Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elagość

Brazylijskie bikini dla nastolatki

Polecane posty

Gość elagość
Fantazji z trójkątami nie mam. Zabudowane z zakrytą pupą. Mówiła że chodzi o opaleniznę że głupio wygląda i że koleżanki dawno już noszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale cieszę się, że uzylas słowa "raczej" ;-) xxxx elagość dziś ok rozumiem raczej nie skorzystała bym z finału historii flirt ok xxxx ja bym jej pozwolil, kobietom faktycznie chyba mniej chodzi o brylowanie, a o całkiem niewinne opalenie jak największej powierzchni ciała. Na plaży golizna jest normalna i w pewnym sensie nikt aż tak nie zwraca na to uwagi. Przecież nie będziecie tak ubrane w centrum miasta. A na plaży z golizną jest tak jak z wycieczka w fabryce czekolady, od nadmiaru widoku czekolady, nikomu nie chce jeść wtedy czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na resztę ciała kup balsam brazujacy i befxiecie używać na piersi i na to co pod majtkami bądź stringami. Dxiala po 8 godzinach chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
A szpili zabieram. Skorzystam jednak z solarium przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra alę weź balsam brazujacy dla corki ja jej wierze zw chce po prostu opalic jak najwięcej ciała. z ciekawości jak wysokie masz te obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
12 cm chybaoga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mininum to 13 cm ale w sumie zależy ile masz wzrostu :-P żartuje 12cm jest sexy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ogóle to siostra jakie ma to swoje bikini? odkrywa posladki i trochę biustu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Siostra kest duzo mlodsza czesro nosi maprawde sląpe kostiumy.Wi ze mawet u nas opala sie toples

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc moim zdaniem weźcie przykład z siostry, ona jest tu pionierką i moim zdaniem nie ma nic zdrożnego w tym że wybierzecie stroju umosliwiajace opalenie jak największej powierzchni ciała. Po prostu wrzuccie na lyz, jak siostra. A Ty jesteś mloda i też możesz. Zrób to, zobaczysz jak się odwazysz to pomyslisz, czuje się świetnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topless jak się odważysz to tez poczujesz się super jak nowo narodzona :-) zobaczysz. i serio to jestczupelnie niewinna chec opalenia jak największej powierzchni ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację ale nie będziemy sami. Nie chciała bym aby siostra i i szwagier źle to odebrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Byłam dziś w galerii i o dziwo kostiumy są tylko pełne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina nie będzie zdziwiona jak założysz bikini jak siostra. siostra ma skąpe Ty zalozysz skapebi córka i tyle. mówisz. im zakładamy takie by opalic jak najwięcej ciała. każdy to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do siostry powiedz Jej że chcesz w tym roku kupić bikini takie które pozwoli opalic jak najwięcej ciała ona zna te sklepy bo samä w nich kupuje jesteś ładna i mloda, siostra będzie miala zdanie jak ja zobaczysz co do córki to pną również chcevpo prostu się opalic na jak największej powierzchni na plaży będzie dużo golizny i nikt na to na plaży nie zwraca dużej uwagi bo po prostu tego za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takze zadzwon. do siostry i umówcie się na zakupy w jej sklepie idźcie razem córka we trojke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Może masz rację, a co do zakupów to mieszkamy daleko od siebie więc nic z tego nie będzie. Zresztą chciałam zrobić młodej niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to siostra przez telefon Ci powie gdzie szukac strojów. ;-) ciesz się że się zgadzasz :-) będziecię się fajnie czuły :-) tego Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to siostra przez telefon Ci powie gdzie szukac strojów. cieszę się, że się zgadzasz będziecie się fajnie czuły tego Wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
U mnie nie ma nawet takich sklepów kto niby i po co miałby kupować . Spróbuję coś w sklepach internetowych. Dla małej na pewno a dla siebie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup Jej i sobie przymierzysz popatrzysz w lustro i wtedy zdecydujesz wiesz że to co piszę jest logiczne wiesz też. że jestes atrakcyjna i wiesz że 38 lat to też młody wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
Tak myślę że jestem ale nie chciałbym wyglądadać wulgarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny podszyw geja Ambożego jako niewinna Ela :D sporo osób się nabrało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do siostry i powiedz Jej że zastanawiasz się nad strojem który pozwala opalic jak najwięcej ciała dla siebie i córki i spytaj jaki ona sklep internetowy poleca. Zpbaczysz że będzie miala normalma reakcje. :-) na plazy nie masz szans wygladac wulgarnie bo to jest miejsce gdzie jest po prostu rozneglizowanie. moje zdanie takie kup córce i sobie a potem przymierz dopiero po przymiarce podejmiesz decyzję bo dopiero po przymierce wiesz na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
zawsze się trafi jakiś dziwak który doda swoje 3 grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elagość
coś tam wymyślę a Ty bywałęś w tamtych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawia z siostrą zobaczysz ze ona powie to co ja :-) zobaczysz, tylko wybierz Jej nr telefonu i porozmawiaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle to mydle że jak kupisz dobry skapy kostium i zibaczysz się w nim w lustrze to bedxiesz mislavsama wielką ochotę dlaczego? bo to będzie dobrze wyglądało tak możesz wyglądać z klasa w stringach, bo masz zadbany i zgrabny tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci jak ludzie odbierają kobiete w stringach jest źly odbiór jak ma brzydki tylek jest dobry odbiór jak ma zadbany i ładny tyłek proste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×