Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madgalena

Gdzie na rodzinne ferie zimowe?

Polecane posty

Gość sewiva
Dla Mnie rodzina to narazie Ja i mąż, ale też wybieramy się do Val di Sole, to moje ukochane miejsce na narty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupamakabra
raczej nie jakoś rodzinnie, lecz we dwoje... najchętniej do jakiegoś cichego miejsca bym się wybrała. głęboczek wygląda okej. fakt - na nartach nie pojeździmy, ale dla mnie teraz priorytetem jest wypoczynek i święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
A my sobie... do Val di Fiemme z Bee Free juz pojutrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemkova
Val di Sole o tak! to najpiękniejszy kurort narciarski! Zawsze chętnie tam wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
ja w ogóle jestem miłośniczką morza zimą :) nie ma tłumów turystów, cisza, spokój... to są warunki do odpoczynku jak dla mnie, nie przepadam za smażeniem się na plaży latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialastokroteczka
www.free.amciu.com Karolina29277 vvvvvvvvvvwwwwwwwwwwwwq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Rodzinnie w Polsce to Białka najlepiej! Dużo stoków w jednym miejscu i co nasze Polskie- to nasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerb
Ja byłem w tym roku z żoną na wyjeździe do Włoch z organizacji [url=http://www.feeltheflow.pl/]feel the flow. Był to naprawde świetny urlop. 2 tygodnie jeżdzenia na desce non stop na niesamowitych trasach we Włoszech. Wszędzie gra świetna muzyka, wieczorami kluby. Marzenie! :D Podoba mi się takie rozwiązanie płace i wymagam, wszystko mam zorganizowane, wyjeżdzam i odpoczywam niczym się nie martwię, czy gdzie kupić wejściówki, jak się dostać, wrócić. O to chodzi urlop to ma być odpoczynek, a nie kolejny powód do nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feriowicze
W Polsce całą rodziną bardzo chętnie jeździmy w weekendy do Bialki, żeby trochę poszusować na nartach. Ferie zimowe zazwyczaj spędzamy w Val di Sole-hotel Solaria ze względu na rewelacyjne połączenie z terenami narciarskimi i klub z instruktorem dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my możemy sobie pozwolić na jeden wyjazd całą rodziną za granicę w ciągu roku, dlatego robimy to w wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolls
My też bylismy z dziećmi w Val di Fiemme korzystając z klubów biura podrózy. Fajna sprawa, bo dzieciaki miały w cenie atrakcje, animacje i naukę jazdy, a my mogliśmy spokojnie wybrac się na stok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela33
My tez w tym roku byliśmy w Białce, ale za rok marzą nam się Alpy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogatkaaa
O tak, Alpy to coś pięknego :) Nie wiem jak reszta forumowiczek, ale ja jakoś wolę szczególnie ich włoską część. Może to mały sentyment, gdyż pierwszy mój wyjazd w Alpy był właśnie do Val di Sole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolenka
My w tym roku odpuściliśmy ferie na poczet lepszych wakacji;) Planujemy wybrać się calą rodziną na 2 tygodnie do Egiptu, zastanawiam się na ofertą beefree, bo znajoma mi polecała i mówiła, że mają bardzo dobre hotele, a nie ukrywam, że do dla Mnie piorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzka88
Też zwracam uwagę na to, aby dokonać wyboru dobrego hotelu, w którym będziemy mieszkać, bo raz natknęłam się na taki..., delikatnie jakby to ująć, nieład w jednym z hoteli, że teraz wolę dopłacić kilkaset złotych i dwa tygodnie mieszkać w przyzwoitych warunkach, a nie w jakiejś obskurnej klitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolenka
Oj, dokładnie, a jeszcze jak się jedzie z dziećmi, to jest naprawdę ważne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzka88
Jest ważne, bo nie sztuką jest znaleźć najtańszą ofertę i później mieszkać dwa tygodnie w brudzie i jeść jakieś nieświeże jedzenie, kosztem zaoszczędzonych 200 zł :( Dlatego ja wolę naprawdę "nie wytaniać" takiego wyjazdu, ale mieć pewność, że i ja i dzieci jesteśmy bezpieczni i wypoczniemy, a nie będziemy się użerać z niedogodnościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begoniaonia
Przylaczam sie, na wakacjach nie ma co zbytnio oszczedzac, bo moze wyjsc jeszcze gorzej, a szczegolnie jak sie ma dzieci. My w tym roku z mezem wyjatkowo jedziemy bez dzieci, bo tesciowie zaproponowali, ze Oni z nimi gdzies pojada, a my planujemy wybrac sie na jakas objazdowke rainbowa, zastanawiam sie nad Hiszpania albo Wlochami bo jeszcze nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko-Polo
Na ferie najlepiej wybrać się do Anglii ! MARKO-POLO Przewoz osob i paczek PL-UK Zajmujemy się profesjonalnymi przewozami na trasie Polska-Anglia. Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowioza Cie do celu. Nasze usługi : Przewóz osób Przewóz paczek Przewóz towarów Przewóz zwierząt Przewóz samochodów oraz części samochodowych Przewóz motocykli,Quadów Przewóz mebli Realizacja indywidualnych zamówień Przeprowadzki Istnieje możliwość stałej współpracy (dostawy do sklepu itp) Posiadamy wygodne busy z DVD i klimatyzacją. Kontakt z nami: tel w Polsce: +48 222 922 661 +48 888 077 787 tel w Anglii: +44 793 699 86 66 +44 799 906 68 34 Znajdziesz nas rowniez na Facebooku www.facebook.pl/MarkoPolo.transport NA MIEJSCE - NA CZAS - NA PEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta meler
Oczywiście Polska, a najlepiej polskie góry. Ośrodki mają promocje na wyjazdy rodzinne. Doskonały przykład - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php 800 zł za 4 osoby na 4 dni to śmieszna suma, tym bardziej jeśli zwróćcie uwagę na to, co znajduje się w samym pakiecie ;-) Mają basen, kort, tor linowy... Jest co robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wyjechać w zimie na ferie z dzieciakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej w Alpy a walutę kupisz w www.amronet.pl. Ja osobiście tak właśnie robię, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja lukrecja
Fajne rodzinne wakacje można spędzić w górach, np. w Poprad: http://familytour.pl/slowacja-sylwester-zdrowy-relaks-gorace-zrodla-termalne-tatry-poprad-s-837.html, atrakcji mnóstwo, można iśc na narty, można kąpac się w basenach termalnych, czy zobaczyć Laserowe Show. Fajnie, bo za dzieci do lat 6 się nie dopłaca, a do lat 15 płacą tylko połowę ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecj_a
ja często jeżdżę na narty w Słowackie góry, jeżeli interesują was zorganizowane wycieczki to świetny program ma klub turystyczny http://www.skt.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 33
Murzasichle to świetne miejsce na wypad na ferie zimowe całą rodziną. W przyszłym roku się wybieramy, już zarezerwowaliśmy sobie termin 25.01 - 01.02. Trafiła się świetna okazja, więc żal było nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż to za świetna okazja Justynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wrzucenie linka. Zajrzę i sprawdzę, jak się sprawa ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×