Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania16..

Używacie elektrycznej wyciskarki do cytrusów?

Polecane posty

Gość Ania16..

Do tej pory używałam ręcznej,ale b.rzadko bo strasznie bolą od tego ręce.Myślałam o zakupie czegoś nie za drogiego na allegro do 100zł ale nie mam pojęcia czy te urządzenia faktycznie działają jak należy i czy wyciskanie nie męczy rąk?Czy rzeczywiście jest tak wygodne?Jakie macie doświadczenia? Myślałam o wyciskarce ARDO SR 35 36zł http://www.allegro.pl/item594120748_wyciskarka_do_cytrusow_ardo_sr_35.html ewentualnie ARDO SR 27 98zł http://www.allegro.pl/item594120381_wyciskarka_do_cytrusow_ardo_sr_27_inox.html Ale nie wiem czy to tylko tak ładnie wygląda czy też pracuje jak należy. Może jest ktoś w posiadaniu takiej wyciskarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie plastikowe
nic mnie od tego nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyciskarke philipsa i w ogole ten typ urzadzen bardzo sobie chwale, nie wyobrazam sobie wyciskania 2 litrow soku \'recznie\', poza tym mysle, ze przy wyciskaniu recznym zawsze zostanie troche soku, no chyba, ze ktoras z was jest lub ma w domu Tarzana mam ten typ, tylko ze bialy: http://images.philips.com/is/image/PhilipsConsumer/HR2752_90-GAL-global?wid=430&hei=430&$jpglarge$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam filipsa
podobnie jak wyzej-nie widze sensu recznego wyciskania skoro jest wariant lekki i przyjemny reka nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam filipsa
funkcjonalnoscia b odpowiada mi ten pierwszy -aparat:) dlaczego? czesto przygotowywuje soki do obiadu...kiedy sa jacys goscie sok wlewam do odpowiedniego dzbanka bezposrednio z wyciskarki a z ta druga wyciskarak to chyba trzeba do szklanki i do dzbanka-do szklanki i do dzbanka... jesli uzywasz zmywarki- to spr jak owy sprzet ma sie do mycia w zmywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zmywarki, wiec sila rzeczy zmywam recznie, wyciskarka dalej wyglada jak nowa, nic sie nie odbarwilo a jest jasna i latwo doczyscic wszystkie zakamarki chyba wlasnie na takie detale powinnas zwrocic uwage przy kupnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapapppapap
a jak sie jej uzywa? przekrawa sie ana pol pomarancze np. i nabija na to cos/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Dokładnie tak. Używa się jej jak zwykłej wyciskarki , tylko, że nie trzeba owocem obracać tylko ten trzon , na który sie owoc nabija się obraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16..
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.Mam jeszcze małe pytanko:Czy przy wyciskaniu owoc wystarczy lekko przyciskać czy trochę mocniej czy w ogóle?Może to pytanie wyda się śmieszne ale mam po prostu w pamięci jedynie wyciskanie ręczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16..
A ..właśnie przeczytałam co napisała soczewka że owoc nabija się na trzon.Rozumiem,że wystarczy tylko trzymać żeby nie wyleciał w siną dal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Tak właśnie , trzeba owoc trzymać , żeby nie wypadł, ale też żeby nie obracał się razem z trzonkiem bo wtedy nic z niego nie wyciśniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na porzadku
dziennym sa soczki....na poczatku trudno bylo sie przyzwyczaic do ceny cytrusow....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.7879.
Właśnie kupiłam wyciskarkę i bardzo żałuję,że najtańszą.Badziewie za 39zł.Mam pytanie.Czy po włączeniu stożek powinien się kręcić czy dopiero jak się nacisnie owoc.Bo u mnie nic się nie kręci ,tylko silnik słychać.Jak ma się kręcić skoro dociskam do filtru.A miedzy filtrem a stożkiem nie ma żadnej przestrzeni?nie mam znajomych z wyciskarką i nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m oj filips
kreecu sie dopiro kiedy naciskam owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
moja tez sie kreci jak przycisne owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_k
