Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamPytanie__

Czy kobety naprawdę lubią ogolone penisy?

Polecane posty

Gość mamPytanie__

Ja się nie gole...bo nie lubie, glupio sie czuje, zupelnie jakbym byl w gimnazjum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to
Penis z reguły nie jest owłosiony :D:D:D Co innego pozostałe przydatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała rada...
niektórzy faceci mają farta i im na jajach nie rośnie lub minimalnie :classic_cool: np mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczejka
pokaz :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj podcina włosy maszynka do strzyzenia włossów.. włosy sa takiej długosci ze nie kreca sie i nie kują ..mnie to odpowiada, bo lubie owłosionych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisi
jak się facet ogoli to od razu ptaszek się większy wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze kobiety wola ogolonych nikt z nas nie lubi wlosow wyciagac z pyska kiedy robimy loda bo udusic sie mozna !i wogole nieogolony jest niehigieniczny..........spocone wlosy i nawet fajnie wylizac nie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie golić! Ja w trakcie loda mam zazwyczaj w ustach włosy z własnej głowy czy to znaczy, że mam się ogolić na łyso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstępna kuciapa
Ja nie lubię włosów w miejscach intymnych i u kobiet i u facetów. Przeszkadzają, a w nadmiarze - czytaj: busz - są dla mnie bardzo nieapetyczne i kojarzą z brakiem higieny. Fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie owłosione
ale ja sama jestem owłosiona a ty autorze lubisz owłosione kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
mojemu mężowi na penisie włosy nie rosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
ma na podbrzuszu,dodokoła "worka" i trochę na nim,ale penis gładki,proszę o fotę PENISA porośniętego włosami Perwersja,zaczynam wpadać w kompleksy :P :D a tak ogólnie to lubię owłosionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulko-facet ma być owłosiony :D Ale fakt, penis jest bez włosów :) Królestwo za fotę owłosionego penisa :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
no właśnie,na chuj pierdolisz nie na temat? :P poza tym-jak mam rozumieć "gadanie od rzeczy"? zwrócenie uwagi,że na penisie nie ma włosów jest od rzeczy? :P ale skoro tak się rozgadałęś to napisz jeszcze jakie funkcje spełniają włosy pod pachami i na nogach i zarost na twarzy,bo muszą być potrzebne skoro są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogreq
Zarost jest niezbędny by takie durnoty widziały że mają doczynienia z prawdziwym facetem a nie z ciotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież o tym mówimy cały czas. Nie wiadomo o co się czepiasz, a jak już to nie tych co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy muszą być!!! ogolony facet wygląda jak dziecko ewentualnie dla estetyki można sobie podciąć trochę te włosy, jak są za długie. Ale bron Boże golić na zero :O to wygląda obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogreswador
Odp. urszula kochanowska - Nie pracujecie cięzko fizycznie więc kobiety mogą pozwolić sobie na golenie pach, depilowanie nóg, bo to wam nie robi żadnej różnicy. Spocony od ciężkiej roboty facet zatarłby się pod pachami momentalnie. A włosy czy zarost, świadczyły o zdrowiu samca ten z bujną czupryną miał większe szanse u napalonych samic. Kiedyś to te atrybuty były ważniejsze niż kasa, pozycja czy fura. Przepraszam za epitety ale sam podgoliłem mosznę kilka dni temu po lekturze topików na tym forum i wkurwiam się bo się skóra zaciąga i łapą trzeba worek poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę :D Wydajesz się być mądrym facetem i zgoliłeś pod wpływem topików na kafe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtyrtyrt
a ty lubisz mieć włosy miedzy zębami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę ogromna tragedia jak się zapodzieje w ustach jeden włos. To jest takie obrzydliwe i nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogreswador
Wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Gdybym nie zgolił, nie mógłbym się teraz wymądrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×