Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pimpom

Błagam wejdź i pomóż!!!

Polecane posty

Gość Pimpom

Hej ;) Mam w tym roku (2009) jechac nad morze. Do Miedzyzdrojów. Jade samochodem wiec bede jechala dlugo! Byłam nad morzem jakieś 12 razy i mniej wiecej wiem jak sie spakowac i wogole. Jednak jesli ma ktos jakies pomysly, rady lub ostrzezenia. Czego z cala pewnoscia nie brac a co musze miec, prosze pisac!!! Aha chcialam wziac ubrania, kosmetyki, koc, reczniki, a na niepogode gre planszowa,karty, ksiazke, a i jeszcze pilke i badmintona. Jeszcze 1 talerzyk 1 kubek 1 widelec 1 noz 1 lyzke 1 miseczke. Jade do takiego lasku i tam bedzie tez wyzywienie. Prosze piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasik
Musisz napisac cos wiecej, np. gdzie bedziesz mieszkac, w pensjonacie czy pod namiotem, na jak dlugo jedziesz itp. Proponuje zabrac parawanik taki na plaże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miedzyzdrojach
jest fajnie, więcej atrakcji niż w innych nadmorskich miejsowościach. Ja zawsze długo przed wyjazdem robie listę potzrebnych rzeczy i wiem co jeszcze ew. dokupić a wdzień pakowania korzystam z niej i sprawdzam czy wszystko jest zabrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
aska 1234567 jesli nie chcesz to ne pisz przeciez nie musisz. Jade do osrodku wypoczynkowego dokladniej http://www.eholiday.pl/noclegi-10296.html. jesli komus sie nie chce wchodzic to tam jest lazienka i jest to w lesie 30m od plazy i 500m od miasta.z wyzywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
to jest osrodek stilo w miedzyzdrojach jest tam lodowka i tv kazdy pokoj posiada taras to jest pokoj dla 4 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasik
Czajnik elektryczny albo grzałka zawsze na wakacjach sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
ja tez robie ta liste tylko ze czasami zapominam cos na niej napisac i jest problem juz na miejscu gdy czegos brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
piszcie piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,ze chcesz pomoc,ale tekst w stylu blagam wejdz i pomoz to przesada.nie potrafisz sama sie spakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
badminton nie jest na niepogode umiesz czytac?! jesli nie chcecie pisac to nie, ale nie musicie wypowiadac sie w ten sposob. "Blagam wejdz i pomoz" napisalam bo inaczej nikt nie wchodzil!!!! I nie chodzi mi o to ze nie wiem co ze soba zabrac tylko bo wiem doskonale tylko moze poprostu komus przyjdzie do glowy cos innego albo ze zabranie czegos jest zbedne itd. I nie wyjedzam jutro tylko w lipcu ale to akurat nie jest twoja sprawa bo bede temat zakladac kiedy bede chciala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koc elektryczny dobry pod namiot maszynka elektryczna zaoszczędzi się na jedzeniu i dłużej się będzie nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
ile ty masz lat ze o takie rzeczy pytasz? do tego mowisz,ze nie pierwszy raz bedziesz nad morzem.wczesnie jest,dopiero marzec-zrob sobie liste.do wakacji na pewno przypomnisz sobie o wszystkich ew potrzebnych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanko sama jestes nienormalna:O Masz pytania jak dziecko z podstawowki.Nawet moje dziecko samo sie pakuje i nie pyta o tak przyziemne rzeczy:( Blagam wejdz i pomoz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaramba
Ludzie!!! Przeciez jej nie chodzi o to ze sie nie potrafi sama spakowac tylko o to czy ktos ma jakies praktyczne pomysly( bo takie sie zdarzaja!). Pozatym kazdy dorosly czlowiek potrafi sie spakowac... Np. ja radze nie klasc rzeczy w torbie na zasadzie "slupkow" tylko wszystko na poziomo bo wiecej sie zmiesci. :) Nie musicie tak na nia najezdzac!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×