Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TomekAtomek21

Chcę otworzyć restaurację

Polecane posty

Gość TomekAtomek21

Jestem prosto po technikum gastornomicznym i marzy mi się otworzenie małej burgerowni. Czy są tu jakieś osoby, które prowadzą coś takiego i mogą dać mi jakieś praktyczne rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chciała otworzyć kawiarnio restauracje. W stylu pin up girls. Kelnerki na wrotkach, pyszne tarty, pyszna kawa, dobre amerykaskie jedzonko. Co myślicie o takim stylu?;) Widzieliscie gdzies cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze sory wpieprzyłam Ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na etapie tworzenia restauracji i stwierdziłam, że trzeba sięgnąć po fachową pomoc - kcg-consulting.pl - razem z tą ekipą tworzymy coś na prawdę ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekAtomek21
A tak, spoko :) Myślę, że taki biznes amerykański to super sprawa - z resztą ja swoją burgerownię też chcę zrobić w takim stylu :) Na czym dokładnie polega współpraca z taką firmą jak pisze ten gość nr II :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co potrzeba, jak nie masz jeszcze otwartego biznesu to mogą pomóc ci wsyzstko załatwić, obliczą koszta, zrobią badania rynku. A jak masz już biznes, ale średnio idzie to zrobią wszystko żeby postawić go na nogi. Takie małe kuchenne rewolucje tylko bez tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekAtomek21
OOO! Super sprawa :) Napewno do nich zadzwonie. Dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomku a gdzie Twoje burgery bedzie mozna zjesc?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilny spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Pomysł masz fajny. Jeśli naprawdę lubisz to gotować to może ci się udać osiągnąć sukces:) Hmmm chyba już wszystko ci powiedziano. Ja jedynie mogę od siebie dodać, ze do restauracji, baru czy właśnie burgerowni będzie ci potrzebny separator tłuszczów - taki wymóg. Separatory znajdziesz m.in tuhttp://www.aquatechnika.com.pl/ z tego co wiem mają różne wielkości więc będziesz mógł dobrać odpowiedni dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja to spory koszt ale jak się dobrze poprowadzi to można niezłe pieniadze na tym zarobić. Ja praktycznie cały sprzę do firmy kupowałem u firmy GORT - bardzo dobrą ofertę mają - http://www.gort.pl/do-pobrania/ tutaj mozna katalog pobrać. Dobry sprzęt też dużo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak w restauracji trzeba mieć spory wkład własny, ale moim zdaniem warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak kasa kasą ale we wszystko trzeba zainwestować. A są takie firmy jak na przykład Winterhalter które umożliwiają wypożyczenie swojego sprzetu gastronomicznego i to pozwala troche zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×