Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłam, że większość młodych facetów jest niskich

Polecane posty

Gość gość

ok 173-180 ma wiekszosc, facet 185 i wiecej to rzadkosc, jeden na dwudziestu, a do tego przystojny, nie gruby, nie chudy to jeden na sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
173 to wzrost średni zresztą to nie faceci są niscy tylko kobiety za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
173 wzrost sredni ? Przeciez to konus. Wzrost sredni to 176-183, wysoki 184-190, b wysoki 191+ takie sa wspolczesne standardy, 173 moze byc uwazany za sredniego w Meksyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwały się niekobiece pachołki! Na szczęście nie każda kobieta jest taka wysoka i mężczyźni mogą być mężczyznami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba. I nikt noedogodzil ty niewiesz twuj problem to nie dlugossc wysokosc . Ciebie nikt niekochal,ech:-) kochac jakie to piekne:-) mozna wiersze pisac i nic niedupczyc. Pojac to to wydoroslec . To z wiekiem. O wiek noe pytam ,gdzie sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo wg kobiet 190 cm będzie niskim wzrostem. Ale co się dziwić coraz większe są kobiety i coraz większe ich wymagania no i ten pociąg do jak najwyższych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak wy( najczęściej kurduple ) uważacie że wysokie kobiety są niekobiece tak samo kobiety ( niskie i średniego wzrostu ) uważają niskich facetów za mało męskich. I tak 173 to niski wzrost dla faceta. Nawet dla kobiety mającej 160 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo siedza gnojki do pozna w nocy, nie spia tylko graja w te z****** gry a hormon wzrostu uwalnia sie kolo godz 22 w trakcie snu. Nie bez powodu mowi sie "spij bo nie urosniesz"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka widać, że kobieta żyrafa uważa mężczyzn średniego wzrostu za niskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dziś Ale to raczej niezdrowo być bardzo wysokim - wysocy ludzie są bardziej narażeni na choroby układu krążenia, niewydolność serca. Ja mógłbym mieć 5 cm więcej albo mniej, ale wyższy niż te 190 bym nie chciał być. x czyli nie jesteś prawdziwym mężczyzną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 173 to nie jest wysoki facet, wybaczcie ale sredni wzrost faceta w Polsce to 177 cm więc jakim cudem 173 cm miałby być wysoki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalista1995 dziś 198 cm a ważę 97 kg usmiech.gif . x 9 cm mniej i uznała bym cię za ciotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 183cm i 17,5cm penisa... I co? I jestem sam, bo kobieta krórą kochałem zdradziła mnie a do innych nic nie czuję i nie chcę je krzywdzić. Uznaję tylko seks z miłości a że jestem nieśmiały w stosunku tych pięknych i ładnych i mimo wieku jestem sam... Jedyne z czego się cieszę to ze wzrostu że jestem jednym z najwyższych i współczuję tym małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niscy faceci są narazeni na inne choroby, wszystko ma swoje plusy i minusy, niski jest tez latwiejszym celem zaczepki, ataku, niscy statystycznie zarabiaja mniej, mają mniej partnerek seksualnych. Ja mam 168 cm i facet 173 jest wg mnie niski, moj facet ma 184 i mi pasuje :) mialam kiedys gdy chodzilam do szkoly w gimnazjum kolege o wzroscie 195 i zle sie przy nim czulam, co druga za nim latała ale dla mnie to za duzo, czulam sie zagrozona, osaczona, ''gorsza'', slabsza, trudno to opisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 178 cm i mało spotkałam w swoim życiu wyższych ode mnie, a jeśli już t oz nikłą różnicą rzędu 5 cm, a to nawet nie widać. I to klasyfikuję nie tylko takich około 30, ale też starszych - nauczyciele, wykładowcy, jacyś przypadkowi ludzie. Polacy to kurduple niestety, czasem zdarzają się wysocy, ale rzadko, poza tym jest tendencja zniżkowa, maleją i drobnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boze, co za dyskusja. Ja mam 186 a moja 196 i co ? Gdzie widzicie problem ? Chyba tylko w Waszych mozdzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione, problemy pierwszego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle, ze Polacy (i Polki) to niziołki, w porównaniu do takich Chorwatów, Serbów czy Norwegów jestesmy karłami :D Wiekszosc facetow klamie nt wzrostu albo nie potrafia sie zmierzyc :D W moim krotkim zyciu znalam doslowie kilku chlopakow wzroscie 190 i wiecej, najwiekszy mial 210cm. Zdecydowana wiekszosc miala w okolicach 175-180, a jak patrze na dzieciakow z podstawowki i gimbusów to mam wrazenie, ze teraz mlodzi są jacys malutcy, dziecinni, drobni :D nie wiem co sie dzieje, 15lat a wygladają jak 10 latkowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175-180, to normalny średni wzrost. Popatrz na facetów z zachodu Europy np. Włochów, Hiszpanów itd. są jeszcze niżsi od Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mają wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ,mam wielu przyjaciół ,,iz Srbije'' i widzę,że nie jestem od nich szczególnie wyższy mimo tego wzrostu,który podałem prędzej(197).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Coraz więcej jest Panów ze wzrostem lekko powyżej 170cm. Nie oszukujmy 170cm dla faceta to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko są niscy ale mają też drobną budowę, wąskie ramionka, małe dłonie i stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 160, a mój facet 170 , nie narzekam, że jest niski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie takich wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×