Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciastusia

CIASTO BEZ PIECZENIA!!!!!!!

Polecane posty

Gość ciastusia

cześć kafeterianie (hihi zabrzmiało jak marsjanie :-D )!!! czy znacie przepisy na jakies ciasta bez pieczenia? oprócz bloku czekoladowego, bo ten przepis juz mam... może np. znacie przepis na takie ciasto domek? lub na jakis inny sernik na zimno...lub na jakies insze ciacho bez pieczenia.. bedę wdzięczna za pomoc, buziaki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
plisssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fema-le
sernik "pijak" potrzeba: 3 paczki prostokątnych herbatników,dużą paczke biszkoptów, 3 opakowania twarożku homogenizowanego, 2 galaretki cytrynowe trochę alkoholu blachę do ciasta wyłożyć herbatnikami, przygotować galaretkę na POŁOWIE WODY tzn, 2 na 1/2 litra - schłodzić - gdy zacznie tężeć - zmiksować z twarożkiem i wyłożyć na herbatniki, 50 g wódki lub rumu rozcieńczyć dolewając 100 g mocnej herbaty i zanurzając w tym na krótko biszkopty poukładać na cieście, potem polać ciemną polewą efektowne i bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
oh fe-male bardzo ci dziekuje za ten przepis na pewno wypróbuję 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
podciągam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam fajny przepis na ciacho bez pieczenia (pyszne zreszta) tylko że dość drogie bo jedna blacha to wydatek ok. 20 zł :( ale muszę przyznac że warte jest swojej ceny:) jak bedziesz zainteresowana pisz na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
czy ktoś jeszcze mógłby tu doradzic, podpowiedzieć...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
przepis: idziesz do cukierni i kupujesz ciasto najlepiej dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nutella83
a nie możesz tu podać przepisu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
nutella wysłałam do ciebie maila i czekam, ale widzę, że ktos tu jeszcze jest zainteresowany tym przepisem, więc może podaj go tutaj...???? jak wolisz...mam nadzieję, że ktos tu jeszcze jakis fajny przepisik doda...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaapppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz podaje po prostu nie miałam go na kompie a nie chciało mi sie pisać:) smacznego dziewczyny:) Torcik na zimno z karmelem Składniki: 5 dużych paczek ciasteczek bebe (pepitki) 1 paczka krakersów słonych 1 litr mleka 1 szklanka mąki krupczatki 0,5 szklanki cukru 1 kostka margaryny (masła) 1 łyżka cukru pudru 4 żółtka 1 puszka mleka skondensowanego słodzonego 0,5 l śmietany 30% (z krówką) Krem: 0,5l mleka zagotować, w drugiej połowie rozpuścić mąkę z cukrem i gotować aż zrobi się gęsty krem. Odstawić do ostygnięcia. Dodać żółtka z margaryną i wymieszać. (ma wyjść krem podobny do karpatki) Karmel: Mleko w puszce gotować 2,5 godziny na małym ogniu. Na blaszce poukładać ciastka bebe na nie krem, na krem znów ciastka bebe a na ciastka karmel. Na karmel słone krakersy a na wierzch śmietanę ubitą z łyżka cukru pudru. Na koniec pokruszyć ciastko bebe i posypać bo bitej śmietanie. Schłodzić w lodówce. Smacznego. Jak macie pytani to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
dzięki nutella-przepis brzmi na prawdę smakowicie...a te słone krakersy to nie psuja smaku??? nigdy nie robiłam cista z krakersami a tym bardziej słonymi..hmmm trzeba spróbować.jutro biorę sie do roboty-zobaczymy... czy jeszcze ktoś zapisze tu jakieś fantastyczne przepisy na ciasto bez pieczenia??? dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi słone krakersy musza tam być bo to własnie one dodaja uroku temu ciastu:) inaczej byłoby za słodkie:) i od razu mówie że najlepsze jest na \"drugi dzień\" czyli jak np. postoi przez noc w lodówce:) a i jeszcze jedno na blache należy położc folie aluminiowa żeby bita śmietana nie \"śniedziała\":) ja ostatnio wypróbowałam na papierze do pieczenia i sprawdza sie lepiej niz folia aluminiowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś z jabłkami
