Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajacyk123

czy opłaca się powiększać penisa? ... zajrzyj !!

Polecane posty

Gość pajacyk123

czesc wszystkim! mam 19 lat i penisa wielkosci 14,5cm... wiem, że to mało... chciałbym go powiększyć jakoś, chociaz moja partnerka mówi, że to średnia krajowa i jest wporządku bardzo to mi to przeszkadza. co o tym sądzicie? warto powiększać? może jeszcze urośnie? ;) czekam na odpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy powiiększać to nie wiem , ale spróbuj pokarbować, zawsze jakas zmiana i moze ci pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda wiesz co
jesteś brzydka jak musztarda a musztarda jest brzydsza od gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak go chcesz powiększyć
jak masz dobry pomysł to się nim podziel, wypróbuje na moim facecie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon w pełni
naturalna metoda powiekszania penisa to wlozyc go do ula po paru minutach bedzie wieeelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk123
więc pomysł mam taki, żeby pozażywać tabletki i poużywać maści typu PeniMax.... ale czy 14,5 to jest tak mało, że musze to zrobić? doradźcie coś ludzie ;) będe wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak go chcesz powiększyć
mi sie wydaje że jakieś maści i tabletki nie wiele zdziałają. Penis 14 cm może wielki nie jest, ale jak pasuje Twojej partnerce to chyba ok. Zresztą jak małego byś nie miał, mój facet ma mniejszego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana 20
nie wazne jaki rozmiar wazne daja daje satysfakcje czasem facet ma duzego i nie wie co z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana 20
sorki powinno byc "wazne czy daje satysfakcje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę tu mówić o długości swojego bo o tym było na innym topiku, ale \" pajacyku 123\" masz całkiem w porzo i nie wygłupiaj się z wydłużaniem... ważne jest, że dobrze twojej partnerce, bo do znudzenia powtarzam na tym forum, że nie długość fajfusa, tylko technika pier*olenia jest w tych klockach najważniejsza... i tą technikę właśnie staraj się poprawić, a nie długość penisa... osiągniesz efekt lepszy niż z przyrostu długości nawet o 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk123
ooo nie spodziewałem się takich odpowiedzi :) dziękuje wszystkim za miłe słowa :) na prawde jakoś tak fajnoo się zrobiło mi :) chyba oleje te powiększania... dzieki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty gościu
z małym ptakiem,nie płacz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne
hmm a moze ktos doradzic jak mam penisa 10 cm w wieku 16 lat ;/ co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tabletki na powiększenie prącia jak najbardziej przynoszą efekty. Oczywiście nie takie jak pisze na opakowaniach ( typu 7-10 cm w miesiąc), ale w ciągu 2 miesięcy na tego typu tabletkach http://nplink.net/aUBHKuQd spokojnie można zrobić 3 cm. Moim zdaniem to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×