Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossinka

Jak wyczyścić czajnik /z zewnatrz/ ze stali nierdzewnej?

Polecane posty

Czajnik został spryskany tłuszczem (patelnia obok) gotowała się w nim w tym czasie woda. Po ostudzeniu czajnika zostały na nim takiem brązowe plamki. Nie wiem jak je wyczyścić, żeby nie zmatowić i porysować powierzchni :( Zrobiłam błąd, trudno nie odstanie się tylko jak to naprawić? Pomożecie? Mam taki czajnik: http://domosklep.pl/opis/2021375/nevada-czajnik-ze-stali-nierdzewnej-27-l-indukcja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
drucianka i CIF nie porysujesz a czajnik jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepiej najpierw wyczyścić, odłtuścić czajnik preparatem Swish Powerhouse Spray http://www.clearstore.pl/swish-powerhouse-spray-uniwersalny-srodek-czyszczacy-na-silne-zabrudzenia-946-ml-p1953.html a następnie użyć środka Swish Stainless Steel Cleaner do konserwacji powierzchni z stali nierdzewnej na bazie silikonu.http://www.clearstore.pl/swish-stainless-steel-cleaner-preparat-do-konserwacji-stali-nierdzewnej-na-bazie-silikonu-1l-p2011.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę świetne są czyściki
z Lidla - aquapur - z wełny stalowej nasączone mydłem Nie rysują jak zwykłe druciaki - polerują o bardzo skutecznie czyszczą przypalenia czy osady. Ja sobie bez nich nie wyobrażam wyczyszczenia planików gazowej kuchenki, czy rowerów przed sezonem :) Czajnik też ładnie się doczyści, sama swój tak traktuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza metoda -sprawdzona wstawiasz czajnik napełniony wodą do garnka (większego od czajnika) zalewasz wodą gar razem z czajnikiem tak dodajesz do wody proszek do mycia w zmywarce lub tabletki 2 sztuki i gotujesz - cały nagromadzony tłuszcz zejdzie bez większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś męczyłam się z szorowaniem czajnika z tłustych plamek . Czyscilam oczywiscie cifem ale strasznie duzo roboty i czajnik mial delikatne ryski. Odkrylam srodek dzieki ktoremu moj czajnik jest czysty, blyszczacy a wystarczy tylko przetrzec papierowym recznikiem bez zadnego szorowania.... doslownie efekt jak z reklamy. Magiczny srodek to plak czyste plastiki (vinet) w atomizerze ( taki żółty plyn ale nie standardowy plak do nablyszczania) A jak mezowi powiecie zeby kupil sobie taki srodek do samochodu to jeszcze sie ucieszy :-) Przetestujcie naprawde warto kosztuje chyba jakies 12 zl ale jest to duza butelka i przyda sie do wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypolerować, wtedy będzie jak lusterko :) nawet w telefonie porysowany wyświetlacz można, ale niestety zaczyna dotyk szwankować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka29
Czy czajnik Philipiaka też jest zrobiony ze stali nierdzewnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa_20
Witam, A może po prostu wypróbujecie zwykły babciny sposób w postaci popiołu z wypalonego drewna. Myślę, że większość z was posiada piec od centralnego ogrzewania. Wystarczy nabrać odrobinę na delikatnie wilgotną gąbkę do mycia naczyń i zwyczajnie pocierać po powierzchni czajnika. Sposób tani, a jakże skuteczny będziecie mile zaskoczeni. Popiół nieźle radzi sobie z brudem i łatwo się go spłukuje. Radzę jednak robić to w rękawiczkach bo paznokci tak łatwo nie doczyścicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolak1
Czy jest możliwośc zakupu na raty w philipiaku przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolak1 produkty marki Philipiak online możesz zakupić w sklepie internetowym https://www.shop.philipiakmilano.pl Możliwy jest ich zakup także na raty. Posiadamy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, przygotowaną przez współpracujące z nami banki: Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. oraz Meritum Bank. Za ich pośrednictwem można dokonać zakupu produktów Philipiak i spłacać nawet w 48 ratach, z możliwością spłaty pierwszej raty dopiero po 60 dniach od zakupu. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkav
To ciekawe a gdzie znajdę aktualny wykaz pokazów philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkav takie informacje można uzyskać tylko na naszej infolinii (22) 613 22 82 kontakt@philipiak.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe jaki spam Philipaka i dialog jednej osoby o rozszczepionej osobowości na umowie zlecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×