ale napisze jutro przepis bo musze mamę ścignąć a teraz już śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do coś z jabłkami
czekamy z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
nutella jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
no i co?? nikt już więcej nie zna jakis fajnych przepisów?? hej dziewczęta i chłopcy - podzielcie się wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
Ja robie taki sernik na zimno: 3 serki homogenizowane ( po 250 gram), 1,5 szklanki cukru , 1 cukier waniliowy, 3 jajka, 3 dkg zelatyny ( 2 lyzki ), 1 galaretka. Serki wymieszac z cukrem, dodac cukier waniliowy, zoltka, ubic piane, dodac do sera, zelatyne rozpuscic w 3/4 szklanki goracej wody, ostudzic, wlac do sera ciagle mieszajac. Wylac to do tortownicy ( malej ) i wlozyc do lodowki .Gdy masa stezeje, ulozyc na niej owoce i zalac galaretka.Do masy serowej mozna dodac rodzynki. Polowe masy serowej mozna zrobic z kakao , a gdy zastygnie wylac na to biala mase.Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
Do tego sernika na zimno mozna dodac kolorowe galaretki rozpuszczone w polowie wody,pokrojone w kostke. Ser wlewac do tortownicy gdy zacznie gestniec. Galaretki dodawac tez do gestniejacej masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
Do Ciastusi : mam przepis na " Domek " , taki z twarogu i herbatnikow. Ja bardzo go lubie , ale zawsze mam problem, zeby go ladnie zlozyc w trojkat. Ale w koncu sie udaje. Jesli chcesz to pozniej Ci go podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
milko bardzo bym prosiła o ten przepis na domek i wielki buziak za ten na serniczek-mmmmmm...😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
Przepis na " DOMEK " : 5 paczek herbatnikow 80 dkg twarogu tlustego ( zmielony ) 1 kostka masla roslinnego 1,5 szklanki cukru 1 cukier waniliowy lub aromat smietankowy Twarog, maslo, cukier, aromat - utrzec. Mase podzielic na polowe. Do jednej czesci dodac kakao. Ulozyc herbatniki na folii aluminiowej . Taki prostokat 8 na 3. Posmarowac biala masa, na to znowu herbatniki, a na nie rozsmarowac mase z kakao.Herbatniki moczyc w cieplym mleku i dopiero ukladac. Zlozyc w trojkat. Calosc polac polewa czekoladowa lub rozpuszczona czekolada. Mozna posypac wiorkami albo kolorowa posypka. P.S. Dluzsze boki do siebie tak by srodkowy rzad stanowil spod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
Ciastusiu, moze pierwszy raz zrob pol porcji. Jesli kiedys zrobisz " DOMEK" napisz prosze, jak Ci wyszedl i czy smakowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
TORT GALARETKOWY 2 smietany ( 500 ml ) 2 galaretki ( rozne kolory ) 2 lyzki zelatyny 2 szklanki cukru pudru owoce I warstwa: 1 smietane wymieszac ze szklanka cukru pudru, dodac zelatyne ( 1 lyzke ) rozpuszczona w 3/4 szkl. goracej wody. Zelatyne ostudzic.Do smaku mozna dodac kwasek cytrynowy.Wlozyc do lodowki zeby zastygla. II warstwa: galaretka III warstwa: smietana z zelatyna IV warstwa: ulozyc owoce i zalac galaretka. P.S. To jest porcja na mala tortownice. Tortownice posmarowac cieniutko olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastusiu
zajrzyj do BON APPETIT , moze tam cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 52
CIASTO GOTOWANE 1 litr mleka 1 szkl. cukru 0,5 kostki margaryny 1 szkl. kaszki manny 2-3 lyzki kakao cukier waniliowy 6 paczek herbatnikow wiorki kokosowe do posypania Mleko, cukier, margaryne zagotowac. Caly czas mieszajac dodawac kaszke manne.Na koniec dodac kakao i dobrze wymieszac.Goraca mase wylac na herbatniki ( 3 paczki ) ulozone na blasze.Druga polowe herbatnikow ulozyc na wierzch lekko przyciskajac.Polac polewa czekoladowa lub rozpuszczona czekolada, posypac wiorkami.Schlodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastusia
dzięki ci milko 🌼 zaczynam wypróbowywać przepisy od domku począwszy-bedę po kolei dawała znać jak wyszło. a czy na sernik gotowany ktoś zna przepis?? bo słyszałam, że i tak mozna zrobic sernik ale nieco obawiam się tego gotowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×