Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elagość

Brazylijskie bikini dla nastolatki

Polecane posty

Gość elagość
Ela ma 38 lat to chyba trochę za późno na takie stroje. Jeśli chodzi o stringi to raczej nad na naszych plażach rzadko się widuje tak samo toples. Co roku jeździmy na d może nad Bałtyk to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plaży jeśli choć trochę masz figurę nic nie jest za późno. Moja czterdziestoletnia żona opala się na zagranicznych plażach topless w majteczkach stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
na figurę nie muszę narzekać jestem szczupła staram się dbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat mmmmm musisz być sexy to najlepszy wiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Ale na brylowanie na plaży to za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się :-) czuje że masz ten błysk w oku sam sex, czuje że jestes sexowna :-) popatrz w lustro po prysznicu i będziesz wiedziała zw mam rację, niejeden nastolatek miałby na Ciebie chrapkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
No wiesz może jestem atrakcyjna ale w swoim przedziae wiekowym. Nastolatek raczej na mnie nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
po za tym nie powinnam chyba robić konkurencji nastolatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwilabys się ilu nastolatków uznaloby by Ciebie za bardziej atrakcyjną seksualnie od nastolatki. działa na nich atrakcyjna 38 latka, ktorą jest dojrzała i ma doświadczenie seksualne. czemu nie będziesz z mężem? na pewno będziesz miala adoratorow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może i wakacykny romans będzie :-) jest lato Ela czas odsłonić trochę ciała a potem. ... prxyjmowac z radością komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
no nie wiem jakoś nie wyobrażam sobie tego jak przechadzam się po plaży w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
jeżli hodzi o męża to od wielu lat jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czas pomyśleć o samej sobie mam nadzieję, że jak spotkasz się z próba flirtu czy wakacyjnego podrywu i jak ten ktoś wpadnie Ci w oko, to skorzystasz z okazji. Wakacje to dobry czas na relaks także tych dolnych partii ciała. A jak samä mówisz czujesz die atrakcyjną kobieta. Samä też możesz z kims poflirtowac w tej Chorwacji. Czas na wakacyjny romans, Ela jesteś kobietą, piękną, atrakcyjną, seksowną kobietą pomysł o. tym jak to by było poczuć się w te wakacje pożądaną ;-) byłony OK prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
flirt ok romans też. Ale chyba nie muszę paradować po plaży w z nagimi pośladkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem jakoś nie wyobrażam sobie tego jak przechadzam się po plaży w stringach cxxxxxxxxcccc jak lubisz swoje ciało, jak masz ładny tyłek, to warto. Wyobraź sobie jak ładnie równomiernie opalome posladki befxiesz miala. Większość kobiet zakłada skapy strój by opalic równomiernie jak największą powierzchnię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz mieć stringów, ubierz się tak żebyś się dobrze czuła zawsze możesz kupić strój że stringami, w domu przymierzyc i wtedy ocenić jak Ci się to podoba :-) to może wyglądać nieźle i z klasą przecież moze tak być. :-) a rodzinie powiedz słuchajcie byłam samä czas poczuc się jeszcze bardxiej kobieco ;-) co do romansu pamiętaj nie jesteś zakonnica tylko jesteś kobietą i mamy 21 wiek to Ty możesz zaczynać flirtowanie, Ty możesz być aktywną. A skoro jesteś atrakcyjna to szansa na romans wynosi 100%. rozbudz w sobie kobiete, nie unikaj romansów też po powrocie x wakacji. :-) w chorwacji córka zajmie się siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
No zgadza się ja zawsze opaleniznę poprawiam w solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Nie mam kompleksów. Po prostu chyba by było głupio przekonywać córkę że nie powinna nosić skąpych strojów bikini a samej się wystroić w skąpiutki kostium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej balsamem brazujacym solarium postarza dkore i jedt niezdrowe ;-) a co byś zrobiła w takiej sytuacji w Chorwacji? ;-) sytuacja nr 1: idziesz do klubu a tam przystojny 20latek(lub starszy) próbuje flirtowac, i co robisz? Zgodxisz mu się doprowadzić do sytuacji, w której brfxiesz pożądana? sytuacja nr 2: idziesz do klubu, widzisz przystojnego 20 latka (lub starszego) bez dziewczyny i zaczynasz z nim flirtowac i prowadzisz do sytuacj, w której jesteś przez niego pozadaną? i co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje ciało ma swoje potrzeby i trzeba je szanować ;-) jesteś atrakcyjna kobieta i romans możesz mieć na zawołanie praktycznie. jrstes gotowa by być aktywną po stronie flirtu z mężczyznami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej że zalozycie takie kostiumy które pizwola opalic jak największą powierzchnię ciała. jakbym jechał do chorwacji to bym się sam miał chęć wybrać na plażę naturystow po prostu męczą mnie ubrania ostatnio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Gdybym jej tak powiedzała to by wybrała najmniejszy kostium jaki można znaleźć Wiesz flirtowanie i romans to nie jest nowa rzecz nie ucieknę przed facetem jak powie że mam fajny tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byś zrobiła w takiej sytuacji: siedzisz przy barze, czujesz się sexy( zabralas że sobą z Polski wysokie szpilki) saczysz drinka, po chwili przychodzi barman z drinkiem i mówi: - To dla Pani od tych panów. I pokazuje stolik z dwoma przystojniakami uroczo się usmiechajacymi. Dodam że są bardzo przystojni :-) baardzo. Zgodzilabys by Cię doprowadzili do sytyacji, że czulabys się BARDZO pożądaną? (dokładnie dwa tazy mocniej pożądaną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
możesz rozwinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barman mówi, że to drink od panow, ppkazuje stolik z dwoma bardzo przystojnymi, uroczo się usmiechajacymi panami i co byś zrobiła, jaką by była Twoja pierwsza myśl? Poszlabys do nich porozmawiać, co byś zrobiła jakby zaczęli flirt? Co byś zrobiła gdybyś poczuła, że oni Ciebie pozadaja, oni obaj. w ogolnosci mam na myśli Twoja reakcje na możliwość zrealizowania popularnej fantazji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
ok rozumiem raczej nie skorzystała bym z finału historii flirt ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha cos długo się zastanawialas nad tą krótką odpowiedzią ;-) hmmm nawet gdyby to był sex którego nie zapomnialabys do końca życia? rozumiem że byś do nich podeszls pidziekowac za drinka i byłby tyljo flirt ty jedną onu dwaj alę nic więcej na 100% by się nie wydarzyło. Jrstes pewna? :-) alkohol ich urok mógłby zdzialac vuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz po prostu razem opalać się z córką w podobnym bikini albo wręcz takim samym - co to za problem? Po prostu pokażesz, że kobieta w twoim wieku, mądra i mająca fajną rodzinę też może mieć ładne ciało. Byłaby to dobra lekcja dla córki, że nie trzeba wybierać pomiędzy dobrymi monogamicznymi relacjami a byciem seksi bo można to połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Jeśli chodzi o sex 2m i1k to nie. Flirt ok nie ma problemu. Co do bikini to mamy podobne i tak tylko takie zabudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha OK ;-) a z ciekawości masz w ogóle same fantazje trojkatne ;-)? co to znaczy zabudowane? tzn całe posladki pod materiałem? właściwie to córka mówiła czemu chcę skąpe bikini? chodzi o opalenie jak największej powierzchni ciała, tak? jakoś to Ci uzasadniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×