Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Farbowanie włosów w domu

Polecane posty

Gość gość

Czy według was farbowanie włosów w domu ma sens ?. Udaje się wam zrobić to równo ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakiej długosci,na jaki kolor ,czy całkowita zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja farbuje w domu od 20 lat.Raz czy dwa byłam u fryzjera na koloryzacji.Farbowałam sobie i na długich(chociaż trochę mąż mi pomagał),na krótkich,rozjaśniałam i całkowicie zmieniałam kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się potrafi, to ma sens. Ja farbuje rzadko, ale tylko w domu, i wychodzi rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale jak dla mnie farbowanie w domu nigdy nie będzie tak samo dokładne i bezpieczne jak u fryzjera. Dokładne dlatego że najrówniej ją położy a bezpieczne bo używa lepszych farb niż te dostępne w sklepach. Ja raz spróbowałam w domu i potem nie chciałam wychodzić z domu :-/. Teraz przychodzę do salonu Corte Del Sole www.cortedelsole.pl gdzie robią mi idealnie. A już rozjaśnianie samemu to naprawdę sztuka ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuleńka
Ja tylko farbuję w domu ale dojście do idealnego sposobu i koloru zajęło mi 1,5 roku eksperymentów :D farby kupuję razem z ochronnym mleczkiem hmilk na organicznewlosy.pl Mleczko wykorzystuję później jako odżywkę i jest superowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uluneczka
zawsze farbuję i rozjaśniam mam już kilka sprawdzonych farb, używam też dodatkowo mleczka hmilk no stress z organicznewlosy.pl żeby nie zniszczyły się tylko były lśniące i odżywione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×