Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłam, że większość młodych facetów jest niskich

Polecane posty

Gość nie powiem ktooo
co za debilizm ocena czlowieka wedlug wzrostu, wagi, samochodu.zal mi was płycizno moralna i materialna, dziekuje bogu ze moje dzieci ą wychowane normalnie,że mi się to udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze,że jesteś dobrze zbudowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo otyłe kobiety będą mówić, że szczupli mężczyźni są niemęscy a prawdziwy mężczyzna ma co najmniej 30 kg nadwagi. Świat oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No większość niskich, ale zauważyłem że tacy się chyba właśnie podobają. Ja mam 198 i zainteresowanie nieszczególne. Wolą raczej zawsze niższych kolegów, niż takiego wysokiego jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest sredni wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były chłopak miał 195cm a moj maz ma 180 i jest idealny :D z tamtym to nawet seks był problematyczny. Generalnie 170cm to wcale nie mało gorzej jak chłopak ma 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze patrzę na faceta pod kątem mojego wzrostu. Mam 1.68 m i zwracam uwagę na facetów, którzy mają ok. 1.80 m. Tacy mi się podobają i przy takich czuję się bezpiecznie :) Moja koleżanka jest ode mnie osiem cm niższa i tez inaczej na to patrzy, dla niej facet 1.80 jest wysoki. Dla kobiety, która ma 1.75 facet pięć cm wyższy będzie prawdopodobnie za niski :) Także to czy facet jest wysoki czy niższy to rzecz względna (chyba, że rozmawiamy o takim poniżej 1.60 i więcej niż 1.95).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet ma " to coś" i jest niegłupi to wzrost nie ma znaczenia. Chociaż... Wysocy faceci wyglądają świetnie,ale przy przystojniaku o wzroście ponad 1,90... czuję się jak mała dziewczynka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu niezbyt wysokich facetów (168-175) i niski wzrost nie przeszkadza im w byciu silnymi, odważnymi, męskimi i pewnymi siebie mężczyznami. A jak czytam wasze wpisy o treści "Facet poniżej 180 to nie facet" to się zastanawiam czy można być aż tak zidiociałym... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to, że ty jesteś wielkoludem to nie znaczy, że mężczyźni są niscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×