Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Vulkan

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj kupiłam na prezentacji Wielozadaniowe Urządzenie VULKAN! Proszę o opinie o tym sprzęcie? Mój Tomasz był zachwycony jakością smażonego mięsa, syn chleba z serem. KUPIŁA (Tomek mi kupił) i nie wiem czy dobrze. Czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam urządzenie już dobrych kilka miesięcy i się sprawdza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem że sprzęt jest naprawdę super. Mięso i ryby są kosmiczne w smaku. Cena trochę zabójcza, ale przeżyłam. Dobrze że były raty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omlet z szynką SKŁADNIKI: - 3 szt. jajka - 0.1kg. szynki - 2-3 krople oleju jadalnego - przyprawy do smaku SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - rozgrzej urządzenie do 200*C poz. 4 - jajka ubić, dodać drobno pokrojoną szynkę - przesmarować olejem płyty - przygotowane jajka wylać na całą powierzchnie płyty, zamknąć górną płytę delikatnie przytrzymując na około 5-10 sekund do chwili ścięcia się jajka. Puść górną płytę, smażyć około 30 sekund 2. Zupa brokułowa SKŁADNIKI: - 0.5 kg. brokuły - 0.1 kg. serek topiony - 4 szt. ziemniaki - 1 szt. cebula - 2 szt. ząbki czosnku - 1.5 l. bulion - 0.1 l. śmietana 18% - 0,05 kg. tłuszczu - przyprawy do smaku SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - rozgrzać VULCAN wraz z brytfanną do 200*C poz. 4 - cebulę i czosnek drobno pokroić w kostkę, wraz z tłuszczem wrzucić do brytfanny, cebulę zeszklić - wlać do brytfanny bulion i wrzucić pokrojone w kostkę ziemniaki oraz brokuły. Zmniejsz temperaturę do 150*C poz 3. Gotować około 10-15 min. - następnie dodać serek topiony i mieszać aż się rozpuści - dodać śmietany i przyprawić do smaku - można wszystko zmiksować blenderem, oraz podać z grzankami lub groszkiem ptysiowym 3. Zupa pomidorowa SKŁADNIKI: - 0.1 kg. przecier pomidorowy 30% - 1,5 l. bulionu - 0,1 l. śmietana 18% - 1 szt. cebula - 1 łyżeczka oleju - przyprawy do smaku SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - rozgrzać urządzenie VULCAN wraz z brytfanną do 200*C poz. 4 - do rozgrzanej brytfanny dodać olej, drobno pokrojoną cebul. Cebulę zeszklić - następnie dodać przecier pomidorowy i przesmażyć około 2-3 min. - wlać bulion, zagotować oraz doprawić do smaku, zmniejszając temperaturę do 150*C poz. 3 - dodać śmietany. Podawać z makaronem lub ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula_OPOLE
Witam, Wczoraj był u mnie prezenter z urządzeniem Vulcan, na co już byłam wściekła( mój mąż się umówił bez mojej wiedzy), po 2 godzinach chciałam kupić ten sprzęt tak mi wszystko smakowało. Najlepszy był omlet z pomidorami. I wiecie co mój Adaś zrobił !? KUPIŁ tego Vulkana, do teraz jestem w szoku. Panie M. jestem pod wrażeniem spotkania i urządzenia. Jeżeli będzie tak jak Pan mówił to gwarantuję że podzielę się swoją opinią. Jeżeli się okaże że nie daje egzaminu w codziennym użyciu także nie omieszkam o tym napisać. pozdrawiam U.Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lędziny
Super sprzęt, polecam. Korzystamy od niedawna i przyznam że mieliśmy "kaca" po zakupowego to po kilku tygodni stwierdzam że pożyteczny i przydatny sprzęt w kuchni. Jedynie ta cena... :-( MY POLECAMY Iwona i Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1985
Witam, Muszę też napisać swoje spostrzeżenia po kilku miesięcznym użytkowaniu. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do całego spotkania. Umówiłam się bo koleżanka mnie o to bardzo prosiła. Przyjechał Pan tak około 55-60 lat. Bardzo grzeczny i kulturalny. Opowiadał, smażył wszystko wyglądało zachęcająco. Po 2 godzinach podał cenne, Damian chciał kupić w sumie zaraz, ja powiedziałam ze musimy się zastanowić. Wtedy dowiedziałam się że mam do 14 dni na rezygnacje. To mnie przekonało i zdecydowaliśmy się. Gdy nie to, dziś byśmy nie mieli Vulcana, a jest naprawdę skuteczny. Nasza Zuzia która zawsze grymasiła przy jedzeniu dziś zjada właściwie wszystko! Najbardziej to lubi kurczaka fasolką zieloną i ciasteczka z ciasta półfrancuskiego z dżemem. Sprzęt jest naprawdę dobry i skuteczny, My polecamy. Jak by ktoś pochwalił