Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szalka159

Wakacje w październiku nad morzem

Polecane posty

Gość Szalka159

Traf chciał, że w tym roku urlop niestety dostanę dopiero w październiku. Wiedzieliśmy z mężem o tym od dawna, on też dostosował termin. Że oboje lubimy morze to tam własnie pojedziemy. Nigdy jednak nie byłam o tej porze roku tam i nie bardzo wiem, co można tam robić. CHciałabym mężowi jakoś też wynagrodzić tak późną porę urlopową, bo on uwielbia lato nad morzem. Więc takie stricte męskie zajęcia również mile widziane, chciałabym być gotowa na każdą ewentualność, by ten urllop wyszedł ciekawy, atrakcyjny dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od października sezon na dorsze się zaczyna więc może jakiś wypadzik na kuter? dla panny z miasta słaba opcja ale może akurat się spodoba? facet na pewno będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również z mężem lubimy może i jadziemy dwa razy po trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardeczka20
Byłam z synem - nastolatkiem i mężem w zeszłym roku. Bardzo dobrze ryba brała. Ale ja lubię wędkować na gruncie a tu wiadomo, zupełnie inne warunki. Za to mąż i syn zachwyceni byli w tym roku też jadą ale już sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalka159
A czy mogłabym wiedzieć o jakichś szczegółach, jak to wygląda, jakie są koszty mniej więcej? Bardzo by mi zależało na tym, żeby dowiedzieć się od kogoś kto sam miał z tym do czynienia jeśli już miałabym się decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardeczka20
Jadą w tym roku na http://www.captainmorgan.cypel.pl/kuter.php?l=pl&m=kuter&k=rejsy Wyrusza się świtem, oczywiście nie trzeba mieć wędek itd. można na miejscu wypożyczyć sprzęt po prostu :) koniecznie trzeba się ciepło ubrać, mieć odpowiednie buty żeby się swobodnie poruszać a nie ślizgać po pokładzie. Zawsze jest ciepły posiłek, kawa/herbata dowolnie. My to takie wilczki morskie jesteśmy ale jak laik popłynie to zawsze ktoś z obsługi udziela wskazówek i porad, jeśli ktoś sobie życzy. Samo łowienie to zależy od dnia, od pogody, sezonu, od szypra również. Ale jak jeszcze dorsz nie bierze to się i na śledzie można wybrać. Kwestia organizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie wyprawa na kuter tak jak ktoś wyżej pisał jest dobrym pomysłem. ja osobiście uwielbiam łowienie na morzu. cpt morgan to jest jeden z lepszych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×