Odpowiedz na ten temat

Gdzie na rodzinne ferie zimowe?

• madgalena 2013.01.04 [16:49]
    Piszcie, gdzie wybieracie sie na ferie zimowe, razem z rodziną, dziećmi... ja zastanawiam się nad jakimś wyjazdem w góry, na narty, żeby była szkółka dla dzieciaków. Moze ktoś coś poleci?
  • tomeh 2013.01.04 [18:38]
    Ja niestety ale w domu, a chciałbym w góry
    www.open-polska.eu - www.opinet.vot.pl
  • prawie góralka 2013.01.04 [21:15]
    Ja tradycyjnie jak co roku stawiam na Bieszczady. Fajnie, spokojnie i zawsze sa warunki narciarskie
  • Ligia77 2013.01.04 [21:55]
    A co możecie polecić za granicą dla rodzinki z dzieciakami? Gdzie lepiej się wybrać, Francja czy Włochy?
  • gutkaw 2013.01.08 [15:33]
    Myślę, że Włochy. Jak tak szukałam po sieci, to ta opcja mi się podoba:
    http://www.rainbowtours.pl/wlochy-val-di-sole -i-tonale-z-lodowcem-presena/solaria
  • madgalena 2013.01.08 [15:34]
    Tez widziałam tą ofertę RT. Mają co prawda animacje w jednym hotelu, ale dużo pozytywnych opinii o ich figloklubach czytałam. Może to jest jakiś pomysł. Ktoś już podróżował z nimi?
  • Izabella-Warszawa 2013.01.08 [23:49]
    Szukam właśnie opinii o tym, jak Rainbow sprawdza się w organizowaniu wyjazdów na narty, więc dołączam się do pytania, czy warto wykupić taki wyjazd i zabrać na niego dzieciaki?
  • Beata_39 2013.01.09 [13:38]
    My byliśmy z dziećmi podczas ferii 2012 w hotelu Solaria we Włoszech. W tym roku znów planujemy tam jechać, bo uwielbiamy jazdę na nartach. Dla nas bardzo ważny był bezpośredni dostęp do stoków narciarskich Marillevy i klub dla dzieci, ponieważ w tej ofercie mieliśmy zarówno animatorów jak i instruktorów, a nasze dzieci dopiero stawiały pierwsze kroki na nartach. Poza tym były organizowane dla dzieci kuligi, gry i zabawy na śniegu, ale także animacje w hotelu. Serdecznie polecam Val di Soleusmiech.gif
  • Beata_39 2013.01.09 [13:39]
    My byliśmy z dziećmi podczas ferii 2012 w hotelu Solaria we Włoszech. W tym roku znów planujemy tam jechać, bo uwielbiamy jazdę na nartach. Dla nas bardzo ważny był bezpośredni dostęp do stoków narciarskich Marillevy i klub dla dzieci, ponieważ w tej ofercie mieliśmy zarówno animatorów jak i instruktorów, a nasze dzieci dopiero stawiały pierwsze kroki na nartach. Poza tym były organizowane dla dzieci kuligi, gry i zabawy na śniegu, ale także animacje w hotelu. Serdecznie polecam Val di Soleusmiech.gif
  • Beata_39 2013.01.09 [13:42]
  • Beata_39 2013.01.09 [13:48]
    Bardzo przepraszam, ale miałam drobne problemy z połączeniem internetowym i widzę, że moja wypowiedź pojawiła się aż trzy razy oczko.gif
  • Izabella-Warszawa 2013.01.10 [15:02]
    Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A czy ktoś się orientuje jeszcze od jakiego wieku dzieci można zapisać do takiej szkółki narciarskiej?
  • madgalena 2013.01.10 [23:13]
    Od 4 rż. I są dwie grupy wiekowe, 4 - 8, 8 - 12, tak doczytałam. Jestem coraz bardziej przekonana do wykupienia tego wyjazdu, jeszcze jutro pójdę do biura zapytać.
  • kruca_bomba 2013.01.11 [13:18]
    Moi znajomi zamiast korzystać z oferty biura podróży wybrali wyjazd organizowany przez firmę http://expn.pl/ Wyjazd na narty do Korbielowa, 10-dniowy. Jeżeli nie jesteście zapalonymi narciarzami, to proponuje okolice Zakopanego, np Bukowine. Zawsze można się przejechać na Krupówki, pod nosem termy, do tego cisza i spokój.
  • A MOŻE DO..... 2013.01.11 [13:21]
    MOPS-U......smutas.gif
  • misiek12345 2013.01.11 [13:22]
    a w bieszczadach co polecacie?
  • madgalena 2013.01.11 [19:58]
    My generalnie chcemy jechac za granicę, bo nie udało nam się w wakacje nigdzie wyrwać i obiecaliśmy sobie porządny wypoczynek usmiech.gif Właśnie dziś byłam wykupić wycieczkę i 9 lutego lecimy usmiech.gif
  • bieszczady 2013 2013.01.14 [20:11]
    W bieszczadach polecam miejscowość Bystre. Stok jest naprawdę super. A klimat i widoki niesamowite. Do tego cicho i spokojnie, nie trzeba nastać się w kolejkach do wyciągu.
