Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madgalena

Gdzie na rodzinne ferie zimowe?

Polecane posty

Gość Izzi22
A gdzie w tym sezonie? My już zabookowaliśmy tanie loty do Paryża na portalu www.cp-online.pl. Chcemy kilka dni pozwiedzać miasto, a potem uderzamy na francuskie Alpy! Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się wybieracie w 2014 roku na ferie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie wybrałabym się na ferie w Góry na narty, no ale tylko pomarzyć mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero szukam jakiegoś fajnego samodzielnego domku blisko wyciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addaa22
A co powiecie na Morze Bałtyckie. Znalazłam świetną wirtualną wycieczkę po Rewalu i miasto wygląda po prostu fantastycznie. Wycieczka jest dostępna na stronie http://www.rewal.net.pl/#panoramy Mnie się bardzo podoba, ale zastanawiam się czy to dobry pomysł, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pias
Najlepsze wakacje z Www.TravelingInPoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka82
Znalazłam dość ciekawą ofertę w górach Pakiet 8 dniowy z HB za 490 zł :) - Trzy Korony w Pieninach Mam nadzieję że będzie biało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia7333
Jak lubicie ciszę i spokój to polecam: www.agrohippika.pl stara pięknie wyremontowana chałupa, pyszne domowe jedzenie, konie, dużo miejsca do zabaw na śniegu i górek na sanki lub worek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazureczka
Jest tyle możliwości spędzenia tego czasu w Polsce, że trudno się zdecydować!! Ja każdego roku staram się spędzić gdzie indziej, żeby jak najwięcej zaliczyć - że tak powiem. W zeszłym roku byliśmy w górach - więc w tym roku - mazury. Kierunek hotel Anders! Przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, tak, że moje córki będą miały wiele zajęć, piękna okolica, jezioro las zimą = sanki, biegówki, bałwany i kuligi. Już cieszę się na ten nasz rodzinny wypad - i chwalę się tu przed wami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nafka
Jeśli chcecie wybrać się w góry na narty to mogę Wam polecić świetną ekipę z naferie.pl Byliśmy w lutym tego roku w miejscowości Ząb na obozie całą rodzinę. Było przesympatycznie, a dzieciaki miały nawet zapewnioną opiekę popołudniową, co im się bardzo spodobało, a my mogliśmy na spokojnie pojeździć na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferie zimowe można dobrze spędzić nad morzem, w górach, na mazurach czy też nawet na jakiejś agroturystyce na wsi. Ja lubię jeździć wszędzie, byleby pieniądze na to były :P jak jedziemy większą ekipą to wybieramy dogodny transport, ażeby nie tłuc się autami. Wynajmujemy busa zazwyczaj od firmy http://www.ekobus.pl/ i w drogę :) to gdzie się wybierze na ferie, zależy tak naprawdę od funduszy i od tego jakie miejsca najbardziej się lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenka77
Ja również była zdziwiona ale nad morzem zimą jest równie fajnie - nie wiem jak jest gdy są duże śniegi ale odwiedziliśmy z dzieciakami Świnoujście na początku grudnia kiedy było ok 5 stopni ciepła i bardzo nam się podobało. Turystów niewielu tak więc można było się zrelaksować i w spokoju zwiedzić okoliczne atrakcje. Ze względu na to, że wybraliśmy taką większą miejscowość zycie nie zamiera w niej poza sezonem ;) No i noclegi są w o wiele bardziej korzystnych cenach. My zdecydowaliśmy się na wynajęcie osobnego apartamentu i ze względu na to, że jechaliśmy jeszcze z jedną parą koszta rozłożyły się tak, że cały wyjazd kosztował grosze. A samo mieszkanie bardzo ładne, wyremontowane, zadbane. Myślę, że praktycznie każdy powinien być z niego zadowolony. Mogę się pochwalić, że mieszkaliśmy tutaj: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/baltic-home-holiday-house/176_3d Mieszkanie duże, na parterze. Możecie sobie przejrzeć foty i sami rozważyć wyjazd ;) Ponieważ wygoda o wiele większa niż wynajmowanie noclegów w hotelu (które powiedzmy sobie szczerze do najtańszych nie należą jeśli zależy nam na dobrym standardzie ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula z Podlasia
Ja pochodzę z Podlasia i polecam Wam z całego serca ferie na Podlasiu. Sprawdzona miejscówka to ośrodek Bartlowizna w Goniądzu. Ośrodek znajduje sie nad rzeką Biebrzą, w samym Biebrzańskim Parku Narodowym. Mają czyste ładne pokoje, świetne jedzenie i sporo atrakcji jak sauna i jazkuzzi w samym osrodku. a okolica też ciekawa wiec jak sie wam znudzą spacery po parku i spotkania z łosiem, zawsze możecie wybarc sie na wycieczki po okolicy. niedaleko można zwidzać Twierdze w Osowcu, można wybrać sie na basen. Klimat Podlasia jest wyjątkowy, zarówno kuchnia jest inna niż w pozostałej częśc***olski, ludzie też są świetni. Spróbujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakleczak
