Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje pod koniec września ceny

Polecane posty

Gość gość

Hej, tak się zastanawiam czy w połowie/ pod koniec września wycieczki np na Majorke, Cypr itp są tańsze niż np w czerwcu/sierpniu. Chcemy pojechać za granice właśnie pod koniec września last minute i zastanawiamy się jakie będą ceny. Ktoś ma w tym doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na koniec września w Tunezji, oferta trochę inna bo first minute ale muszę powiedzieć że nie warto szukać w polskich biurach. Zajrzyj do jakiś niemieckich pośredników, znajdziesz dużo taniej a najlepsze jest to że jak ktoś jest z niemieckiego biura to lepiej Cię w hotelu traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka23
Wycieczki w sezonie- lipiec-sierpień są najdroższe. Czerwiec i wrzesień są najlepszym terminem na wakacje. My we wrześniu jedziemy do Czarnogóry. Hotele wtedy są znacznie tańsze, a pogoda nadal jest ładna. Przed wyjazdem zrobimy badanie samochodu: http://skp.vcentrum.pl, spakujemy się i ruszymy w podróż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie polecacie jechać na wakacje pod koniec września? Tak żeby jeszcze się opalić? Majorka, Miniorka, Cypr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ceny wrześniowe i czerwcowe są zbliżone do siebie, we wrześniu może nawet trochę lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że będzie taniej. Teraz np w Itace niektóre oferyt last minute są nawet o ponad 40% obniżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez wybieramy sie pod koniec wrzesnia, ale w gory- do Świeradowa Zdroj. pokoj juz zabukowany ( w osrodku Kaja) :) nic tylko liczyc na ladna pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatkarskalewatywa
Wycieczka na Cypr powinna być dość tania - sprawdź ofertę biura podróży Yobboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika6661
Spróbuj last minute w Tui albo Itace. Tu Instabloger pisze o wycieczce do Portugalii na której teraz był. Jak miałabym wolne to bym sama pojechała...te zdjęcia...ech a tu biurko na mnie czeka https://instabloger.com/wakacje-w-portugalii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
last minute jest zawsze dla mnie warte uwagi zawsze i może w tę stronę warto to sobie odwrócić? bo teraz np. z Itaki ceny tak pospadały, że już tam od 1500 zł ok coś fajnego w ciepłe miejsce można złapać, mnie się Hiszpania bardzo spodobała no tyle tylko, że to na zastanawianie się nie ma za bardzo miejsca, bo te oferty się mega dynamicznie zmieniają, no i jednak dużo osób poluje więc znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka786
Ceny są na pewno niższe we wrześniu czy październiku, bo lipiec sierpień to jest najbardziej rozchwytywany czas na wakacje i najwięcej osób wtedy jeździ. Najlepiej jest poczekać i szukać fajnego lasta np. na wrzesień. Jest wtedy niej turystów i ceny są o wiele niższe a pogoda dalej dopisuje. Ja już byłam kilka razy z biurem podroży Itaka i płaciłam np. 600 zł za Bułgarię ;) W tym roku zdecydowałam się poczekać jeszcze dłużej i lecę na wakacje dopiero zimą, bo Itaka ma fajne oferty zima 18/19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaArta

Lepiej nawet lecieć jakoś teraz, w grudniu. Super promocje ma np. Itaka. Zwłaszcza jeśli chodzi o egzotykę. Natomiast jak ktoś woli tradycyjnie urlop wziąć to równiez rezerwacje first minute często znacznie bardziej się opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×