Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tania pralnia

Polecane posty

Gość gość

Mam Marynarke do uprania. Kosztowala jakies 120zl wiec nie chce jakiejs drogiej pralni. Poleci mi ktos w warszawie za ok 10 zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Rzeszowie jest tania pralnia http://www.pralnia-perfekt.pl/, która swoje usługi wykonuje profesjonalnie. Zanoszę do nich kołdry do prania i poduszki. Kiedyś też zanosiłam do nich bawełnianą pościel do magla. Wszystko perfekcyjnie wykonane, bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczorona
Najdrożej cenią się pralnie w galeriach handlowych, więc takie bym od razu odrzucała. Ja ostatnio się załamałam jak się przeczytałam ile będzie kosztowało mnie wypranie kurtki zimowej, ale na szczęście trafiłam na ten tekst http://artelis.pl/artykuly/64423/Jak-prac-kurtki-zimowe i zrobiłam to sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz Iron Master, tam płacisz od kilograma - 25 zł za kg. Zważ ile to ma. Oni mają usługę z dostawą do domu, tj. z dowozem i odbiorem prania. No i w tej stawce masz normalnie prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to jest? No i przede wszystkim - co się mieście w jednym kilogramie prania? Nigdy nie zlecaliśmy na kilogramy, zawsze płaciliśmy za konkretne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarbecki
Wpisz sobie w Google Iron Master - ale z tego co widzę to darmowa dostawa obowiązuje jedynie na wybranych dzielnicach. Zwróć na to uwagę. Ale tak czy siak - z ofertą, nie tylko cenowo, nieźle pojechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandos
Jaka jakość prania w takim wypadku? Konkretnie? Zadowoleni jesteście? Na takich zasadach ma sens prania np. sukni ślubnej? Bo zakładam, że wyjdzie taniej, ale czy będzie ona indywidualnie potraktowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarbecki
U nas za każdym razem ok. Zlecamy 2-4 razy w miesiącu. Nie tylko odzież wymagająca, również taka całkowicie podstawowa. Za każdym razem efekt jest zadowalający, a co najważniejsze - są terminowi. Nie ma tak, że pranie ma przyjechać o tej i o tej, a pojawia się następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampatolik
Ale jak rozumiem bielizny/skarpet się tak nie pierze tak? To dotyczy wyłącznie bardziej normalnych rzeczy, takich codziennych, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarbecki
Wiem, że niektórzy i takie rzeczy piorą, ale czy to ma sens? No może jeśli ktoś ma drogie skarpety to wtedy tak, ale w innych przypadkach raczej średnio to widzę. Zresztą skarpety tylko wrzucam i się piorą. Nie wymagają prasowania, które tak uwielbiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nylec
Te pralnie z dowozem wychodzą znacznie bardziej przyzwoicie, szczególnie że nie tracisz czasu na dostawę - też mieszkam w Wawie, wiem ile zajmuje załatwienie w Warszawie byle jakiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarbecki
Nie tylko co bardziej sensowne, co są dużo łatwiejszym rozwiązaniem dla osób, które nie mają wolnego czasu - właśnie takich jak ja. Nie mówię o ciągłym korzystaniu, tylko w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio sobie sprawdziłam oferty pralni doszłam do wniosku że lepiej kupić własną pralkę ale z lepszymi funkcjami. Całkiem niezłe ma panasonic. Coraz lepsze funkcje i programy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka prasik
Pralki to są teraz wypasione, ale niestety żadna pralka nie zagwarantuje jakościowego prania ;-) Tzn. nikt ci nie da gwarancji, że pranie będzie wykonane na właściwym poziomie, rozumiesz? Wiem, że głupio brzmi, ale kiepskim praniem zniszczysz swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcswc
Mieszkam w stolicy i zawsze chodzę do Eko-Top na Zawiszy 14 po poprawki krawieckie. Pracują tam bardzo miłe i uprzejme krawcowe. Terminy mają szybkie, około 3-4 dni. Wszystko jest zawsze zrobione z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak będzie to pralnia ekologiczna. Ze swojej strony mogę Ci polecić tą na Pańskiej 67. Mają krótkie terminy wykonania usługi – z dnia na dzień, bardzo starannie i dokładnie prasują, radzą sobie z trudnymi plamami – czego chcieć więcej? Ja właśnie tego oczekuję od pralni chemicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapadarek
