Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniecierpliwiony husband

4 lata po ślubie i nigdy nie widziałem żony całej nago. Czy rozebrać Ją na siłę?

Polecane posty

Gość gość
13:43 pitu, pitu. Jesteś aseksualna i próbujesz zrobić z tego coś niesamowitego. Kobieta to nie inkubator i większość też ma potrzeby. Rozkładanie nóg i czekanie, aż mąż zaleje formę, a potem paroletni celibat sprowadza kobietę do roli przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lepszy pomysł. Postaw przy łóżku lampkę. Jak już będziesz na niej, zapal światło i ściągnij kołdrę. Przytrzymaj jej ręce tak, żeby odsłoniła cycki. Zacznij ssać i gryźć jej sutki. Pobaw się chwilę i obróć. Przykuj ją do łóżka ( kajdanki schowaj pod poduszką ) i wciśnij poduszkę pod brzuch tak by pośladki były uniesione. Włóż palec do cipki ( ma czuć, że patrzysz ), pobaw się chwilę zanim w nią wejdziesz. Jeśli dalej będzie cnotką niewydymką to nic już nie zrobisz. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obróć żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie jestem aseksualna, a to seks sprowadza do roli przedmiotu, kiedy uprawia się go tylko w celu zaspokojenia samego siebie. W miłości chodzi o coś innego, niż zwykła chuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora. Moim zdaniem twoja zona ma asymetrie piersi. Wystarczy ze jest niewielka ale w jej wyobrazeniu jest znaczna i to jest dla niej powod aby to ukrywac i niepokazywac nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza tak mają zacofane polki. Wstydzą się męża czy chłopaka podczas badania ginekologicznego cipki czy porodzie a całkiem obcego faceta ginekologa nie ciemno gród! Mój już jako chłopak był zawsze przy każdym badaniu cipki i potem jako mąż podczas porodów. Mam prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów a tylko zboczeni ginekolodzy wypraszają osobę bliską bo o obecności decyduje zawsze pacjent. Unikamy takich badań. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl www.poranny.pl › Magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzacz
Dnia 30.12.2016 o 12:02, Gość gość napisał:

Baby to chuје 😞

Z cycami O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze czy wy pijecie alkohol resztę sobie sam dołóż 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×