Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobra szkoła jazdy na już!!

Polecane posty

Gość gość

Hej. poszukuje jakiejś niedrogiej szkoły jazdy. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak było z egzaminami? jakoś ciężko ci było się uczyc? wiesz rodzice mnie wysyłają, a ja w ogóle nie w temcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki dziękuję. ide powiedzieć rodzicom co znalazłam. dzięki za pomoc <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsza szkoła jazdy znajduję się tu www.szkolyjazdypzm.pl. Bardzo dobrze uczą a co najważniejsze bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kongijska
Nie tak dawno sama szukałam szkoły dla siebie. Oczywiście pytałam znajomych, co polecają, ale ile ludzi, tyle opinii :) Pomyślałam w końcu, że przecież muszą być jakieś rankingi w necie i w efekcie poszukiwań trafiłam na stronę https://www.superprawojazdy.pl/wroclaw.htm. Co prawda spędziłam tam pół nocy, żeby przeczytać opinie o różnych szkołach, ale było warto :) Fajne jest to, że jest tam też podana zdawalność w poszczególnych ośrodkach, no i ceny. Ja akurat wybrałam szkołę bez dodatkowego rabatu, ale widziałam, że wiele szkół daje rabat na kursy, a to jest istotne, zwłaszcza jak się jest na dorobku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkola jak szkola. lepiej wedlug mnie zainwestowac ta kase w porzadna kolekcjonerke , w moim przypadku z clubcard com pl i sie nie przejmowac testami i wrogami na testach - egzaminatorami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×