Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam porządnej

Czy dziewczyna, która nie goli strefy intymnej może być porządniejsza od innych?

Polecane posty

Gość Szukam porządnej

Wszak owłosienie łonowe jest dzisiaj kontrowersyjne, wielu facetów się go panicznie boi, więc dziewczyna która w tamtym miejscu się nie goli raczej nie ściągnie majtek przed klubowym podrywaczem, bo standardy głoszą że kobieta na spontaniczny seks powinna być przygotowana min. przez usunięcie owłosienia łonowego. Szukam od lat magicznej, tajemnej wiedzy, która pozwoli mi poznać porządną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ma do rzeczy owłosienie ,a bycie porządnym? a skąd wiesz ,że każdy ,,klubowy podrywacz'' lubi łyse? dlaczego uogólniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Kobieta ma owlosienie lonowe bo to objaw dojrzalosci i plodnosci. Ja lubie wiedziec, ze wkladam reke w majtki kobiety a nie dziecka. Nie wiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie golił kiedyś chłopak teraz jest mężem i ja jemu nie przeszkadza w seksie oralnym. Również goli przed wizytą do ginekologa i porodami. U ginekologa podczas każdego badania krocza jest mój ukochany i wspierał porody. Nie mam jakwwiększość intymności z obcym facetem ginekologiem. Partner chroni przed z bocznym ginekologiem jak ostatnio onkolog , urolog ...Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam porządnej
Przecież to jest pewne, że klubowe disco panny się golą na zero - owłosienie by gryzło się z ich stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z owłosieniem cipki czy k***ska robić minetkę czy lodzika? ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow ten debil od wspierania porodów i schizą z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidreeofderra
Ja się nie golę, żadnemu z moich partnerów to nie przeszkadzało. Poza tym, włosy rosną na wzgórku łonowym a nie na waginie, więc nie wiem w czym to przeszkadza przy seksie oralnym. No chyba, że ktoś lubi być lizanym po wzgórku, przyjemność taka jak lizanie po kolanie, ale nie wnikam w czyjeś fetysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydle lafiryndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×