Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROBLEMs

Bolesny seks analny

Polecane posty

Gość PROBLEMs

Mam do was pytanie kobietki. Mój obecny mąż, jeszcze 3 miesiące temu narzeczony za bardzo polubił seks analny. Na początku chciałam spróbować i zrbiliśmy to, nie bolalo bo dobrze sie przygotowalismy. Za drugim razem tez bylo super. Ale teraz moj maz przyzwyczail sie do tej formy seksu i czasami wchodzi we mnie tak niespodziewanie (bez nawilzenia i wczesniejszej penetracji 'innej dziurki") Zwrocilam mu uwage a on na to, ze jestem jego zona i przeciez mi sie podobalo, wiec o co chodzi. Co mam zrobic? Bardzo go kocham jest miloscia mojego zycia i nie ukrywam ze lubimy oboje seks, ale to jest dla mnie upadlajace. Czuje sie troche jak hipokrytka, ale nie chce czuc sie spieta przy wlasnym mezu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...Zwrocilam mu uwage a on na to, ze jestem jego zona i przeciez mi sie podobalo, wiec o co chodzi. (...) Nie wiem jak takie zdanie może paść z ust mężczyzny. Ja bym miał mu ochotę dać "w gębe". Seksu analnego nie powinno a wręcz nie można uprawiać bez odpowiedniego przygotowania , bo w skrajnych przypadkach można nawet zrobić partnerce krzywdę. Jego podejście świadczy o traktowaniu Twojej osoby. Musisz z łaski swojej wyjaśnić to swojemu "panu i władcy" :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ze tez chcesz to penetrowac sztucznym członkiem. Na pewno sie przestraszy i odczepi od twojego tylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×