Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabriella XCV

Najmodniejsze hybrydy

Polecane posty

Gość Gabriella XCV

Efekt lustrzany hybryd semilaca, nowa energetyzująca kolekcja, czy warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasia11
Muszę sobie właśnie kupić pyłek od nich a kolekcja My story jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akija
Mam już hybrydy koloru Orient Mandarin, płonące smoki i orange orientu w sam raz na jesień, wyglądają obłędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita_Flora
na stronie semilac są wszystkie lakiery, trudno zdecydować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga41
Dziewczyny czy ten pyłek semi flash da sie rozprowadzić tylko przy użyciu topu no wipe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agenito
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami, ale się wkręcam w temat. To znaczy jestem fanką tego manicure od dwóch lat, ale dopiero od niedawna sama próbuję - dlatego nie wiem, czy ryzykować i kupować pyłek Semiflash, bo nie wiem czy sobie poradzę. Ale efekt daje rewelacyjny, naoglądałam się już milionów zdjęć, więc też czekam na odpowiedź, jeśli któraś z Was już używała pyłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga323
Ja stawiam na klasykę :) Czerwień w tym odcieniu https://www.amfora.pl/semilac-062-poppy-red-7ml-948858/ jak dla mnie jest idealna i zawsze pasuje. Ale faktycznie tych tzw. efektów pojawiło się ostatnio mnóstwo i jak ktoś lubi eksperymentować to ma w czym wybierać. Zawsze miałam problem z moimi naturalnymi paznokciami, a odkąd robię manicure hybrydowy - moje dłonie zawsze fajnie się prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jesienne dni to wybieram lakiery ciemniejsze, brązy, szarości i fiolety, aktualnie mam na pazurkach mollon kolor Plum, piękna śliweczka :) ten kolorek ma świetne krycie, 2 warstwy w zupełności wystarczają i pięknie błyszczy, super mi się go nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enda Ka
bardzo piękna jest ciemna śliwka, też mi się bardzo podoba, a semilac ma niezłe inne mocne kolory, po kolei będę je nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amulia
Była któraś może z Was na pokazie semilaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaja
Też mam teraz bardzo ciekawy kolor idealny na naszą pogodę 080 bardzo mi się podoba na paznokciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dag córka Kasi
024 Hybrid Semilac Vibrating Tomato oto najpiękniejszy kolor świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na stronę MakeAr - oni mają hybrydy i akcesoria do nich, zawsze podążają za trendami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie kupiłam te nowe lakiery semilaca, i'm not sure i something nice, wyglądają pięknej tylko dziwi mnie ta konsystencja, czy to normalne ze są takie geste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kolory I'm not sure i Something Nice są gęstsze niż standardowe brokaty. Posiadają dużą drobinę brokatową, jest to cecha produktu, a nie jego wada. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza888
a czy dołączyłybyście do tej listy lakiery NaiLac? dostałam pakiet startowy od kumpeli i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jeszcze chyba mało o nich słychać, ale widziałam, że Rozenek stała się ich ambasadorką. Ja póki co jestem bardzo zadowolona i z kolorów, z trwałości i z łatwości nakładania. A wy macie już jakieś doświadczenie z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ostatnich targach kupiłam sobie kilka kolorków Nailaca, mieli całkiem spoko promocję, więc się obłowiłam - a dodatkowo zdobyłam autograf od Rozenkowej :D Na razie mam na pazurkach nudziaka 132 i jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolecja rozenkowej nailaca jest naprawdę meeeeega! kupiłam sobie dwa kolory i już mnie koszuą kolejne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Po co przepłacać za drogie marki? Ja przerzuciłam się teraz na lakiery hybrydowe Claresa, które są dużo korzystniejsze cenowo. Na tle innych marek wypadając bardzo dobrze, a czasem nawet i lepiej :) Także polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda34
Jestem podobnego zdania, teraz jest na rynku dużo tańszych lakierów hybrydowych, które są dobre jakościowo. Ja używam lakierów z eveline, są tanie i dobre, teraz widziałam, że mają więcej kolorów do wyboru i wprowadzili też cleanery i acetony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×