Odpowiedz na ten temat

4 lata po ślubie i nigdy nie widziałem żony całej nago. Czy rozebrać Ją na siłę?

• zniecierpliwiony husband 2016.12.30 [10:08]
    Dla mnie to zaczyna być powoli irytujące a 4 lata chyba świadczą, że cierpliwości mi nie brakuje. Mam wspaniałą Żonę, seks jest cudowny poza jednym aspektem. Żona jest chorobliwie wstydliwa. Może robić wszystko w łóżku ale przy zgaszonym świetle. Nawet jak się przebiera to w łazience przy zamkniętych drzwiach żebym nie wszedł i nie podejrzał a już już zdarzy jej się zdjąć biustonosz w pokoju gdzie ja jestem to wyłącznie za drzwiami wielkiej szafy. Może to brutalne co przyszło mi do głowy ale zamierzam w końcu siłą ją obejrzeć. Nie wiem może rozebranie na siłę do naga i przywiązanie tak by się nie mogła zasłaniać coś zmieni bo ja innego wyjścia nie widzę. Trochę to przypominać będzie scenę z jakiegoś filmu sadomaso ale naprawdę powiedzcie sami czy jest sens dalszego czekania aż Żona sama zmieni swój charakter skoro 4 lata nic nie pomogły?
  • gość 2016.12.30 [10:11]
    Jakaś dziwna jest. Zapytaj dlaczego się wstydzi i weź ja do psychologa bo pewnie ma kompleksy
  • gość 2016.12.30 [10:12]
    Może świeczka albo mała lampka
  • gość 2016.12.30 [10:12]
    Twoja żona to shemale i nie chce żebyś dostał zbyt wielkiego szoku
  • gość 2016.12.30 [10:13]
    A ty jesteś debil smiech.gif
  • gość 2016.12.30 [10:15]
    Postawmy sprawe jasno. Innym sie pokazywala a tobie nie. Zwyczajnie nie chciala z toba byc z milosci. To zwykly uklad. Albo to tobie pasuje albo zrywasz. Z drugiej strony masz prawo ja zdradzac.
  • gość 2016.12.30 [10:16]
    Aumnie na odwot sex po ciemku a nagolaska lata po całym domu. I sie nicym niekrempuje. Niektore kobiety tak mają spokojnie pomału nie na hama.
  • gość 2016.12.30 [10:19]
    Powiedz jej wprost, że chcesz wreszcie jak każdy facet delektować się widokiem ciała swojej zony i podnicać się tym
  • zniecierpliwiony husband 2016.12.30 [10:20]
    gość dziś [10:11]
    Jakaś dziwna jest. Zapytaj dlaczego się wstydzi i weź ja do psychologa bo pewnie ma kompleksy
    x
    Byłoby to pytanie zadane po raz 100000000.
  • gość 2016.12.30 [10:27]
    Dlatego nie mozna sie zenic! Kobiety kazdemu przed slubem daja wsyzstko a mezowi czy kandydatowi na meza nie daja prawie nic.
  • zniecierpliwiony husband 2016.12.30 [10:33]
    Pojawiły się głosby jakoby Żona dawała przed ślubem a teraz się wstydziła. Nic bardziej błednego. To była 100% cnotka-niewydymka i zachowała dziewictwo do nocy poślubnej. Przed ślubem mogłem liczyć jedynie na pocałunki a jak 2-3 razy zdarzyły się nam macanki to potem były 3 dni tzw. żałoby i do spowiedzi. Ale kurka bez przesady teraz jesteśmy małżeństwem i czas skończyć z tą błazenadą wstydliwości. Jestem od niej silniejszy i bez problemu rozbiorę Ją na siłę. Tylko nei wiem czy po takim numerze nie zrobi mi 3-miesięcznej żłoby ale trudno niech robi czas w końcu przeciąż ten chory węzeł.
  • gość 2016.12.30 [10:36]
    Ona z kazdym innym sie puszczala
    tylko tobie nie odmawiala
    Taka jest bolesna prawda
    Lepiej pograj sobie w minecrafta
  • gość 2016.12.30 [10:39]
    Moze ma kompleksy?
  • gość 2016.12.30 [11:02]
    Baby to chuје smutas.gif
  • gość 2016.12.30 [11:07]
    Autorze zabawny jesteś
  • gość 2016.12.30 [11:07]
    Jestes jej mezem na litosc! Masz prawo do niej, jej cialo i seksu. A obowiazek malzenski to co?!
  • gość 2016.12.30 [11:08]