Szukajcie czegoś na takiej zasadzie, jak my mamy w Warszawie, czyli pralnia z dowozem. Powiedzmy, że rozwiązało to nam wszystkie problemy, bo rzeczywiście wychodzi bardzo tanie - płacimy od kilograma, a dowóz mamy w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ul. Sarmacka 5 Miasteczko Wilanów obok Poczty Polskiej! Super pralnia i poprawki krawieckie. Zawsze do nich chodzę! Wszystko szybko załatwiają, Pani jest bardzo sympatyczna, jakość pierwsza klasa. Mogę ich szczerze polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka anka
Ja moge Ci polecic pralnie http://fresh-clean.com.pl/ taka fajna mala pralnia, nie robia masowki i maja super ceny...bardzo dbaja o rzeczy, ktore piora... no i ceny maja super, wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabakes
Ale podawajcie stawki/ Czy któraś z wymienionych ma 30 zł od kg i dostawę w cenie? Bo jeśli pisać o usłudze to niech przynajmniej będzie lepsza od wcześnie wymienionych. A mam wrażenie, że wcale taka nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangers
W Warszawie nie da się taniej niż właśnie przez Iron Master, tym bardziej jeśli chcecie mieć to wszystko z dowozem. Generalnie wiele w temacie pralni się w ostatnich latach zmieniło. Dużo łatwiej jest to załatwić - bo skoro dowóz w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerinaka
To akurat prawda - ciężko znaleźć miejsca gdzie faktycznie możliwe będzie pranie w takich stawkach. Bo normalnie za samo pranie garnituru trzeba liczyć chociaż 50 zł. I oczywiście bez dostawy, bo żadna sieciówka raczej tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebres
Aktualna stawka to 30 zł od kg z dowozem, ale i tak to jest zdecydowanie mniej niż gdziekolwiek indziej zapłacicie w warszawie. Oczywiście to kwestia oczekiwań, ale nie ma co ukrywać, że usługa wykonana w taki sposób będzie zdecydowanie najwygodniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tostek
Samodzielne pranie drogich rzeczy jest po prostu całkowicie pozbawione opłacalności, no chyba że ktoś ma dużo wolnego czasu i może sobie pozwolić na ryzyko. W pralni wiedzą lepiej jak to wyprać, bo przerabiają takie tematy na co dzień. A jak nie robiąc tego, umieć to dobrze wyprać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenkaCe
Jeśli się ma drogie ciuchy to szkoda samodzielnie prać. Jaki w tym sens, aby sobie ubrania niszczyć? Ja już miałam nauczkę z płaszczem, który się skurczył i był dobry na dziecko, ale nie na mnie. Teraz oddaję ciuchy do pralni http://fresh-clean.com.pl/kontakt.html i jestem bardzo zadowolona. Mają dobry sprzęt i miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z usług http://pralniaok.pl. Za upranie garnituru płaciłem 39 zł (spodnie + marynarka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy nie znaleźliśmy miejsca, gdzie stawki byłyby bardzo atrakcyjne niż w Iron Master, tym bardziej z dowozem. Więc w zasadzie kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Wydaje mi się, że płacenie większej kasy w sieciówce po prostu totalnie mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Taka właśnie stawka w Wawie. Trudne do zrozumienia z czego wynika, bo garnitur wyprali idealnie, ale mimo wszystko ta stawka. Ale z drugiej strony - co mnie to obchodzi? Aby tylko pranie było robione jak należy - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iron Master działa na tych samych zasadach co tutaj pisaliście, tylko płaci się 30 zł od kilograma. Dowóz nadal jest w cenie - praliśmy garnitur w poprzednim tygodniu. Usługa była wykonana następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to co piszecie i aż nie chce się wierzyć, że w małym mieście płacę 50 zł za pranie garnituru i nie ma mowy o żadnym dowozie hehe... Ale cóż... nie będę jechała do Wawy prać ciuchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×