Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myjnia bezdotykowa

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry Dzisiaj na myjni spotkała mnie przykra sytuacja. .. Pan który tam pracuje strasznie mnie zwyzywał bo nie zawsze używałam przycisku do tego by ciśnienie wody było większe. .. chciałam zapytać czy jest sens pisać skargę czy po prostu facet miał rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow dlatego ja właśnie z żadnych myjni nie korzystam i na własnym podwórku spokojnie można się samochodem solidnie zająć, wiem, że felgi może być czasem ciężko doczyścić ale ja ostatnio roton kupiłam do felg z k2 i wszystko tak ładnie zeszło, ten syf po zimie że jak nowe wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinkaDostrzek
Jeżeli ktoś che skorzystać z na prawdę porządnej myjki w Gorzowie Wielkopolskim to polecam zajechać do Auto Spa Baranowski na ul. Słowiańska 70 gdzie zarówno obsługa jak i opcje mycia są na prawdę świetnie przygotowane. Filtry osmozy, mycie aktywną pianą, czy ciśnienie aż 150Bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście wolę sam sobie samochód doprowadzić do stanu używalności, kupuję kosmetyki z DEtail King i osiągam to w " domowych warunkach " http://maszynyparowe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś pecha, że trafiłaś na tak niemiłą obsługę. Ja u siebie w Lublinie jeżdżę do http://www.myjnia-estyma.pl/ i nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją. Jestem zadowolona, bo nie dość, że pracownicy pomocni i życzliwi, to jakość mycia jest naprawdę zadowalająca. Jeśli masz blisko, to przejedź się tam, nie ma sensu się męczyć i stresować tam, gdzie nie mają podejścia do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się nad zainwestowaniem w myjnie bezdotykową to powinniście również zainwestować w odkurzacz do mycia tapicerki. Takie odkurzacze sprzedaje firma Green Steam. Sprzęt tego typu jest bardzo przydatny na myjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest tutaj osób, ktore właśnie jeżdżą do myjni bezdotykowych. Właśnie ostatnio zacząłem zastanawiać się nad rozkręceniem własnego biznesu. Mam trochę odłożonych pieniędzy, a zawsze mogę też wziąc kredyt jeżeli byłby to dobry biznes. Dowiedziałem się o firmie Aspera, która pomaga nowym przedsiębiorcom budowac takie myjnie. Więc czy w takim razie myślicie że to dobry pomysł? Może rzeczywiście warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w Lublinie i okolicach polecam skontaktować się z firmą www.myjnia-estyma.pl Jest to myjnia samochodowa, w której możecie liczyć na profesjonalną obsługę. W myjni znajduje się bardzo dobry sprzęt, na którym można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×