Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elagość

Brazylijskie bikini dla nastolatki

Polecane posty

Gość elagość

Wjeżdżamy na urlop do Chorwacji. Obiecałam córce że na wyjazd dostanie bikini o kroju brazylijskim. Kostiumy te są jednak dość skąpe. Nie byłam tam nigdy więc nie wiem czy taki strój b ędzie dla niej odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może bywał na chorwackich plażach i mi coś na ten temat powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat ma córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
skończone 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 to trochę za mało na taki strój. Sama jestem rok starsza i jakoś nie widzi mi się paradowanie w takim stroju przed jakimiś dziadkami w Chorwacji. Ale jak uważasz. Jeśli uważasz, że to odpowiedni strój, to nie widzę nic przeciwko. Chorwacja jest dość imprezowa, więc pewnie sporo dziewczyn będzie w podobnych strojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Dzięki za rzeczową odpowieidź. Zastanowię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy. Miłych wakacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to raczej zwykłe bez extrawagancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak za granicą ale u nas dziewczyny bardzo często można spotkać w dość skąpych dwuczęściowych kostiumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka jest sexowna? ma kształty ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Wyjezdzm z siostra jej mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Jeśli chodzi o męża mojej siostry to raczej nie masz racji wyjeżdżaliśmy nieraz nad może i nic takiego nie było. Po za tym moja siostra jest sporo młodsza i bardzo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne modele tzw brazylianów od mni do do zabudowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodość dziś ma swoje prawa i pokazywanie atutów swojego ciała jest marzeniem wielu nastolatek i nie jest to nic złego jeśli robi się to ze smakiem bez cech wulgarności. Akurat brazylijskie bikini mieści się w granicach dobrego smaku, co więcej opalanie się topless również. Jest to w gruncie rzeczy także okazja aby w trakcie takiego wspólnego opalania się z córką porozmawiać poważnie z nią na wiele tematów związanych z ciałem i seksualnością (kiedy - i jak można je eksponować i być dumną z niego a kiedy nie wypada itp.) Jeśli sama jesteś zgrabna to sama mogłabyś także kupić sobie taki strój i opalać się nawet topless razem z córką. Natomiast powinnaś jej wytłumaczyć w jakich okolicznościach i kiedy można eksponować uroki ciała a kiedy nie bo bardzo często to się młodym dziewczynom myli i chodzą w nieodpowiednim stroju w miejscach, gdzie taki nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy naturystami i nagość nie jest dla nas problemem natomiast w dzisiejszych czasach z powodu niestety istnienia pedofilii nagość dzieci albo nagość przy dzieciach jest czymś, co do pewnego wieku życia dzieci nie powinna mieć miejsca. Ale tylko do pewnego wieku. Mamy dwie córki 17 i 15 lat i dopóki młodsza nie skończyła 15 lat nie chodziliśmy z nimi na plaże naturystów, ja nie pokazywałem się im bez kąpielówek a żona opalanie ograniczyła do opalania topless. Gdy młodsza skończyła 15 lat (starszą uświadomiliśmy już wcześniej) to wytłumaczyliśmy na czym polega nagość, płciowość i jakie są tego wszystkiego konsekwencje. Wyjawiliśmy im wtedy także, że byliśmy naturystami i pokazaliśmy albumy zdjęć na których ja i żona razem opalaliśmy się nago - a nawet kilka zdjęć o zabawieniu erotycznym (oczywiście nie stosunek) ale np. jak trzymam żonę za biust, albo lekko całuję w pępek a ona jak trzyma mnie za penisa (ale nie w erekcji). Potem zapytaliśmy co one sądzą i jaki jest ich stosunek do ewentualnego opalania się nago i postanowiliśmy wówczas po raz pierwszy od wielu lat już wspólnie opalać się na plaży naturystów. Wytłumaczyłem oczywiście zwłaszcza młodszej, że mężczyźni czasami