji warto udać się do Gidel, by oddać cześć Maryi oraz znaleźć ukojenie i na duszy, i na ciele. Wieś leży 23 kilometrów od Radomska, nad Wartą, w pobliżu szosy Piotrków Trybunalski – Częstochowa. O Maryi z Gidel mówi się, że podczas gdy znajdująca się niedaleko Matka Boża Częstochowska uchodzi za „lekarkę dusz”, Gidelska jest „lekarką ciał”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×