Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buczyna

RATUNKU- pomysł na chudy obiad z tych produktów

Polecane posty

WItam.. mam problem- co ugotować- odchudzam sie, mam złotówkę do 4kwietnia a w spiżarni takie oto produkty: -kaszę jęczmienną -kasze gryczana -ryż -3jajka -kisiel -przyprawy rózne -cebula -śmietany kwaśnej nieco -powidła - \"mjut\";) -mąka -olej -groszek konserwowy -pomidory w puszcze Hmmmm...i to chyba wszystko... Jakie macie pomysły?? Ide w tym czasie na wszelki wypadek zagotowac wode ... Głodna jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam mleka :( A to przecie tłuste będzie.. Ja musze zrzucic parę kilo.... Ale pomysł dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulkę poddusić, zmieszać z pomidorami i jeszcze trochę poddusić, ewentualnie dodać groszku, ryż ugotować, wymieszać i gotowe. A jarzynki duża ilością curry przyprawić... O matko, głodna się robię ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
mozesz sobie zrobić jajecznicę z 3 jajek i z cebulką...albo pierogi...potrzeba do tego wody, mąki no i czegoś do środka..może by wyszło z powidłami...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
albo jakąs zupkę nic zrobić...przyprawy dodać...cebulkę, ziemniaki jak masz...groszek dorzucić i pomidorki...i całą reszte, no może bez miodku i powideł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:) COs może z tego wyjść... Jejecznicy moze nie..Bo duzo tłuszczu.. ale to coś z ryżem..pomidrokami...Hmm..bardzo dobry pomysł!!:D Ale czekam na jeszcze:) Alez się ciesze, juz myśłałam ze suchy ryz zjem ... Dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam też
pomidorówka. Zagotuj wodę - jak masz vegetę lub inną przyprawę jarzynową to wsyp na gotującą się wodę (możesz wrzucić też kostkę rosołową, jeśli posiadasz), przetrzyj pomidory do gotującego się wywaru,dopraw jak Ci pasuje, podbij śmietaną, osobno ugotuj ryż, zalej pomidorówką - i masz pyszną lekką zupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA !! Natchnęłyście mnie moje drogie!! Robię tak: cebulkęna to pomidory i groszke, do tego jajko..a do wszystkiego jeszcze makaron!! Znaczy sie soobno ugotowany:) Jestescie kochane, dziekuje:) ALe jak macie jeszcz ejakies pomysły- piszcie- moze starczy do konca miesiaca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. nie wiem czy ta potrawa starczy Ci do 4 kwietnia.. Moim zdaniem najpierw powinnas zrobic jajecznice (jajka najszybciej sie psują), pozniej ryż z groszkiem i przyprawami na 2 obiady, pozniej makaron z sosem z pomidorow z puszki, cebuli i przypraw.. A Ty to wszystko chcesz zużyć w jednym posiłku.. :O :D Ale chyba juz za pozno.. bo to zjadlas.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację:) Częśc juz zuzyłam.. aLe ten soso pomidorowo makaronowo jajeczny mam jeszcze na jutro.. Ech...skarbonka za dwustoma kilometrami...Ciężko bez mamy i taty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×