    Dla mnie to dziwne ja kocham sie z mężem zawsze przy zapalonym swietle nie wyobrażam sobie inaczej a może ona miała wmawiane od dziecka że nagość to coś złego i teraz ma taką blokadę że nie potrafi inaczej porozmawiaj z nią i zacznijcie powoli moze najpierw od bluzki niech zostanie w staniku i reszcie a później codziennie niech zdejmuje cos innego nie rozbieraj jej na siłę wyjdziesz na zwykłego chama ja po czyms takim nie odzywalabym sie do Ciebie tygodniami i stracilabym zaufanie
  • zniecierpliwiony husband 2016.12.30 [11:12]
    @ gość dziś [11:07]
    Jestes jej mezem na litosc! Masz prawo do niej, jej cialo i seksu. A obowiazek malzenski to co?!
    x
    Dokładnie to samo Jej powiedziałem, że z chwilą zawarcia małżeństwa mam PRAWO do Jej ciała i chcę to ciało zobaczyć choć raz w całości bez żadnego ubrania. Żeby było śmieszniej pomysł z rozebraniem i przywiązaniem Jej podsunęła mi Jej własna przyjaciółka. Raz rozmowa zeszła na tematy intymne i Żona nie ukrywała, że wstydzi się pokazać mi nago. Wtedy tamta koleżanka palnęła, że trzeba Ją rozebrać siłą i związać, żeby poleżała z godzinkę nago i zobaczyła, że od tego się nie umiera smiech.gif
    Żart żartem ale coś w tym jest. Jestem już na etapie rozważania czym związać. Nie chcę cienkiego sznura od wieszania bielizny bo sobie skórę poprzecina jak będzie się szamotać a grubszego na razie nie mam. Trzeba iść i się rozejrzeć.
  • gość 2016.12.30 [11:14]
    gość dziś [11:07] (drugi)
    Nie ma czegoś takiego, jak obowiązek małżeński! Tak się tłumaczy gwałty!
  • gość 2016.12.30 [11:15]
    Słabe prowo
  • gość 2016.12.30 [11:15]
    Moim zdaniem jestes okropny to będzie prawie to samo co gwałt to że jest twoja żona nie uprawnia cie do przemocy ona może odmówić a ty wtedy nie masz zadnego prawa do jej ciała masakra co tu czytam
  • gość 2016.12.30 [11:18]
    zniecierpliwiony husband dziś [11:12]
    Nie masz prawa, bo żona nie jest twoją własnością, a odrębną jednostką. Przemoc zwykle rodzi przemoc, więc żona może zechcieć się zemścić. Aczkolwiek uważam, że to prowo jakiegoś zboczeńca
  • zniecierpliwiony husband 2016.12.30 [11:35]
    @ gość dziś [11:18]
    Nie masz prawa, bo żona nie jest twoją własnością, a odrębną jednostką.
    x
    Ej to nie wiec feministyczno-lesbijski.
  • gość 2016.12.30 [11:39]
    Lepiej sie ogarnij bo po takiej akcji ja bym sie brzydzila Ciebie wspolczuje twojej żonie masakra
  • gość 2016.12.30 [11:51]
    zniecierpliwiony husband dziś [11:35]
    translator ci nawalił?
  • gość 2016.12.30 [11:53]
    zniecierpliwiony husband dziś [11:35]
    A to Polska, a nie Arabia Saudyjska!
  • donaczeka 2016.12.30 [11:56]
    nie zła dziwaczka
  • gość 2016.12.30 [11:58]
    Ile macie lat?
  • zniecierpliwiony husband 2016.12.30 [12:01]
    @ gość dziś [11:18]
    Przemoc zwykle rodzi przemoc, więc żona może zechcieć się zemścić.
    x
    Dlatego nie chcę tego robić na zasadzie przemocy tylko coś w rodzaju przymuszenia podobnego do sadomaso gdzie też jest wiązanie ale widać,że partnerki nie mają nic przeciwko. Właśnie oglądam strony sexhopów z różnymi kajdankami w różowych frędzelkach. Chcę aby Żona nie miała wrażenia gwałtu tylko raczej erotycznej zabawy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że gdy zacznę Ją rozbierać to będzie pisk i wrzask i wierzganie nogami ale może w trakcie polubi tę zabawę. O to mi chodzi. Dlatego pisałem że nie chcę jakiegoś sznura do bielizny żeby sobie skóry nie poprzecinała. To ma być w końcowym finale przyjemne dla Niej a nie brutalne.
  • gość 2016.12.30 [12:05]
    Aha jasne tak sobie tłumacz
  • gość 2016.12.30 [12:07]
    zniecierpliwiony husband dziś [12:01]
    To klasyczne tłumaczenia gwałcicieli, więc puknij się w łeb, żałosny chory prowokatorze

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych