Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do pracy po macierzyńskim? Dziecko 14 msc. Pieniedzy za mało już teraz...

Polecane posty

Gość gość

Hej. Niebawem kończy mi się urlop po macierzyńskim. Córka ma 14 msc. Zarabiam z mężem tyle, że już w tej chwili starcza nam na pół miesiąca. Hipoteka i dwa duże kredyty oraz reszta rachunków... Opiekę nie interesują kredyty i wg nich zarabiamy dużo... 3700 na 3 osoby. Nie biorę żadnych zasiłków. Mieszkam na wsi z dała od rodziny. Nie mam tu nikogo zaufanego do dziecka. Żłobki w mieście to koszt 700 zł, publiczne są zajęte lub przyjmują dzieci starsze. Koszt dojazdu do pracy to miesięcznie 300zł. Jakkolwiek bym nie liczyła to mi niewiele zostaje z wypłaty a w ogólnym budżecie jestem do tyłu przynajmniej o koszt opieki nad dzieckiem... ale jak już wcześniej pisałam kredyty i opłaty zjadają nasze wypłaty w pół miesiąca... później żyjemy z tego, co uda się mężowi dorobić. Co robić? Jeśli zwolnienie z pracy to jakie, żebym dostała kuroniówkę. Jeśli dostanę, to czy mogę się starać o rodzinne i 500 plus? Ile w mojej sytuacji wyniósł by zasiłek na urlopie wychowawczym i czy wtedy też mogę się starać o zasiłki z opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postarajcie sie powiekszyc rodzine, wroc na krotko do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staramy się o powiększenie rodziny, ale niestety nie wychodzi. O małą też staraliśmy się dość długo, więc nie ma lekko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×