Moja też dopiero po naciśnięciu, ale jestem z niej zadowolona. I jeżeli mówisz, że za 39,00 zł najańsza to się mylisz! Ja mam wyciskarkę za 22,00 zł kupioną w promocji i bardzo sobie ją chwalę :) Jeżeli jeszcze ktoś chce skorzystać: http://www.tanieje.pl/product_info.php/products_id/381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam philipsa
takiego czarnego jak ktoś tu wrzucił na zdjęciu. Całą zimę codziennie były soczki wyciskane rano. Jedno z moich ulubionych urządzeń domowych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za około 70 złotych można mieć całkiem fajną wyciskarkę philipsa. Myślę o modelu HR 2744 - na electro.pl kosztuje 73 złote. Czyli wcale nie dużo. A przy tym ma zmienny kierunek obrotów i można regulować gęstość soku :-) za tę cenę na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używamy wyciskarek do owoców bo sa spoko :) Ja często robie sobie sok ze świeżych pomarańczy i jakoś nie chciałoby mi się wyciskać ich ręcznie :P za dużo roboty i wysiłku. Porównaj sobie jeszcze ceny w sklepie medialux.pl bo maja dobre, powinnaś znaleźć coś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna wyciskarka do cytrusów to świetna sprawa. Wydaje mi się, że ręczną wyciskarką nie jesteś w stanie idealnie wycisnąć soku. Poza tym jest szybciej niż tradycyjną. Ja mam tę: http://tnij.org/ko9v Jestem z niej bardzo zadowolona, poza jest w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klautel_Jacek
Witam, Chciałbym zapytać czy ktoś może korzysta z wyciskarki camry ? Jeśli tak, będę wdzięczny za opinie z codziennego użytkowania. Ewentualnie jakie inne wyciskacze są godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_dylemat
sprawdziłam eego Haiera i faktycznie ładna i fajna wyciskarka. tylko mam dylemat, bo ten Twój model jest na promocji na allegro za 79zl, a taki sam tylko czrany, ktory mi się bardziej podoba jest już 2x drożej praktycznie, bo promocja jest tylko na srebrny model :( i tereaz nie wiem, czy czekac bo też wskoczy to do promocji, czy z drugiej strony prześpię aukcję i za chwile obie będą wiecej kosztować :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj, że kolor robi Ci przy takim sprzęcie aż taką różnicę... Bierz srebrną o ile jeszcze są, sprzęt jest naprawdę dobry i solidy. Tak przypominam, że on ma robić soki (robi je świetnie) a nie wyglądać... Dla mnie i tak on jest ładny zarówno srebrny i czarny, przeceiż konstrukcja ta sama. Cudujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam wyciskarkę do cytrusów z biedronki za 20 zł chyba i jestem zadowolona. służy mi ze 2 lata, a sok robię prawie codziennie. nie opłaca się inwestować dużo kasy w to urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAjUsIa123
zgadzam sie ze niw warto ale sprzetu z biedronki nie kupie. mialam juz czajnik od nich i toster i sprzety dosc szybko padly. mysle ze taki niedrogi haier wlasnie jest okej, bo te siedemdziesiat zeta mozna jeszcze dac a po co przeplacac jak taki sprzet oferuje od nich juz dobre mozliwosci a nic innego przy wycisakniu do cytrusow sie nei wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_felkowa
Czy ja wiem... z rzeczami marki Lidl czy Biedronka bywa różnie, raz w świetnej cenie trafimy na produkt, który będzie nam służył lata, a innym razem dostaniemy dobrze wyglądający bubel wytrzymujący 2 tygodnie. Także to zawsze jest ryzyko, jeden trafi, drugi nie, ale jakoś to się kręci :) Co do Haiera to jest dobra firma, zawsze podobał mi się design ich przedmiotów, każdy z nich jakoś w mniejszym lub większym stopniu się wyróżniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakrcil mnie ten temat na ta wyciskare hcj2110, po pierwszych kilku "razach" jest pozytywnie, fajnie ;d oby tylko moj slomiany zapal nie wystygl szybko bo narazie sie ciesze jak sobie wyciskam pomaranczki ale ze mna to tak roznie xd najwyzej sie zaciagnie chlopaka do "pomocy'' xd za te pieniadze haier faktycznie poszalal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×