Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzokolic

Zakochałem się w siostrze kumpla

Polecane posty

Gość gośćzokolic

Spotkaliśmy się już parę razy bez jego wiedzy. Wszystko byłoby oki gdyby nie fakt że my z kumplem mamy po 27 a ona 19 i nadal jest dla niego smarkulą. On przymierza się do ślubu a ona uczy do matury. Mam być świadkiem i nie wiem jak zareaguje, jak się dowie z kim chce przyjść. Już teraz się denerwuje, że robię wielką tajemnicę z kim przyjdę a ją wyśmiał gdy mu powiedziała, że chce przyjść z partnerem. Za młoda jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ja na twoim miejscu to bym się bardziej przejmowała, co powie jej ojciec a nie brat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to być szczerym. Bardziej będzie wkurzony jak go zaskoczysz partnerka w dniu ślubu niż prawda. Może cię wyśmieje skoro ma do niej taki stosunek ale minie mu. Jak zależy mu na znajomości z tobą będzie ok. W sumie to będzie dobry test :-P . A co do ojca hehe kto to pisał .... :-P Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co masz mówić? Przecież i ona i ty będziecie na ślubie oraz weselu i możecie bawić się razem nic nikomu nie mówiąc, ze się spotykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzokolic
Nie wiem jak zareaguje ojciec, do tej pory mnie lubił, znamy się już wieczność, rodzice też, z resztą też są zaproszeni. Ich mama chyba coś kuma, bo się tak jakoś dziwnie uśmiecha, jakby wiedziała o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
moj ojciec był zawsze bardzo zaborczy i zazdrosny o panny które miałem i o wszystkich facetów mojej starszej siory (żaden jemu nie opowiadał) skonczyło się tym ze siora przestała przypowazać facetów do domu a ojciec się uspokoił ... jakja bym zaczał się z jakąś laska potykać to ojciecby chyba szału z zazdrości dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że wobec kumpla trzeba być szczerym. To i tak wyjdzie z czasem a wtedy bardziej boli fakt ukrywania niż wasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym co pewien czas do mojego ojca nastacjonarny jakaś debilka puszcza sygnały ... i niewiem czy do mojgo ojca zarywa czy o mnie jej chodzi czy tchórzliwa picza z moim ojcem się ugadała na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Pisałam o ojcu bo zdziwilam sie tym przejęciem co powie brat??? A co go to interesuje w ogóle. Poza tym dla mnie to nic dziwnego ze 19latka chce przyjść z osoba towarzysząca. Popieram kogoś kto pisał ze nie musicie mówić ze się spotykacie a i tak możecie cale wesele bawić sie razem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, zeby nie martwil sie o koszty, Twoja partnerka i partner i tak juz sa zaproszeni. Jak nie zajarzy, to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cz, w tym wieku 8 lat to faktycznie spora różnica, bo 19-latka to jeszcze gowniara, ale jednak pełnoletnia więc ma prawo spotykać sie z facetami ;) mysle, ze powinieneś być szczery w stosunku do kumpla, lepiej żebyś mu sam powiedzial niz żeby dowiedział się przypadkiem... Siostra tez moze z nim pogadać ze się jej podobasz i myślała żebyście razem poszli na jego wesele skoro żadne z Was nie ma pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oo tak bo jak laska do domu faceta nie przeprowadza to grzeczna hehe. Mojej sąsiadki ojciec był tak zaborczy ( policjant) ze dla przykładu zgwałcił 15 letnia dziewczynę . A co najfajniejsze była to córka jego kochanki. Swoje odsiedział ale obciach na całego. Ale w sumie osiągnął swoje bo córka 33 lata miała może jednego chłopaka ( w terenie bo do domu nie wolno było sprowadzać nikogo) a teraz spotyka się z gościem który ma ok 40 lat ma dziecko 20 letnie . Metody wychowawcze co niektórych są żałosne. Ja zawsze miałam luz. Ale szanowałam siebie mimo iż pół życia przebalowalam. W chwili obecnej mam męża dzieci i dom w wieku 33 lat ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze przygotuj sie na to że jak kumpel się dowie to dostaniesz po pysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie kumplowi ty pewnie chcesz podupczyć świeże mięso a jak sie znudzi to poszukasz jeszcze młodszej. A siostrzyczka z przebiegiem będzie musiała szukać potem jakiegoś frajera z gorszej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma kumpel do tego .... zazdrony o siore swoją? chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze Niczego i nikogo się nie wstydź. Ty wolny, ona wolna to się kochajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:32 Starszy braciszek to szczerze sie troszczy o dobro siostry żeby nie skończyła jak przer****ny k*******n, a wiadomo że autorowi chodzi o to tylko żeby p*****ać, potem znudzi sie i poszuka innej. Wiadomo że tak będzie bo co pomyśleć o takim starym gnybie 27 letnim. Taki stary koń to powinien już mieć wieloletnią narzeczoną i sie hajtać jak ten kumpel a nie jak takie lelum polelum za nastolatkami z fiutem lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzokolic
