Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrbina z modlina

dlaczego faceci lubia jak kobieta polyka ich sperme?

Polecane posty

Gość hrbina z modlina
to jest pytanie głównie do panów ale panie też zapraszam do wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubię specjalnie
tacy też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo siemandero
poniewaz swiadczy to ze sie kobieta mna nie brzydzi w zadnym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabina z modlina
no ale jak juz kobieta uprawia z taba seks to sie ciebie nie brzydzi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabina z modlina
a jakies inne jeszcze argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo siemandero
jakbys sie czula jakby facet robil ci minetke ale co chwila wycieral twarz chusteczka, i wyplowal twoje soczki razem ze swoja slina co minute....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabina z modlina
pożadny argument elo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo siemandero
nie chodzi tu oto zeby polknela, ale zeby nie wypluwala, co w rezultacie jest tym samym, ale chce pokazac ze nie jest to polyk ktory jest rajcujacy tylko wypluwanie ktore jest raczej odpychajace (oczywisice, nie jakos zeby nie dalo sie tego przezyc...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak kocham bardzo
ale poprostu wiem że nie przełknę bo zwymiotuję i nie umię tego zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co ma byc
nico, zasadniczo kogo to obchodzi, wade masz i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak kocham bardzo
chodzi mi o to czy potrafił byś być z kobietą która nie połknie twojej spermy czy to dla Ciebie tak ważne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wtedy czyja sie spelnieni
w sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co ma byc
strasznie trudne pytanie, bo z kobietami ktorymi jestem wyprawiam takie rzeczy przy ktorych dylematy "polknac, nie polknac" jest jakas totalna dziecinada... gdyby to byla jej jedyna wada nie wynikajaca z odmiennego nastawienia do seksu a np. z organicznego odruchu to pewnie tak:) acz wiadomo ze najbardziej nas ciagnie to czego miec nie mozemy:) powiedzmy ze kiedys byl to dla mnie fetysz, dawno temu, obecnie jest mi to kompletnie obojetne, interesuje sie zupelnie innymi sprawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo siemandero
jestem z kobieta ktora nie chce polykac i jest okay, sex to tylko jeden z aspektow bycia z kim. wolalbym zeby polykala, ale co tam.. nie to nie, przeciez nie zmusze nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak kocham bardzo
cieszy mnie to, bo generalnie lubię sex w każdej postaci a tu proszę taka wada:) a gwaranja już minęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co ma byc
obawiam sie ze piszac sex masz na mysli stosunek seksualny:) wiedz ze to nie sa terminy tozsame:) mozna uprawiac seks gdzie stosunek seksualny to tylko jakies tam dopelnieni calosci, czy ujscie dla napiecia seksualnego:) seks to nie ruchy frykcyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xOsaxWeronikax
Oj nie zawsze musisz połykać jak chłopak zobaczy ze ci sie cofa to raczej nie bedzie zmuszał wątpię zeby to mu sprawiło jakas przyjemnos serio lepiej wes chusteczke tylko nie wypluwaj jak byś rzygnac miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli bli
ja bym nigdy nie połknęła mino że jestem mężatką i nie brzydzę się mojego męża...ale sperma mnie brzydzi...jej zapach już mnie odpycha...poza tym mój mąż mówił że nie chciałby abym połykała bo mówił ze źle by się z tym czuł...poza tym sam twierdzi ze sperma jest ''odpychająca'' i sam też by tego nie połknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
A ja uwielbaim polykać spermę mojego faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja myśle że jak już się facet do ust spuszcza to i tak nie ma sensu wypluwać. Na jedno wychodzi, smak i tak masz w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabina z modlina
dzieki za wypowiedzi a czy to prawda ze jak sie połyka sperme to ma sie lepsza cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalal
a ja uwielbiam połykać.pasuje mi ten smak ale rozumiem ze nie kazdy musi to lubic.sprawa indywidualna.tak czy tak dla mnie smak supe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki_blondyn
W niewypowiedzianej, nie dającej się opisać wytrwałości przemierzam pustynne obszary Colorado w nieustannym i odwiecznym poszukiwaniu wylegujących się w promieniach zachodzącego słońca stolców kojotów. Niepomny żaru lejącego się z nieba, ni pyłu wdzierającego się w gardło i osadzającego się na tchawicy oraz bezwarunkowych skurczy pęcherzyków płucnych, drażnionych przez mimowolne impulsy międzysynaptyczne wywołane podwyższonym ciśnieniem oraz znacznym przyrostem temperatury ciała, pochłaniam absolutnie wszechdoskonały kształt stolca, naruszając jego mistyczną konstrukcję moimi naruszonymi przez ząb czasu i próchnicę zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darulcia
moj facet mnie podnieca i bardyo go kocham jestem z nim 5 lat i uwielbiam mu robic.............bo dla mnie jest najwyniejsya jego pryzjmnosc i serio bym chciala zeby polknac to ale nie daje rady .... nie wiem czemu ten smak............ on jak robi mi przyjemnosc sie w ogole nie brzydzi i raczej kady facet sie nie brzydzi to dlaczego nam kobieta sie nie udaje pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanke
był tiu kiedyś na forum facet o ksywie Reiter, pomagał sobie radzić z analem, głebokim gardłem, połykaniem czy pissem. A jedna to pisała że i z seksem jej pomógł, i na studia dzięki niemu wróciła. Mnie pomógł, kilka maili, 3 spotkania i gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze od razu zjedzcie
odchody skoro połykanie wydzielin jest dla was wyrazem całkowitej akceptacji partnera.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×