  • Laguna125 2013.01.17 [21:57]
    A nas w tegoroczne ferie spotkała miła niespodzianka. Teściowa obiecała, że zajmie się synem (8 lat) przez tydzień a nam kazała gdzieś się wyrwać. Dużo pracujemy, więc chwila relaksu by się przydała, pytanie tylko gdzie jechać. Wyjazdy na narty są teraz w promocjach, myślałam o Białce Tatrzańskiej, bo znajomi byli w zeszłym roku i wrócili zadowoleni. W drugi tydzień ferii zabieramy Syna do znajomych do Włoch.
  • shogun234 2013.01.18 [09:46]
    Jeśli chodzi o stoki i szkółki narciarskie to polecam Palenicę w Szczawnicy. Stoki super przygotowane, brak kolejek i tłumów na stokach. Można w spokojności poszusować na trasach.
    Ceny noclegów na przyzwoitym poziomie , jak co roku właśnie się tam wybieram tylko niech zaczną sie ferie i moge polecic pokoje w Willi Pod wierzba
    http://pokoje-szczawnica.naplus.com.pl/
  • Janek 2013.01.23 [23:41]
    Ja mogę polecić piękne i spokojne miejsce na wschodzie Polski. Co prawda nie ma tam stoków, ale to zaleta dla osób ceniących ciszę i spokój. Piękne trasy na narty biegowe, w okolicy pare dzikich jezior po których można śmigać na łyzwach- bajka. Pojechaliśmy tam ze znajomymi i wynajęliśmy cały dom dla siebie. www.siedliskosobibor.pl
  • Muchelka 2013.01.27 [17:53]
    A byl ktoś może w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Z tego co patrzyłam, to widoki też są piękne. Znalazłam 3 dni za niecałe 200 zł dla 2 osób.
  • Mieszczóch 2013.01.27 [20:14]
    Spędziłem w tym roku ferie w Beskidzie Żywieckim w Chatce Pod Laskiem:www.chatkapodlaskiem.pl
    Polecam. Cisza i spokój.
  • marzennahh 2013.01.27 [21:57]
    W Bieszczadach polecam Ustrzyki, super miejsce na rodzinny wypoczynek, a za granicą to super jest Val di Sole, działa tam figoklub, jak jedzie się z Rainbow Tours, fajna sprawa, w końcu rodzicom też należy się chwila wytchnieniaoczko.gif Pozdrawiam Marzena
  • gość 2013.01.29 [18:25]
    Ja od siebie mogę polecić góry i np miejscowość Ustroń. Piękne miejsce. Góry i lasy tworzą piękne krajobrazy. A do tego dużo ciekawych zabytków i atrakcji dla dzieci. Tam każdy znajdzie coś dla siebie.
  • emilia38 2013.01.29 [22:54]
    Widzę, że dużo osób bardzo chwali sobie ferie zimowe w Val di Sole. Może i ja skuszę się na taki wyjazd z dziećmi, na pewno bardzo się ucieszą.
  • karopik 2013.01.30 [11:44]
    rozumiem, że odległość nie ma znaczenia, na narty można teraz jeździć nie tylko w góry smiech.gif Są stoki na Mazurach na Kaszubach, ja uwielbiam Przywidz i dla dzieci i dla dorosłych na tej stronie http://www.noclegi-online.pl/ferie są jeszcze otwarte ogłoszenia o feriach
  • Alpinos 2013.01.30 [23:49]
    Ja w tym roku po raz pierwszy lecę na narty do Francji (Alpe D' Huez)usmiech.gif
  • KasiaKate 2013.01.31 [14:07]
    My w tym roku jedziemy z mezem i dzieckakami na ferie baaardzo daleko -tam gdzie jest teraz cieplo i mozna sie opalac w stoju kapielowym na piaszczystej plazy usmiech.gif . Rodzinne wyjazdy to to co kocham najbardziej... usmiech.gif Do tego lubie wyzwania i wszystko planuje zazwyczaj sama. Dlatego i tym razem tylko lot mamy czarterowy z biura podrozy, natomiast hotel i zorganizowanie calego pobytu na miejscu to juz w calosci moja inwencja... Tak po prawdzie to nic trudnego... Przy rezerwacjach wystarczy jedynie pamietac o kilku podstawowych sprawach... A nawet jesli zapomni sie o czyms waznym (jak na przyklad co gwarantuja konkretnie gwiazdki hotelowe) to zwykle w internecie takie info mozna wyszukac (a propos gwiazdek - tu jest na przyklad o tym artykul, jesli ktos ma watpliwosci: http://www.eioba.pl/a/44hl/gwiazdki-hotelowe- o-co-tak-naprawde-chodzi ) Opinii o hotelach tez jest mnostwo na stronach polsko i anglojezycznych, szczegolnie jak rzecz dotyczy znanego kurortu usmiech.gif . No i o miejscach do zwiedzania tez najlepiej sie z forow o turystyce dowiadywac
  • telimeona 2013.01.31 [20:46]
    Otak, Val di Sole, to super miejsce na wyjazd z dziećmi, działa tam figoklub i można naprawdę odpocząć i odstresować się. Jedziemy całą rodziną w lutym naładować akumulatoryoczko.gif
  • sewiva 2013.01.31 [22:14]
    Dla Mnie rodzina to narazie Ja i mąż, ale też wybieramy się do Val di Sole, to moje ukochane miejsce na narty!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...