Nie myślę o niej jak o mięsie do ********* Za długo się znamy. To był pomysł kumpla, żeby ją wziąść na Sylwestra bo miała sama w domu siedzieć. Ja nie miałem nikogo więc mi to pasowało. Nie myślałem, że tak zaiskrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedno slowo przychodzi mi do glowy: PEDOFILIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jaka pedofilia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ojciec pomyśli że starszy chłopak lepszy bo mądrzejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzokolic
Rozmawiałem przy śniadaniu z mamą (moją) jak ona to widzi, że będę z I... na tym weselu. Nie zrozumiała, przecież i tak będzie, normalka itd. Nie wytrzymałem i palnąłem: Jak ją widzisz jako hipotetyczną synową ? Co ? Przecież ona ma dopiero.... , już 19 lat. X-ska (ich matka) wychodziła w tym wieku za mąż. Widzę, że dałem jej wiele do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem jest roznica wieku? Moj tata jest starszy od mamy o 10 lat, nadal bardzo sie kochaja.. a moj maz jest starszy ode mnie o 11 lat. Ja mam 21 lat, spodziewamy sie dziecka. Zupelnie nie czuje roznicy wieku miedzy nami, taka stabilizacja bardzo mi odpowiada, czuje sie naprawde szczesliwa. Mam odpowiedzialnego mezczyzne zamiast chlopca - to duzy plus.. Jezeli myslisz o niej powaznie, a ona jest naprawde dojrzala, to Wasz zwiazek ma sens :) Widze po moich rowiesniczkach na studiach, ze mlode dziewczyny naprawde lubia sie zabawic ;) nawet jesli w okresie LO byly spokojne, to na studiach sobie odbijaja.. niestety. Imprezy co weekend i chlanie to normalka. Mnie juz to nie bawi, no ale ja w liceum naprawde sie wyszalalam.. zastanow sie, czy nie bedzie Ci przeszkadzac, jezeli Twoja (teraz) spokojna i skromna maturzystka z dala od domu, zerwana ze smyczy i na studiach sie nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzokolic
Zerwana ze smyczy ? Będzie chciała poszaleć ? Rozmawialiśmy o tym. Będzie studiować (jak się dostanie) w naszym mieście, nie chce wyjeżdżać, a teraz to już tym bardziej. Dla mnie problemem jest reakcja rodziny, znamy się tak długo, jesteśmy prawie jak rodzeństwo. Po drugie zna moją byłą, trwało to kilka lat, teraz twierdzi, że ją to nic nie obchodzi, że co było i nie jest, nie pisze się w rejestr, ale czy za kilka lat nie będzie inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne prowo tej durnej c.i.p.y. rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kds
A ja Cie autorze rozumiem.nie wiem czemu się Go czepiacie.bardzo często tak jest, że bracia sa zazdrośni o swoje młodsze siostry lub też po prostu moja pretensje do kumpla jeśli ten zainteresuje się siostrą... I tak naprawdę nie dość końca wiadomo o co im chodzi. Ja po pierwsze życzę Wam szczęścia, po drugie jeśli Wam naprawdę na sobie zależy i jesteście pewni siebie to niczym i nikim sie nie przejmujcie, macie prawo do uczuć! Nikogo przecież tym nie krzywdzicie ;-) po trzecie na Twoim miejscu powiedziałabym kumplowi szczerze ze jesteś z Jego siostra (nawet zrobiłabym to razem z Nią,niech brat wie, że jego siora nie jest jakaś gowniara i nic boi się stawić mu czoła) ,przyjdziecie razem na ślub itp.nie ma powodu żebyście to ukrywali,a jak ktoś ma z tym problem to znaczy, że jest niedojrzały i trochę niepowazny ;-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzokolic
Odebrałem ją wczoraj wieczorem z korków. Kumpel: Po co wytykać nos w taką pogodę. Da sobie rade. Jakoś tam wróci. Ja: Właśnie dlatego muszę po nią jechać. Czy ty jeszcze nie przejrzałeś na oczy ? Jego mina była jednorazowa. Jak wróciliśmy, siedzieliśmy najpierw u niej w pokoju ale po pewnym czasie przyszedł kumpel i zaprosił nas do nich, jak się później okazało, to jego „przyszła” go przekonała, że jesteśmy prawie rodzina więc dlaczego mamy siedzieć każdy osobno. Ona widziała już na Sylwestrze co się święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kds
Widzisz,super ;-) bardzo się cieszę i myślę,że teraz już tylko wszystko do przodu ;-) swoją drogą Twój kumpel - może przyszły szwagier :-P ma mądra i fajną narzeczoną, wiec na pewno w razie czego go ustawi odpowiednio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzokolic
Dlatego się z nią żeni. Mnie nie wyszło. Ale podobno nic nie dzieje się bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kds
Daj spokój,na Ciebie tez przyjdzie pora. Nie każdy musi się żenić w wieku 27 lat,mój przyjaciel ma 31 i nigdy nie miał dziewczyny na poważnie :-D a mój mąż został usidlony w wieku 23 lat i tak jakoś trwamy, nie ma reguły ;-) myśl pozytywnie, nic na siłę, Zycie samo pisze scenariusz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×