Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniecierpliwiony husband

4 lata po ślubie i nigdy nie widziałem żony całej nago. Czy rozebrać Ją na siłę?

Polecane posty

Gość gość
zniecierpliwiony husband dziś To klasyczne tłumaczenia gwałcicieli, więc puknij się w łeb, żałosny chory prowokatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierz ja na sile debilu a zgotujesz jej taka traume ze juz jej wiecej nie zobaczysz... ona ma najwyrazniej jakies kompleksy i silne uczucia zwiazane z nagoscia a ty ja k***a jeszcze dobijesz... p********a swinia... niech cie zona przywiza do lozka i sie ponasmiewa z twojego wacka z kokezankami ... w imie twojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej jakieś środki nasenne, jak zaśnie, to ją rozbierz i sobie pooglądaj i zrób sobie jakieś fotki na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywiązywanie to może trochę za dużo, możesz rozebrać jeżeli myślisz, że źle tego nie odbierze, ale może nie przywiązuj taka porada. A najlepiej to się zapytaj, czemu tak się wstydzi to robić przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymus to gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłeś na ograniczoną umysłowo i zacofaną! Zapewne była nie raz u ginekologa i całkiem obcemu facetowi pokazuje cipkę! !!??? Mój mąż wszystko widział nawet jako chłopak był i jest przy każdym badaniu ginekologicznym cipki wspierał porody bo od intymności w NORMALNYM ZWIĄZKU jest druga połówka a nie obcy jak ginekolog i położne! !! Również taka obecność u ginekologa przy badaniu zabezpiecza przed takim badaniem. ..To był wstrząs. Nie tak miało wyglądać badanie, które i tak do przyjemnych nie należy. Ona - na fotelu ginekologicznym z rozchylonymi nogami, on - stojący pomiędzy nimi w opuszczonych spodniach. Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/magazyn/art/5393042,badanie-u-ginekologa-lekarz-rozpial-rozporek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie meza nie wstydze, latam po domu na glosa, seks tez przy zapalonym swietle, ale z kochankiem tylko po ciemku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo po ciemku to nie zdrada? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziały gały co brały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiczny28
Moze jakis dołek wczesniej wylapała i kilka pamiatek na cile zostało . Cos jak sznyty albo od fajek . Słabe chwile , alkohol z kumpelami itd.. Wpadła doslownie na chwile w złe towarzystwo i cos tam po pijaku sobie na ciele pamiatke zostawila ....you never know....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze namów żonę i idźcie do sauny koedukacyjnej i może jak zobaczy tyle nagich kobiet to może się przełamie... spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co brales slub! Slubow sie dzisiaj nie bierze! Baby to szmaty! Dawala innym obnazala sie przed innymi a toba nie. Wywal szmate na bruk! Niech szuka frajera gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewackie feministki i eunuchy sie zlecialy i podwazaja cos takiego jak "obowiazek malzenski". Ale jak dwoch facetow wali sie w doope to jest dla was ok i chcecie zeby uczono przedszkolaki masturbacji. Lewacka logika! Jak mowil pewien marry pan - Zawsze sie troche g****i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 Rozumiem, że w ramach obowiązku małżeńskiego dasz sobie wsadzić kij od miotły w dupę, jeśli małżonka tego zapragnie? Obowiązek, to obowiązek, nie ma zmiłuj oziębły mężczyzno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś uważa branie kogokolwiek na siłę za normalne (żony, czy nie) to powinien siedzieć w jednej celi z innymi zboczeńcami, może wtedy się nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28 Ty o dybie, ja o rybie. Co ma piernik do wiatraka? Obowiazek malzenski to pewna zasada, ze malzenstwo zawiera sie dla konsumpcji i regularnego pozycia. Robicie z tego przymus, po to zeby podwazyc tradycyjne, katolickie malzenstwo. Jestescie przewrotnymi mendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Branie na siłę jest wtedy, gdy coś jest nie tak z małżeństwem. W kochającym się małżeństwie seks to coś naturalnego, częstego i niewymuszonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Małżeństwo bierze się z miłości, a nie dla seksu. Sam podważasz katolicką tradycję, bo regularne pożycie z czystego hedonizmu jest niemoralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 Chcesz powiedzieć, że przykładny katolik bierze kiedy chce i wbrew woli drugiej osoby? Co byś zrobił, gdyby żona nie mogła współżyć ze względów zdrowotnych miesiącami, lub latami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie coś nie tak z małżeństwem, tylko ze sprawcą, który przemoc stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Mam wspaniałą Żonę, seks jest cudowny " x Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten seks masz taki cudowny. Pod kołderką i zgaszonym świetle to dopiero musi być wspaniale ;) Takiej kobiety nie zmienisz. Dla niej albo jakiś dobry psycholog/seksuolog, albo dalej się będziesz męczył i w ostateczności zaczniesz szukać "pomocy" u innej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upij ją mocno i rozbierz. Możesz upić do nieprzytomności np. robiąc jakieś silne drinki itp. a jak nie to tabletka gwałtu. Nie rozbieraj na siłę. lepiej tak jak piszę, żeby nie pamiętała tego później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:40 Nie wiem kto ma lepszy kontakt, ale moje zdanie nawet podzielają księża. Posłuchaj sobie wykładów o. Knotza albo lepiej księdza Pawlukiewicza. Wy lewaczki chcielibyście wierzyć, że seks jest tępiony przez Kościół bo to dla was dobry argument o hipokryzji. Tak to jest jak rozdziela się miłość od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale co Ty mi tu próbujesz wmawiać i jeszcze niby moje poglądy znasz? Jestem mężatką od dobrych kilkunastu lat, więc nie ze mną te numery. Miłość od seksu się rozdziela z prostego powodu - na ślubie przysięga się miłość, a do spłodzenia dziecka potrzebny jest seks i tylko temu służy. Pomijam, że gdyby seks zawsze =miłość, to można by usprawiedliwić seks w każdym związku, a nie z jednym, prawowitym partnerem - małżonkiem. Jeśli komuś przyświeca wyżycie się kosztem drugiej osoby i nie ma w tym starań o potomstwo, to jest to zwykły hedonizm i mija się z celem, a także zatraca podniosłość samego aktu. Rolą seksu jest spłodzenie potomstwa, a nie zaspokojenie zwierzęcej rządzy. Ale tak to jest, kiedy myli się popędy z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież nie zawsze seks musi doprowadzić do spłodzenia potomstwa. W małżeństwie każdy seks, jeśli jest czysty, jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks sluzy rowniez do utrzymania bliskosci i milosci miedzy malzonkami czy partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z żonką chodzimy nagi również jest u gina przy macaniu cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgromadzone dowody sugerują, że twoja żona to tzw. shemale. Boi się rozebrać, abyś nie odkrył, że ma większą knagę od twojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.21 masz rację że jest to ciemna masa! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamontuj kamerke w kiblu to sobie ja pooglądasz nago do woli, będfziesz miał super widoki jak sra, wrazenia niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×