Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśkabb

Vanish do prania dywanów dobry jest ?

Polecane posty

Gość gość
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam proszku, mocno uczula i nie doczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Sprawdziłem Vanish w plynie. Wbrew instrukcji nie tworzy żadnej piany. Skuteczność czyszczenia dywanu gorsza od czyszczenia wilgotną szmatą. Nie dajcie się wiecej nabrać na Vanish. Moja przygoda z Vanishe'em potwierdza, że nie wolno kupować rzeczy reklamowanych w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila08
używam mydełka do plam dr .Beckermanna ,rewelacja ...polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Dywan jak był brudny tak jest. A przez proszek odkurzacz do wyrzucenia!!! Więc nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się nie zdecydowała na takie chemiczne produkty tylko po prostu oddała dywan do firmy http://www.pralnia-perfekt.pl/. jakoś nie chciałam sama kombinować, bo mam stosunkowo nowy dywan, tylko wolałam oddać to profesjonalistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza56
Vanish raczej jako dodatek. Firma voigt ma dobre i tanie środki. Wiem, bo polecała je firma ECOmobi - Kalisz, która trudni się praniem dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika344
Szczerze? nie polecam!!! szkoda pieniedzy, lepiej zamowic profesjonalna firme, ktora uzyje karchera i zrobi to za nas o 100 razy lepiej. ile sie nameczylam z vanishem gabka, a efekt byl marny... jesli ktoras z was jest z poznania to polecam www.sjkarcher.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po długich walkach z mężem, który upierał się żeby oddać dywan do czyszczenia chemicznego ja postawiłam na swoim i kupiłam produkt Vanish. Teraz mi głupio przed mężem który mówi mi "A NIE MÓWIŁEM?". Nie polecam. Po wypróbowaniu jestem kompletnie rozczarowana. Dywan co prawda pachnie proszkiem do czyszczenia ale wygląda tak samo jak przed czyszczeniem a narobiłam się jak WÓŁ! BEZNADZIEJA. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest płyn do prania dywanów z polskiej firmy fm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry, u mnie na moim dywanie sie sprawdził? A jaki masz dywan? Bo to też zależy od jakosi dywanu. na jakimś byle jakim nic nie zdizała, a na solidnym da radę zrobic wszystko. Ja mam dywan firmy Emen czy jakos tak, i generalnie po czyszczeniu nic się z nim dziwnego nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie jest srednio skuteczny. Osobiscie jeżeli mam plame na dywanie oddaje go do sprawdzonej pralni http://www.pralnia-perfekt.pl/, wiem ze po odbiorze dywan zawsze będzie idealnie czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieDama
Ja wlasnie skonczylam moja przyggode w salonie z tym proszkiem. Mam niebieska wykladzine i proszek pieknie uwydatnil plamy z jedzenia oraz z rozlanych wczesniej napoi. Narobilam sie jak glupia bo po wysypaniu proszku zeby osiagnac super efekt wcieralam go z pasja ryzowa szczota przez jakies 30 minut i moge powiedziec ze odkurzacz mam swietny bo wciagnal to badziewie do czysta i sie nie zepsul. Nie polecam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKOstim
Zdecydowanie odradzam, zajmuje się praniem zawodowo i wszystko co było ruszane w pierwszej kolejności tego typu środkami później jest bardzo trudno doczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam, zdecydowanie tanie i lepiej wyjdziesz oddając dywan do profesjonalisty, w mojej okolicy polecam www.eko-stim.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam vanish. Jest skuteczny, wielokrotnie już korzysałam. Ostatnio była świetna promocja w polomarket, także myślę, że warto śledzić ich ofertę, zwłąszcza w gazetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanish,ale w płynie,bo proszek,to wielkie g****o,nie wiem dlaczego to dziadostwo jeszcze produkują.Nie dość,że nie czyści,to jeszcze zapycha i niszczy filtr w odkurzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też używam Vanisha w płynie, czyszczę nim dywany i materiałowe obicia krzeseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efekt żaden nie ściąga plam i brudu a do tego jak ci dywan czymś capi to tylko spotęguje efekt smrodu , nic nie wart ani proszek ani płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze produkują to dziadostwo....syf nic nie pierze i nie odplamia-pracy z tym mnóstwo i jeszcze o mało co odkurzacz bym sobie zepsuła...NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela901
W takim przypadku lepiej oddać dywan do profesjonalnego czyszczenia. Polecam zajrzeć tutaj http://cleaning-systems.pl . Są tam namiary na świetną firmę, która zajmuje się takimi usługami. Minus jest taki, że działa tylko w okolicach Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona Grz
Też uważam, że warto raz na jakiś czas oddać dywan do profesjonalnego czyszczenia. Można się pozbyć wszelkich zanieczyszczeń, a w naszych dywanach jest tego sporo. Ja korzystam z http://pierzdywan.pl/ z Wrocławia, działają bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz na błysk
Używam Vanisha w proszku i jestem bardzo zadowolony z efektu. Trzeba to robić umiejętnie, zgodnie z instrukcją. Odkurzacz też mi się jakoś nigdy nie zatkał. Mówiąc oględnie, jeśli ktoś nie potrafi sprzątać, lepiej niech zatrudni specjalistę, bo żadne proszki, szampony czy pianki i tak mu nie pomogą. Pozdrawiam bez złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda328
Nie chcecie używać szkodliwej chemii to najlepiej powierzyć czyszczenie dywanów, wykładzin specjalistycznej firmie http://www.eko-promesa.pl/czyszczenie-wykladzin/ , która używa produktów ekologicznych. Wiadomo, że firma ma specjalistyczny sprzęt, którego nie macie w domu, więc i efekty będą inne. Poza tym mogą podnieść runo. Takiego efektu nie osiągnie się w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda328
Nie chcecie używać szkodliwej chemii to najlepiej powierzyć czyszczenie dywanów, wykładzin specjalistycznej firmie http://www.eko-promesa.pl/czyszczenie-wykladzin/ , która używa produktów ekologicznych. Wiadomo, że firma ma specjalistyczny sprzęt, którego nie macie w domu, więc i efekty będą inne. Poza tym mogą podnieść runo. Takiego efektu nie osiągnie się w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywannik
http://pierzdywan.pl/ od czasu do czasu im zlecam czyszczenie moich wykładzin. Wolę nie bawić się detergentami aby nie zniszczyć włókien, a wiem, że oni są bezpieczni i skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja jestem zadowolona z efektów jego działania, ale jeśli mam być szczera to nic nie czyści dywanów dokładniej niż pralnia - http://www.pralnia-perfekt.pl/nasze-uslugi/pranie-dywanow/ jestem wręcz zachwycona efektem jaki udało im się uzyskać, za te same pieniądze za które kupiłam Vanish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszek kkkk
Powiem szczerze, ze mam wrazenie ze czytam o jakims innym produkcie jak widze te negatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×