Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśkabb

Vanish do prania dywanów dobry jest ?

Polecane posty

Gość Aśkabb

Miała któraś ten proszek do prania dywanów ? Jaki efekt ? Mój dywan w salonie prosi się o czyszczenie.Zawsze dawałam go do profesjonalnego czyszczenia. Po czyszczeniu wyglądał zawsze jak nowy :-), ale tak sobie myślę może spróbować tym proszkiem ? Chociaż tak sobie myślę,że profesjonalne czyszczenie to jednak czyszczenie a zastosowanie proszku w domu nie może się równać. No ale i tak jestem ciekawa opinii o tym proszku do dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgkomsush
Vanish,proszek jest do bani,lepiej zrób pianę z płynu do w.c.TYTAN " o ja piertole:D:D:D:D takimi metodami to moze i zeby sobie wybielasz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej mnie
wlej sobie ten tytan do dziury po mózgu ,którego de facto nigdy nie miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej mnie
to dotyczyło wpisów oczywiście "skończ szkołę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeeriii
Vanish w proszku jest beznadziejny! Słabo czyści i trzeba uwazac,żeby nie zepsuć sobie odkurzacza tym proszkiem.Jest go tak dużo,że nie wystarczył worek i zapyliłam całe urzadzenie. Ktos pisał też ,że pianą z Tytana to najlepiej czyści się dywan starą firanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wy nie rozumiecie
że to co jest do mycia muszli klozetowej to znaczy , że do muszli ? ten produkt -i jemu podobne-jest bardzo szkodliwy kto tylko zna się trochę na chemii powinien to wiedzieć po przeczytaniu jego składu :) podrażnia skórę ,oczy ,drogi oddechowe i wypadałoby wiedzieć ,że takie płyny owszem odpiorą wam dywany ale wypłukać tych toksyn z dywanu ,obić tapicerskich itp itd niestety nie da się i tym samym wdychacie to świństwo i jeśli do tego macie jeszcze małe dzieci w domu to nic innego jak tylko pogratulować pomysłowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sprowadziłam ten vanish z polski do mnie [bo u nas tego ni jak nie można dostać albo nie ma] no wtarłam we wszystkie wykładziny fakt efekt był !!! bo były jaśniejsze jakby bardziej czyste ale takie ze tak powiem tłuste czy cuś? nie wspomnę o odkurzaczu!!! zapchany na maxa ja tam wolę ten vanish szampon ładnie pachnie można tym dużo wyszorować a jak są plamy to ten w sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela.19
Nie za bardzo. Ja spróbowałam raz i efekt był średnio zadowalający. Nie wszystkie zabrudzenia zeszły, za to prana część dywanu się wybieliła i bardzo zesztywniała (włosie i podkład). Dodam, że robiłam wszystko wg instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela.19
Ja miałam Vanish w płynie w rozpylaczu. Nie wiem jak działa proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś kupiłam proszek, z nadzieją, że wysypanie i odkurzenie zdziała cuda. i nic, nie było różnicy, więc wróciłam do tradycyjnego prania na kolanach.... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaaa
osobiście wolę produkt z serii chemii profesjonalnej, które zwykle zamawiam na http://www.to-ma.com.pl/ - nie dość, że są w bardzo przystępnej cenie, to na dodatek są bardzo wydajne i dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelicence
Zapraszam do artykułu, w którym zostaną opisane wszystkie, najpopularniejsze sposoby czyszczenia tego typu rzeczy. http://jak-wyczyscic.pl/2013/01/czyszczenie-tapicerki-metody/ Drugi podpunkt jest poświęcony czyszczeniu dywanów za pomocą proszków typu Vanish. Polecam przeczytać aby przewidzieć efekt i w razie czego uniknąć rozczarowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek-9
To straszny niewypał, kupiłam i zastosowałam - potem myślałam, że wyrzucę ten dywan w końcu. Proszek wszedł miedzy włosie i nie można go było niczym wyciągnąć. Odkurzacz się zapychał. Dramat!!!!. Trzepanie pomogło dopiero po 10 razie.A dywan i tak musiał wylądować w pralni specjalistycznej - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam ten proszek do dywanow i nie bylam zadowolona ale pozniej kupilam plyn vanish i jest rewelacja, wszystko schodzi, pachnie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyłam czyszczenie.Szkoda czasu,sił,że o pieniądzach nie wspomnę:(Nikomu nie polecam.Dywan LEDWO odświeżony prawie nie widać efektu.Owszem,pachnie,ale nie kupiłam perfumy do dywanów tylko proszek do czyszczenia.Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No i koszmarnie zapyla odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasassanii
kup w OBI proszek do odkurzaczy piorących Karchera jak nie masz odkurzacza to ręcznie , koszt ok.40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że użycie tego proszku jest czasochłonne, ale mam dywan ręcznie robiony, bardzo delikatny, z obawą wyczyściłam go używając vanisha. Dokładne użycie go, zgodnie z zaleceniami producenta dało bardzo dobry efekt. Dywan jest miękki, znowu widać że włosie układa się do pierwotnego wzoru. Chociaż ze względu na dużo pyłu i że zapycha odkurzacz nie użyję go drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jasna wykładzinę i super plamy po wizycie siostrzenicy :) zawsze używałam płynów i efekt był dobry....ale nie super,a tu szok! vanish w proszku sobie poradził!!!!naprawdę polecam!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanish w proszku to porazka!Zepsulam sobie odkurzacz !Musialam kupic nowy filtr,ktory kosztowal mnie 50zl!Efekt taki sobie.Lepiej czysci plyn niz proszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia12336
Proszku nigdy nie używałam , za to szampon Vanish jst naprawde dobry. Jedynie czego w nim nie lubie to specyficzny zapach. Jednak po kilku minutach wietrzenia pokoju znika, więc to nie problem. Taki szmapon http://www.superkoszyk.pl/product-pol-15538-VANISH-Szampon-do-Dywanow-500-ml-Pranie-Reczne.html na długo starcza, jest skuteczny i w bardzo dobrej cenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flesz1
Porażka, żadna z plam nie zeszła. Szkoda kasy i pracy. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ten proszek jest do bani mam cale mieszkanie w bialych kulkach i ciezko jest to odkurzyc wszystko fruwa, masakra jakas narobilam sobie jeszcze wiekszego balaganu niz mialam i zadnego efektu dywan bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam,dziś go użyłam i efektów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z vanisha. fakt -faktem bardzo brudny dywan był i liczyłam się z tym ze nie będzie wygladał jak nowy. Do tego trzeba wiecej zabiegów niż jeden. Ale vanish sobie poradził ;) za parę dni powtórzę zabieg i będzie idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny.Zapchalam odkurzacz a na kapciach przez tydzien roznosilam plamy po calej podlodze.Dywan moze i pachnial,ale nie o to chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek1111
ludzie, nie kupujcie tego gó*na!!! mam wykłądzine w sypialni, posypałem tym proszkiem no i załowałem przez nastepne 2 godz..Niedosc ze zadnego brudu nie zabrało to odkuzania było masa!!! Nawet 6 m-cy pozniej odkurzacz ciagle wciagał resztki proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne dziadostwo,a produkuja nadal!NIE POLECAM PROSZKU,BUBEL DO POTEGI,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszek beznadzieja,dywan się nie odczyścił ,trudno go było wybawić z dywanu a po drugie zapach tak uciążliwy ,że się nie dało wytrzymać-nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tez sie przekonalam,ze proszek to niewypal.Polecam plyn do dywanow,troche trzebasie namachac,ale ladnie czysci i odswieza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×