na widok młodych dziewczyn reagują erekcją i czasami robią to celowo a czasami bezwiednie i że najlepszą metodą jest trzymanie się na takiej plaży razem i nie patrzenie na takiego faceta, ignorowanie go. Wreszcie też wytłumaczyłem, że może się też tak zdarzyć, że ja będę miał erekcję (bo mama mi się dalej podoba) i wówczas też aby oswoiły się z takim widokiem i nie robiły z tego sensacji, że tacie stoi. I to wszystko - pierwszy raz poszedł lepiej niż się wydawało. Twoja córka ma 17 lat i nie chodzi o pełną nagość na plaży tylko o brazylijskie bikini, więc na prawdę nie widzę problemu. A rozmawianie z córkami na temat nagości i seksualności tylko przyniesie wam korzyść bo dzięki temu ma większe szanse, że nie spotka jej w tej materii coś złego albo nie popełni głupoty a jak już na prawdę będzie chciała współżyć to odpowiednio się przygotuje oraz zabezpieczy. Jako naturyści z powodów jak wyżej odradzamy zabierania na plaże naturystów dzieci poniżej 15 lat - ale powyżej to nic takiego i wielka jest radość z wspólnego opalania bez niepotrzebnej pruderii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Nigdy tak na to nie patrzyłam. U na s na plaży nad Bałtykiem raczej nie widzi się bardzo skąpych strojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nad Bałtykiem są plaże naturystów, gdzie część ludzi opala się nago a część kobiet topelss, czasami w bardzo skąpych majteczkach (nikt tam nikogo nie zmusza aby się rozebrał ale też opalanie i chodzenie nago jest tam czymś normalnym) . Ale pewnie na takich plażach nie bywaliście, dlatego jeśli twoja córka miałaby się pojawić w brazylijskim bikini to robisz z tego już taki problem jakby to miały być stringi. Zwróć uwagę, że w Chorwacji, Grecji a kiedyś także w Tunezji (teraz tam niebezpiecznie) bardzo dużo kobiet opalało się topless i bardzo często tam Polki po paru dniach też zrzucają staniki - więc nie wykluczone, że dziś się tak wstydzisz a jak już dojedziecie to same ty i córka tak jak reszta plażowiczek zdejmiecie staniki. Co do majteczek to tak daleko już wam nie radzę, chyba, że pójdziecie już na specjalnie przeznaczoną do tego plażę naturystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
No cóż na nudystycznej plaży nie byłam to nie wiem. Moja siostra wiem że bywała. Widziałam u niej zdjęcia z wakacji na których była toples. Kostiumy też nosi bardzo skąpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Raczej chodzi jej o bardziej skąpy strój. Zagadneła mnie też o opalanie bez biustonosza czy ja tak byłam na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie teraz to kiedy jak będzie czas na takie bikini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, liczyłem na jakąś fajną gunwoburzę w wykonaniu kafeteryjnych umoralniaczy. Zawiodłem się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąpe kostiumy to coraz bardziej norma. Trochę pomaga coraz większa ilość Ukraińców w Polsce: ich dziewczyny nie mają problemu, żeby paradować z praktycznie gołymi pośladkami na publicznej plaży. Może więcej Polek też zrobi się odważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pplki rowmiez modza strongi szczegolnie fxiewczymy z dużych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie pij tyle, albo włącz słownik w telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jak się pisze bez okólarów na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dziwnego jest w bikini i to u 16latki? W organizowanych na całym świecie (w tym i w Polsce) konkursach miss nastolatek już dziewczynki lat 14 występują publicznie w bardzo skąpych bikini i jakoś nikomu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem że bikini brazylijskie to stringi i gola pupa. mówię pośladki kobiet na plaży się zdeseksualizowaly także 16 latka może śmiało nosić stringi i nawet opalac die toples, mamy 21 wiek a dodatkowo befzie równomiernie opalona Elę też zachęcam do odwagi w tym względzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×