Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uległy 56487

Chyba jestem raczej uległy i nie jestem do końca facetem. Chodzi mi o FEMDOM

Polecane posty

Gość Uległy 56487

Marzę w tajemnicy o Dominującej Pani, z którą mógłbym wejść w taki związek. Jestem też dosłownym fetyszystą. A jak czuję, jak moja Pani miała by w nagrodę nasikać mi na twarz, do ust, czy dać sobie polizać pachnące stópki czy je powąchać, to cały drżę. Raz mnie jakaś tam kobieta na czacie dominowała i czułem taki strach zmieszany z podnieceniem. Chyba nie jestem do końca prawdziwym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega taki związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ci tyłek zerżnęła dildo, kazała się wylizać ocierając krocze o twoja twarz a na koniec zrobiła złoty deszczyk podczas gdy ty leżałbyś bezbronny i związany na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały opis powyżej. Tylko jestem ciekawy, czy Dominy, po prostu są szczęśliwe w takim związku ? A co z normalnym seksem ? Słyszałem, że wolą np seks oralny, żeby to niewolnik doprowadzał je np językiem do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napiszecie co na początek? ;) Mój mężczyzna lubi takie rzeczy, ale nie do końca potrafi powiedzieć to otwarcie.. Mamy za sobą penetrację analną (ja jego), i nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałbym sobie uwięzić ptaszka w klatce. Z natury jestem bardzo emocjonalny. Ogólnie to bardzo podnieca mnie sprawianie przyjemności kobiecie. Z takich rzeczy to zdecydowanie dałbym sobie na sikać na twarz czy do ust, być w******nym straponem w tyłeczek, bo sam lubię penetrację analną, być oplutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podnieca mnie też noszona bielizna, lubię wąchać taką, np szpileczki, buciki, czy też je wylizać porządnie np po całym dniu, gdy Pani np każe. Chodzenie do łazienki z Panią, być jej tzw papierkiem toaletowym po załatwieniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamuje mnie tutaj. Nie mogę wszystkiego napisać w jednym poście ;) A co do kobiet, które lubią właśnie takie relacje. Jak się zaspokajacie ? Czy potrzebujecie seks, czy np doprowadzanie przez niewolnika do orgazmu wam wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprowadzanie ją do orgazmów językiem, lizanie też tyłeczka, czy siadanie tyłeczkiem na buzi niewolnika. Jakieś klamerki na sutki, czy także inne torturowanie penisa tez wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kręci cie ogólnie sadomaso? podaj maila albo gg, napisałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo kręci kobieca dominacja porozmawiam z dominującą Panią gg 50090246 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j leszczu z mojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×