Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcę zaoszczędzić

tania chemia gospodarcza

Polecane posty

Gość Lemonek
Fajna oferte chemii gospodarczej ma firma ProElite, nie maja proszków do prania ani płynów do naczyń, ale do sprzatanie maksymalny wypas jakości i rozsadne ceny, mi przywozi ich przedstawiciel znalazłem na ich stronie www.proelite.pl Jeśli chodzi o sprzatanie czyli wc, podłogi , szyby itd to nic lepszego nie mielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtaniej jest zdecydowanie w internecie. Niektórzy w to nie wierzą, ale trudno . Nie mam zbyt wiele czasu na gonitwy po sklepach, więc wszystko co jest możliwe kupuje w sieci. Środki chemiczne moim zdaniem są zbyt błahą sprawą, aby biegać za nimi po sklepach. Siadam do komputera i zamawiam, najczęściej w sklepie e-chemia, bo jest tam szeroki wybór wszelkiej chemii: od proszków i kapsułek do prania począwszy, poprzez płyny do mycia, mydła po chemie samochodową. Właściwie ze względu na dużą ilość dostępnych artykułów preferuje własnie ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o produkty chemii domowej to mogę polecić markę Villa, są niedrogie a przy tym bardzo wydajne co w dłuższym okresie daje większe oszczędności. W szczególności mogę Ci polecić środek do czyszczenia fug i kabiny prysznicowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklepy internetowe. Produkty w nich sprzedawane są znacznie tańsze niż te w supermarketach. Można w nich znaleźć preparaty tańsze, mniej znanych firm, co nie oznacza wcale, że gorsze. Uważam, że najlepszym i również najtańszym sklepem jest sklep e-chemia. Polecam ze względu na pełną dostępność produktów, niskie ceny i bardzo szybką realizację zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam sklep e-chemia. Też w nim czasami coś kupuje, przy okazji zakupów, które robi w nim mój mąż. Kupuje tam jakąś chemię samochodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję produkty firmy Villa, są tanie, bardzo wydajne i skuteczne. od dawna używam ich produktów i wszystkim polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna 71
Dziewczyny, mój mąż ma myjnie samochodową, ja prowadze pensjonat jakis czas temu namówił mnie na chemie do sprzątania od producenta chemii na myjnie z firmy ProElite. Byłam w szoku, to zupełnie inny poziom jakościowy chemii, szyby, podłogi, łazienki, kuchnie, na dodatek w normalnej cenie a to sa mocne koncentraty więc finalna cena wychodzi śmieszna, przywożą mi towar do hotelu bez kosztów wysyłek itd. Śmiało polecam tą chemię z ProElite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felcia90
Odkryłam bardzo dobrą i nie droga chemię gospodarcza na stronie http://odziezroboczalublin.pl/ . Znalazłam się tam przez przypadek, bo mąż szukał jakiegoś stroju roboczego, a skorzystaliśmy na tym oboje :) Kupuje już od dawna, jestem zadowolona. Zobacz ich ofertę na pewno znajdziesz również tez coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję jako pomoc domowa i od dawna używam produktów firmy Villa. mają super środki do mycia podłóg, kabin prysznicowych czy taki uniwersalny środek do zmywania trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni. Ludzie, u których sprzątam są bardzo zadowoleni, więc środki zdają egzamin. Sama jestem zadowolona z ich skuteczności i w swoim domu też ich używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o chemię, najlepsza jest niemiecka. Polecam Ci Lidl, tam cala seria Fromil jest super. Jeżeli chodzi o wszystkie środki czyszczące, robię je sama, wyciskam panasonicem sok z cytryny, dodaję sodę, troszkę octu i olejki zapachowe i najlepszy eko domestos gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakresie środków czystości mogę polecić ofertę firmy Petrus https://petrusserwis.pl/. Prowadzę swoją firmę, a od Petrusa zaopatruję się w chemię do biura i do domu. Znajdziecie tutaj m.in. płyny do mycia szyb i wykładzin oraz skuteczne preparaty do czyszczenia posadzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio też jest na sklep.clovin.com.pl oni sprzedają też profesjonanle środki wiec możesz sobie kupic też cos specjalnego wrazie porrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe ceny ze środkami do sprzątania znalazłam na stronie www.hurtoownia.pl gdzie kompleksowo zamawiamy wszystkie środki i akcesoria do sprzątania biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam skuteczne środki do czyszczenia od www.bkfwarszawa.com.pl. Ich chemia gospodarcza jakoś sprawdza mi się najlepiej od wielu lat. Jakoś tak mam, że jak już polubię jakiegoś dystrybutora, który ma dobre rzeczy, to nie lubię go zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrej chemii gospodarczej w dobrych cenach to mogę polecić wam firmę www.pollena-paczkow.pl Produkują świetną chemię gospodarczą. Używam jej od dawna i zawsze spełniała swoje zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą i tanią chemię gospodarczą ma w swojej ofercie hurtownia www.taks.stg.pl Mają szeroki wybór chemii. Można znaleźć u nich środki czystości, preparaty do prania, do zmywania, środki do wc itp. Warto przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tańszą chemię gospodarczą zamawiam na www.nata.info.pl mila obsługa i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123345
raz się nadziałam i kupiłam w second handzie proszek do prania z niemiec-babeczka zachwalała że duuużo lepszy od tych naszych polskich, a okazał się lipny! teraz zamawiam tylko z https://www.ichemia.pl większe paczki, a to co braknie na bieżąco w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie od bardzo dawna zaopatrują https://ema-pol.com.pl/ . Środki do mycia wszelkich powierzchni oraz pomieszczeń, papiery oraz ręczniki papierowe, worki na śmieci, akcesoria do sprzątania to produkty w które jestem zaopatrywany właśnie dzięki ich ofercie. Wszystko charakteryzuje się niezwykłą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemię najlepiej zamawiać z hurtowni. Mamy wtedy największy wybór i najniższe ceny. Ja zazwyczaj zamawiam chemię z www.beradex.pl i w skali roku sporo na tym oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrzebujecie większej ilości chemii gospodarczej to polecam wam zgłosić się do hurtowni www.majpol.com.pl, która ma swoją siedzibę w Łomiankach pod Warszawą. Mają świetne produkty w swojej ofercie i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borika
A próbował ktoś z was wykorzystywać na co dzień jakąś chemię przemysłową? Ja w pracy miałam do czynienia z takimi produktami https://organika.com.pl/produkty/chemia-przemyslowa/ i muszę przyznać, że w trudnych warunkach się sprawdzały i zastanawiam się czy może nie wykorzystać podobnych preparatów w domu - widzę, że jest tu coś takiego. Tylko nie wiem czy to jest to samo czy może dla przemysłu są opracowywane inne produkty niż do domu i to, co kupujemy w mniejszych opakowaniach nie jest już tak wydajne ani tak skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepiej jest kupować online, bo najtaniej. Ja kupuję w https://hurtowniachemiczna.com/ Ceny sa dobre a przy dużych zakupach można je negocjować. Do tego mają chemię niemiecką, wiadomo że jest lepsza od naszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom, które rozglądają się za tanią i przede wszystkim skuteczną chemią gospodarczą polecam skontaktować się z firmą www.petrusserwis.pl Jest to hurtownia chemii gospodarczej, która znajduje się w województwie małopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za chemią gospodarczą, która jest nie tylko tania ale też, która działa dobrze. Inaczej po prostu wyrzucimy pieniądze w błoto. Osobiście polecam wam wypróbować produkty firmy www.pollena-paczkow.pl Można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×