Z mężem zaklepaliśmy pobyt w ośrodku Zalesie Mazury. Skorzystają na tym nie tylko nasze dzieciaki, ale także my, bo to ośrodek spa;) Plan zajęć podejrzany na ich stronie nas bardzo zachęcił:jest dzień tęczy, dzień indianina, zabawa w piratów. Są także zaplanowane zajęcia dla całych rodzin, np podchody, czy też kalambury. No i co jest dosyć istotne, do dyspozycji gości jest animatorka. Można w tym czasie skoczyć na jakiś zabieg lub masaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my w tym roku bardzo skromnie, spędzamy ferie z dziećmi w Przemyślu, zatrzymujemy się w hotelu Marko i to będzie nasza baza wypadowa, żeby zwiedzić nie tylko Przemyśl, który skąd inąd jest, jak się okazuj***ardzo bogatym w zabytki miastem. Nasz synek lubi zamki i generalnie wszystko, co związane jest z rycerstwem, więc powinno mu się miasto spodobać. Przy okazji spędzimy trochę czasu wszyscy razem. Nie za wiele mieliśmy go ostatnimi czasy, oprócz świąt rzecz jasna, dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ferie na Orawie. Byłem w zeszłym roku w ośrodku: http://www.ukazika-orawka.pl i naprawdę byłem zadowolony. Po przystępnej cenie można spędzić bardzo udany urlop, pojeździć na nartach czy nawet nauczyć się. No i chyba najlepsza rzecz to swojska atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zapraszamy do Szczyrku. Nasi instruktorzy narciarstwa są do dyspozycji: www.instruktorbeskidy.pl Pozdraiwamy, Instruktorbeskidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka34
Jak się Wam podoba taka opcja wyjazdowa, gdzie dzieciaki mają zorganizowany czas (w tym czasie odbywają się szkolenia narciarskie, zjazdy na byle czym i inne zabawy), a my dorośli możemy sobie poszusować na nartach, zostawiając dziec***od dobra opieką. Poza tym mamy opłacone noclegi, wyżywienie. Mamy też zorganizowany wyjazd na baseny termalne Bania, żeby móc tam sobie popływać. Taką ofertę znalazłam na stronie naferie(pl). Zastanawiamy się z mężem, czy nie wyjechać z dziećmi. W sumie to fajnie byłoby się odciąć od tego wszystkiego i porządnie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko1986
O tak, własnie tak jak piszesz, najlepszą formą wypoczynku jest wyjazd do takiego miejsca, w którym odpoczniemy razem a jednak osobno... Ja rok temu z dziećmi i mężem byliśmy w Manor House SPA manorhouse.pl - mają tam stadninę koni więc moje dzieci (9 i 11 lat) miały lekcje z jeździectwa a ja z mężem oddawaliśmy się zabiegom w Studiu Odnowy, a potem basen, marzenie! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrlenaa
My się wybieramy z dwójką dzieci do Hotelu Elbląg - jesteśmy z południa, więc na nas ten klimat dobrze działa. Chcemy po drodze zwiedzić jakieś fajne miejsca, a już w samym Hotelu nastawiamy się na wypoczynek. Mają swietne SPA z atrakcjami dla dzieci, ale i dorosłych. Już nie mogę się doczekać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkasz
Najlepiej tam gdzie dużo śniegu - oczywiście w górach. Dzieciaki mogą wyszaleć się za wszystkie czasy, a starszym polecam spa. Noclegami nie ma się co przejmować, bo jest ich tyle, ze dla każdego starczy. Przez internet np. http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/zakopane znalazłem tani ośrodek w Zakopanem i dodatkowo z dobrą komunikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po raz drugi jedziemy z mężem i córką w słowackie Tatry, do pięknego Poprad, są tam świetne gorące źródła, które pomagają rozładować stres, a tego niestety mamy niemało, ciągle w pracy. Przy okazji mam zamiar w końcu nauczyć się jeździć na nartach, bo tam pełno ośrodków narciarskich. O tutaj więcej informacji: http://familytour.pl/slowacja-poprad-baseny-termalne-gorace-zrodla-wgorach-wypoczynek-wczasy-ferie-urlop-wakacje-spa-stolica-slowackich-tatr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
Sory ale za taka cene to ja sie wole wybyczyc tydzien na teneryfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natamika
Myślę, że zależy na czym dzieciom zależy. Jeśli chcą pojeździć na nartach to może być Szczyrk, czy Zakopane. Jeśli chcą coś zobaczyć, pozwiedzać to mogę Poznań polecić. Jest tam ogród botaniczny i zoologiczny. Można się zatrzymać w hotelu - http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm Atrakcyjna może być jeszcze Warszawa, bo tam też jest sporo rzeczy do odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinar1982
Ja również mogę polecić wypoczynek na Słowacji z Family Tour - właśnie wróciliśmy z Popradu i nie żałujemy. Nie ma nic lepszego niż gorące źródła :) Poza tym okolica jest fantastyczna, można pojeździć na nartach w pobliskich ośrodkach. I jeszcze pyszna kuchnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallwa
zgadzam się z przedmówcą,Słowacja i gorące baseny termalne to super miejsce na ferie zimowe, w zeszłym roku byliśmy tam również z FamilyTour - wszystko było świetnie zorganizowane, o nic nie trzeba się martwić, a atrakcji mnóstwo również dla dzieci - kompleksowe oferty znajdziecie na http://familytour.pl/slowacja-poprad-baseny-termalne-gorace-zrodla-wgorach-wypoczynek-wczasy-ferie-urlop-wakacje-spa-stolica-slowackich-tatr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenqa
kierunek Konstancin -> Dwór Konstancin :D oby tylko pogoda dopisala, byl snieg, a reszte zapewni hotel :D macie jeszcze jakies fajne miejsca do polecenia?? z checia wezme je pod uwage wybierajac przyszle miejsce na spedzenie ferii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×