Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolacja

co na kolacje

Polecane posty

Gość kolacja

dziewczyny co zrobić na kolacje facetowi z którym nie mieszkam ale jestem u niego zawsze, tak żeby był mile zaskoczony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Zrobiłam na szybko sałatkę - oto przepis: -puszka kukurydzy -puszka groszku -puszka czerwonej fasoli -puszka białej fasoli -4 ogórki kiszone -6 jajek na twardo - słoik majonezu -łyżka musztardy -pieprz, sól Wszystkie składniki z puszki odsączyć, wsypać do dużej miski, dodać pokrojone w kostkę jaja, ogórki, doprawić przyprawami i wymieszać z majonezem i musztardą.(Dla mięsożerców można dodać jeszcze szynkę lub kurczaka z rożna)Życzę smacznego! :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja
dziękouje Ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
A na deser- lamke czerwonego winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Nie ma za co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja
jeszce gdzies słyszałam o ryżu z mieskiem z piersi....i curry ale kompletnie nie wiem jak to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Polecam też koreczki -15 dag sera zółtego -15 dag szynki - ogórek kiszony -papryki różne kolory -pieczarki marynowane -ogórek świerzy Wszystko poroić w kosteczkę i nabijac na przemian na wykałaczki.Troche roboty ale warto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka rybaka
ostatnio byłam u kolezanki i ona zrobiła pyszną zapiekankę. Makaron grube rurki uożyła na dnie naczynia do zapiekania - znaczy sie tak na 1/3 wysokości. Potem brokuły, wędlinę ( to co miała w lodówce ) paprykę , pomidory podsmażyła na patelni . Jeszcze w czasie podsmazania dodała pojemniczek śmietany i dalej mieszała. przed wyłożeniem na ten marakon co co podmażała wymieszła z tartym żółtym serem i wyłozyła do naczynia na makaron. Piekła ok. 20 minut ( zalezy od piekarnika). To było PRZEPYSZNE !!!. Smietana nadała fajnego smaku i wogóle wszystko ładnie i kolorowo wyglądało. Drugi pomysł to lasagne, ale trzeba to potrafić , bo mi nie wychodzi :( Ale dobrze zrobiona jest pyszna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
napewno ryż trzeba ugotować w osolonej wodzie do miękkości, mięso natrzeć czosnkiem i solą.Mięso pokroić w kosteczki, podsmażyć na łyżce oleju dodac trochę wody i dusic około 15 minut jak będzie miękkie dodać curry lub sos sojowy i dusic jeszcze 10 min.Potem wymieszac z ryżem mięso , polac tym sosem co zostało z mięsa i już.Mozna posypać szczypiorkiem lub bazylią.A żeby było bardziej na słodko dodaj z puszki ananasa pokrojonego w kostkę i też jest pyszne danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×