Odpowiedz na ten temat

tania chemia gospodarcza

• basiab111 2016.11.15 [11:50]
    Najtaniej jest zdecydowanie w internecie. Niektórzy w to nie wierzą, ale trudno . Nie mam zbyt wiele czasu na gonitwy po sklepach, więc wszystko co jest możliwe kupuje w sieci. Środki chemiczne moim zdaniem są zbyt błahą sprawą, aby biegać za nimi po sklepach. Siadam do komputera i zamawiam, najczęściej w sklepie e-chemia, bo jest tam szeroki wybór wszelkiej chemii: od proszków i kapsułek do prania począwszy, poprzez płyny do mycia, mydła po chemie samochodową. Właściwie ze względu na dużą ilość dostępnych artykułów preferuje własnie ten sklep.
  • elaaBB 2016.11.15 [14:25]
    jeśli chodzi o produkty chemii domowej to mogę polecić markę Villa, są niedrogie a przy tym bardzo wydajne co w dłuższym okresie daje większe oszczędności. W szczególności mogę Ci polecić środek do czyszczenia fug i kabiny prysznicowej usmiech.gif
  • gabrysiabryk73 2016.11.17 [12:36]
    Polecam sklepy internetowe. Produkty w nich sprzedawane są znacznie tańsze niż te w supermarketach. Można w nich znaleźć preparaty tańsze, mniej znanych firm, co nie oznacza wcale, że gorsze. Uważam, że najlepszym i również najtańszym sklepem jest sklep e-chemia. Polecam ze względu na pełną dostępność produktów, niskie ceny i bardzo szybką realizację zamówienia.
  • gabrysiabryk73 2016.11.17 [13:08]
    Znam sklep e-chemia. Też w nim czasami coś kupuje, przy okazji zakupów, które robi w nim mój mąż. Kupuje tam jakąś chemię samochodową.
  • ERB 2016.11.17 [15:19]
    ja stosuję produkty firmy Villa, są tanie, bardzo wydajne i skuteczne. od dawna używam ich produktów i wszystkim polecam usmiech.gif
  • Grażyna 71 2016.11.17 [19:23]
    Dziewczyny, mój mąż ma myjnie samochodową, ja prowadze pensjonat jakis czas temu namówił mnie na chemie do sprzątania od producenta chemii na myjnie z firmy ProElite. Byłam w szoku, to zupełnie inny poziom jakościowy chemii, szyby, podłogi, łazienki, kuchnie, na dodatek w normalnej cenie a to sa mocne koncentraty więc finalna cena wychodzi śmieszna, przywożą mi towar do hotelu bez kosztów wysyłek itd. Śmiało polecam tą chemię z ProElite.
  • Felcia90 2016.12.13 [13:17]
    Odkryłam bardzo dobrą i nie droga chemię gospodarcza na stronie http://odziezroboczalublin.pl/ . Znalazłam się tam przez przypadek, bo mąż szukał jakiegoś stroju roboczego, a skorzystaliśmy na tym oboje usmiech.gif Kupuje już od dawna, jestem zadowolona. Zobacz ich ofertę na pewno znajdziesz również tez coś dla siebie. Pozdrawiam
  • BasiaBasia90 2016.12.15 [14:45]
    ja pracuję jako pomoc domowa i od dawna używam produktów firmy Villa. mają super środki do mycia podłóg, kabin prysznicowych czy taki uniwersalny środek do zmywania trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni. Ludzie, u których sprzątam są bardzo zadowoleni, więc środki zdają egzamin. Sama jestem zadowolona z ich skuteczności i w swoim domu też ich używam.
  • gość 2017.02.08 [15:09]
    wbrew pozorom, tanio można kupić ekologiczne środki czystości https://millaflux.pl/pl/c/SRODKI-CZYSTOSCI/81 , za 500 ml. mleczka do szorowania wydaje ok. 16 zł usmiech.gif
  • gość 2017.02.08 [17:28]
    Jeżeli chodzi o chemię, najlepsza jest niemiecka. Polecam Ci Lidl, tam cala seria Fromil jest super. Jeżeli chodzi o wszystkie środki czyszczące, robię je sama, wyciskam panasonicem sok z cytryny, dodaję sodę, troszkę octu i olejki zapachowe i najlepszy eko domestos gotowy
  • gość 2017.05.19 [10:12]
    W zakresie środków czystości mogę polecić ofertę firmy Petrus https://petrusserwis.pl/. Prowadzę swoją firmę, a od Petrusa zaopatruję się w chemię do biura i do domu. Znajdziecie tutaj m.in. płyny do mycia szyb i wykładzin oraz skuteczne preparaty do czyszczenia posadzek.
  • gość 2017.05.19 [15:14]
    tanio też jest na sklep.clovin.com.pl
    oni sprzedają też profesjonanle środki wiec możesz sobie kupic też cos specjalnego wrazie porrzeby

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...