się jakimiś przepisami to z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla... ale pierdoły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że bla bla bla, wulkany to w góra są i lawa się z nich wylewa czasami, a nie kurczaka z fasolką się robi. Komuś chyba nieźle grzeje pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Waszej wiedzy trochę o Wulkanie prawdziwym we Włoszech, ETNA-tna (w średniowieczu nazywana Mongibello) – czynny stratowulkan we Włoszech, na wschodnim wybrzeżu Sycylii. Jest to obecnie najwyższy i największy w Europie stożek wulkaniczny (145 km obwodu u podnóża). Aktualna wysokość (stan na 2014 rok) 3329m n.p.m. (wskutek wybuchów ulega zmianom). Stratowulkan powstał w późnym czwartorzędzie, na starszym wulkanie tarczowym. Zbudowany jest głównie z bazaltów. Z krateru na szczycie wydobywają się pary i gazy, w czasie erupcji – bomby wulkaniczne i popioły. Ponad 270 kraterów bocznych (kraterów pasożytniczych). Na wschodnim stoku rozpadlina (Valle del Bove) o stromych ścianach, głębokości do 1000 m. (jest to kaldera). Dolne stoki są gęsto zaludnione, pola uprawne, sady i winnice sięgają ok. 800–900 m n.p.m. Górna granica lasu na wysokości 2200 m n.p.m. (lasy zrzucające liście: dębowe i kasztanowe oraz bukowe). Do 3000 m n.p.m. murawy wysokogórskie, powyżej zastygła lawa, w górnym piętrze przez większą część roku jest pokryta śniegiem (miejscami pola firnowe). Na wysokości 2942 m n.p.m. znajduje się obserwatorium wulkanologiczne. Od V wieku zanotowano 80 dużych wybuchów, z których najsilniejszy był ten z 1669 roku, kiedy została zniszczona Katania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota z WŚ
Mam tego Vulcan-a od tygodnia i cała rodzina zachwycona jakością mięsa, ryby. Wszystko naprawdę smaczne, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeladź górą
Wczoraj miałam prezentacje urządzenia Vulkan. Już kiedyś widziałam podobny sprzęt z jakieś firmy z Dąbrowy czy Sosnowca. choć ten był tańszy dużo i i tak dla mnie szkoda kasy. Za to można na fajne wczasy pojechać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, np. do Turcji można lecieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzęt jest super, mamy kilka miesięcy. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Babka jak VULCAN (piaskowa) SKŁADNIKI: - 8 szt. jajka - 0.5 kg mąka typ 450 - 0.3 kg cukier kryształ - 0.25 kg masło 82% tłuszczu - 0.2 l mleko tłuste - 1 szt. proszek do pieczenia, cukier waniliowy SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - żółtka oddzielić od białek, mąkę wymieszać z proszkiem do pieczenia - utrzeć masło z cukrem i cukrem waniliowym, dodać żółtka i wymieszać - wlać mleko i mąkę. Wymieszać - białka ubić na sztywną dodać do reszty, wszystko delikatnie wymieszać - wyłożyć brytfannę papierem do pieczenia, przelać gotowe ciasto - urządzenie rozgrzać do 180*C poz. między 3 a 4, piec około 25 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. Ciasto herbacino-miodowe SKŁADNIKI: - 0.5 kg mąka pszenna typ 450 - 0.3 kg miód - 3 łyżki masło 82% tłuszczu - 1 szt. jajka - 0.2 l bardzo mocny napar z herbaty - 1 łyżeczka mielone goździki - 0.5 łyżeczki soda oczyszczona śmietana 18% - 0.1 kg wiórki kokosowe - szczypta soli SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - w rondelku rozpuścić masło, dodać miód i cukier. Całość rozpuścić - ostudzić i dodać jajko oraz goździki, wymieszać - dodać mąkę, sól, sodę a następnie wyrobić ciasto - rozgrzać urządzenie do 200*C poz. 4 - brytfannę wyłożyć papierem do pieczenia, przełożyć ciasto, posypać wiórkami kokosowymi - piec około 25-30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3. Szybkie ciasto z owocami na kruchym cieście SKŁADNIKI: - 0.5 kg mąka krupczatka - 0.5 kg owoce (śliwki, truskawki, rabarbar) - 0.25 kg margaryna Kasia - 3 szt. jajka - 0.05 kg cukier puder - 0.05 kg cukier kryształ - 1,5 łyżeczka proszek do pieczenia - 0.1 kg płatki migdałów - 0.2 l śmietana 18% SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - z mąki, margaryny, cukru kryształ, 3 żółtek i proszek do pieczenia zagnieść ciasto - brytfannę wyłożyć papierem do pieczenia, założyć ciasto na spód brytfanny - na górę ułożyć