Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tania pralnia

Polecane posty

Gość gość
Potwierdzam. Poza Iron Master takich stawek jeszcze nie widzieliśmy - w sumie to nie wiem jak to im się opłaca, ale co mnie to obchodzi? Skoro usługa jest wykonywana jak należy, to zwyczajnie z tego korzystamy. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że przynajmniej powstała alternatywa dla sieciówek, bo przy takich stawkach, jakie są aktualnie... szkoda kasy na pranie. Kilka prań i nowy garnitur się ma - powoda. Zresztą... nawet pralnie sukni ślubnych w wielu przypadkach nie jest opłacalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciówkach jest o wiele drożej - sprawdzałem. Na dodatek dałem sobie wcisnąć jakieś magiczne coś, co ... sam nie wiem miało dać garniturowi, a wyglądał on tak samo jak po każdym praniu. Jak człowiek nie szuka ofert to źle kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Też płaciłam 30 zł od kg prania i takiej stawki nigdzie w Warszawie nie ma. Plus za jakościowe wykonanie usługi, szybką dostawę. Tak naprawdę absolutnie nie było się czego czepiać. I fajnie że coś takiego powstało, bo człowiek nie zawsze ma czas podjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 zł od kg to już bardzo dobra stawka. Nie wiem dokładnie jak to jest średnio wyliczane w sieciówkach, ale tak z grubsza wychodzi, że u nich będzie jakieś 2 razy drożej, tak więc ogólnie te różnice zdecydowanie kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. 30 zł za kg z dowozem to już stawka poniżej której nie da się zejść, a przynajmniej nie słyszałem o czymś takim. Ogólnie przy tej kwocie nawet nie ma sensu zabierać się za pranie samodzielnie wymagających rzeczy - to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to jest w tym Iron master? Nie ma znaczenia ile ciuchów chcę uprać? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby się im opłacało przyjeżdżać do kogoś po jedną bluzkę. Trochę to pozbawione sensu, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iron master mogę potwierdzić - kilka dni temu odebraliśmy pranie, na pewno będziemy jeszcze korzystali w połowie grudnia, żeby przygotować na święta ciuchy. Garnitury, no i na dokładkę moją sukienkę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie potwierdzam. Taniej nie da się tego załatwić, a przede wszystkim różnicę robi ten dowóz. Ja musiałabym wszystko dowozić miejskimi, a to oczywiście jest średnio wygodne. Na pewno nie wrócę do sieciówek, tym bardziej ze względu na stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dodzwonic się na infolinie firmy IRON 533123533 to tak jak w totka trafić 6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osob zamieszkujących Kraków wspaniałą ofertę posiada https://www.pralniaiprasowalniadlaciebie.pl/ . Poza tanią usługą, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i przygotowaniu ubrań specjalny wysłannik przyjezdza po nasze pranie! Korzystam z tej uslugi od jakiegos czasu, gdyz dzieki temu zaoszczedzam kupe czasu miedzy studiowaniem a praca, zamiast prac rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli prowadzicie własne pralnie lub zamierzacie takie prowadzić to mogę wam polecić zakup sprzętu od firmy www.pralus.pl Oferują świetny sprzęt do profesjonalnych pralni. Mają bardzo korzystne ceny, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę firmę Danek https://pralniadanex.pl/ na terenie Śląska co prawda działają, alle są naprawdę rzetelni i nie mam obaw w czyje ręcę oddaje swój ukochany plaszczyk, zawsze jest idealnie wyczyszczony i miły w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Katowic i u nas też jest Danex, bardzo dobra firma, nigdy mnie nie zawiedli w przeciwieństwie do innych pralni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danex to faktycznie dobra firma, jestem ich stałym klientem, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy korzystałam z pralni elbo w Łodzi zdania, że ta pralnia jest jedną z najlepszych pralni z jakich korzystałam. Pralnia super dopiera i mają bardzo atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek G
Tania ale przede wszystkim solidna pralnia to rzeczywiście Danex. Wypiorą każdą marynarkę tak,że będzie wyglądała jak nowa, wiem bo sam do nich oddaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław z
Polecam Danex, radzą sobie z trudnymi plamami a nawet wyczyszczą kocią sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Tak rzeczywiście przy posiadaniu kotów pralnia dywanów czy też ubrań się przydaje, danex jest niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka

Podpisuje się danex niezawodna do dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukio

Jeżeli właśnie pralnia z Łodzi to polecam Elbo pralnia-elbo.pl bardzo dobra jakość, 0 problemów, rzeczy naprawdę bardzo elegancko wyprane. Ceny też spoko, więc regularne korzystanie nie jest jakimś wielkim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×