owoce, włożyć brytfannę do rozgrzanego urządzenia i piec 20 min na temperaturze 200*C poz. 4 - następnie podnieś temperaturę do 250 *C poz. 5 i piec przez 5 min - z dwóch białek ubić pianę, wymieszać z cukrem pudrem - posmarować ciasto, posypać płatkami migdałów i zapiec jeszcze około 4 min aby migdały nabrały złotego koloru 4. VULCAN-ICZNY Sernik SKŁADNIKI: CIASTO - 0.2 kg mąka pszenna typ 450 - 0.5 kostki margaryny Kasia - 3 łyżki cukier kryształ - 1 szt. jajka - 1 szt. budyń śmietankowy - 1.5 łyżeczki proszek do pieczenia MASA SEROWA - 1 kg twaróg drobno mielony - 2 opakowania budyń śmietankowy - 4 szt. jajka - 0.2 kg cukier kryształ - 0.5 kostki margaryna Kasia SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - składniki z ciasta połączyć razem, zagnieść ciasto, włożyć do brytfanny wyłożonej papierem do pieczenia - żółtka utrzeć z cukrem, dodać zmielony ser, mleko, budyń, olej. Wszystko razem wymieszać, masę wylać na ciasto - białka ubić z cukrem na sztywną pianę - na rozgrzane do 200*C poz. 4 postaw brytfannę, zamknij górna płytę i piec 15 min, następnie zmniejsz temperaturę do 150*C poz. 3 i piec około 10-15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula_OPOLE
Witam, Kupiłam ponad tydzień Vulkana, i jak wcześniej pisałam nie do końca byłam przekonana co do jego działania. Dziś (na razie po 9 dniach) muszę napisać i podzielić się z wszystkimi posiadaczami i tymi co dopiero się zastanawiają że urządzenia jest naprawdę dobre. Wczoraj robiłam dla znajomych lasagne z mięsem wyszła przepyszna. kilka dni temu pstrąga z koperkiem w brytanie, też był super. Ziemniaki z fasolką szparagową (zamrożoną) 11 min. potem mięsko 2 min. i obiad gotowy błyskawicznie a wszystkim smakował. Na tą chwilę sprzęt ok i polecam. Jak ktoś ma jakieś fajne przepisy to wrzucie proszę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa ta prezentacja. Przyjechała Pani, nagotował, prezent zostawiła i poszła. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołów_WAMITr
Prawda, u mnie też. Przyjechali, ugotowali i . . . kupiliśmy ten Vulcan. Masakra jakaś, wżyciu bum nie przypuszczała że kupie coś od domokrążcy. Tak nas zakręcili z Wojtkiem, że Wojtuś mi to kupił. Fakt że się nie opierałam :-). Dzieciaki są też zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_domecko
kupiłam wczoraj Vulkan, chyba mi rozum odjęło!!! Pan mnie tak zakręcił że mam to w domu i to za tyle kasy. Wieżę że jest tak jak piszecie i się sprawdzi, bo prezentacja była spoko. Wszystko smakowało, wyglądało że zdrowe, a na pewno szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ryby wychodzą, halibut i łosoś jest rewelacyjny. Polecam wszystkim co cenią wyjątkowy smak potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina_koźle
Mamy od 5 lat thermomix, i od kilku miesięcy urządzenie Vulkan, dwa urządzenia które każda Pani domu powinna mieć w kuchni. Thermomix to naprawdę super robot do surówek, ciast i zup. Teraz nawet wyszedł nowy model , wygląda rewelacyjnie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPI_31
Bardzo miły pan był u nas. Sprzęt też nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi1979
Sprawdza się, choć dużo było trzeba zapłacić. Polecam tak pół na pół. Kwestia kto ile będzie używać. jak by miało stać i w ogóle nie używać to całkiem szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o thermomix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia_1984
Jest ok sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_Marola
Ja polecam. Sprzęt się sprawdza na odzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon_pl
pisałem przed chwilą że sprzęt jest kul, jedzenie mucha nie siada. moi kupili wczoraj, się przyda. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakluv
Jajka na szynce Składniki: - 2 jajka - 2 plastry szynki - 2-3 krople oleju jadalnego Sposób przyrządzenia - rozgrzej urządzenie do 200*C(pozycja 4). - po rozgrzaniu urządzenia połóż szynkę na środku dolnej płyty, zamknij górną płytę na około 30 sekund. - podnieś górną płytę, połóż na dolnej płycie ramkę dystansową. - wybij ostrożnie jajka na szynkę, zamknij górną płytę i smaż około 2 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×