Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrbina z modlina

dlaczego faceci lubia jak kobieta polyka ich sperme?

Polecane posty

Gość gość
Smof dziś Wierzch dłoni się nie poci i nie wytarza żadnych wydzielin w takiej ilości :P Te same informacje możesz znaleźć w innych miejscach. Kadaweryna odpowiada za nieprzyjemny smak i zapach, nie twierdzę, że jest niebezpieczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Ktoś mi powie dziś Niezły unik cwaniaczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królestwo za jeden konkret
Może choć jedną notkę prasową, jedną notkę w Internecie z jako tako konkretnymi, sprawdzalnymi namiarami o jakiejś ofierze otrucia, zatrucia, pogorszeniu zdrowia, o sposobach ratowania, odtruwania o skazaniu choćby jednego winnego. Nic tylko ble ble ble, och co to będzie! jak to zaszkodzi! jeszcze zobaczycie! Zupełnie jak polityczne straszenie przeciwnikiem. Kurcze! W każdym z nas, cały czas, jest i arsen i miedź i multum innych, absolutnie pewnych trucizn! Tylko, że co z tego? Cała rzecz: - w jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem,to są małe ilości,jak ktoś pije codziennie zgniłe białko to coś tam pewnie to zmienia,my intuicyjnie czujemy ze nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraź swój stanowczy sprzeciw wobec jedzenia węży, larw i małp. Nie przejmuj się faktem, że nikt CIEBIE do tego nie zmusza. Lubisz się sprzeciwiać, to się sprzeciwiaj, choćby inni się przeciw temu sprzeciwiali. Ważne jest tylko to, że Ty tego nie lubisz. A Oni są po prostu głupi, czego dowodem jest to, że myślą inaczej niż. Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
królestwo za jeden konkret wczoraj Nie chodzi o zatrucia tylko o brzydki zapach, smak i konsystencję. A teraz pochwal się jak wyprałeś mózg swojej dziewczynie, aby to robiła? :P Pewnie ma 18 lat i powiedziałeś jej, że od tego schudnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Prawie przez rok tylko ja Ją pieściłem. Pewnego dnia, "znienacka", bez słowa, po troszeczku, coraz dalej, zaczęła i Ona. I to "do samego końca". Gdy za jakiś czas Ją zapytałem, to powiedziała, że nic na ten temat nie wiedziała i nawet nie pomyślała, że przecież można wypluć i że pewnie to by było obraźliwe dla mnie. Była dziewicą i fizycznie i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem. Moja żona nie połyka chociaż spokojnie przyjmuje wytrysk w usta ale zaraz idzie umyć pysio. Gdyby połknęła nie byłoby przerwy w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię zielone podkolanówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, wybrzydzają w jedzeniu a huja biorą do mordy i spermę połykają, a może tak im jeszcze nasrajcie do tej mordy, kiedy żrą tak wszystko co wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny widok zalane kobiece usta pełne spermy ściekającej aż po piersiach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zawsze się znajdzie jakaś ekstremistka bez umiaru, jak powyżej. Sperma to nie gó/wno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie pełna zgodność z 10:23 ! Tylko ja wolę, by nie ulewała, tylko ładnie wszystko połknęła po prezentacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmm sperma między zębami. tylko patologiczne k***y się w to bawią. Jakoś mojemu facetowi nie muszę udowadniać, że się nim nie brzydzę polykając, a sam mi k****a do buzi nie próbuje pchać. a dlaczego? ponieważ jest normalny, nie żaden zboczony perwer, któremu coś trzeba udowadniać. Potem ta sperma gnije, bo zębów nie myjecie i z mordy wam wali jak z szamba, lodziary przebrzydłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam kobiece cialo zalane najlepiej z kilku k***sów na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna (10:29) nie myjąca zębów ekstremistka. Nie musisz nic udowadniać, ale jak Twój normalny facet spotka na swojej drodze laleczkę, która obieca mu słodką oralną chwilę zapomnienia to poleci za nią jak na skrzydłach i odkryje w sobie perwersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 powinni takie jak ty karać publicznie poprzez bukkake!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak ciebie czytam, to twoja morda zasługuje na to żeby w nią nasrać. Szanuj dziewczyny, bo zwykle to tak bywa, że dziewczyna oddaje się (zupełnie tradycyjnie) chłopakowi żeby założyć rodzinę, a on ją i dziecko puszcza w trąbę. Fajne to? A jeśli trwają w wiernym związku, który ma tą trudność, że ona się poświęca dla niego, bo on ma bardzo silny popęd seksualny z pewnymi dziwactwami. Gorzej, jak na przykład sadyzm. To ona musi podjąć decyzję, czy podoła aby jego popęd nie zmuszał go do dalszy o poszukiwań. Z jednej strony uczciwe postawienie sprawy, a z drugiej zdrada i często złamanie życia. Może ty tak bardziej się skup na atakowaniu tego, co bardziej niszczy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź zupełnie nieskładna, tylko sadyzm z niej przebija z tym sraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś aż tak pustym gamoniem, że poleciałbyś do innej, bo twoja partnerka nie chce połykać? Czy twoja kobieta ma polecieć do innego i się z nim parzyć, bo ma lepszy samochód i stanowisko niż ty pustaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli jako dziewica obciągała Ci z połykiem?Nawet dzisiejsze dziewice są wyuzdane :D O temproa o mares! A skąd Możesz wiedzieć o jej dziewictwie psychicznym? Siedziałeś jej głowie od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiemy co u gość stanowi realne "zagrożenie": samochód i stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pustaku, to był tylko przykład szantażu jaki ty stosujesz: albo połykasz albo idę do innej. Jak tobie nie będzie już stawał, to ona ma też iść do innego, bo nie robisz tego co ona chce? Ale masz priorytet w związku, łykanie spermy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:42 Przeczytaj 10:18 To było tylko oddanie słowa jego autorowi 10:45 Czy tobie przeszkadza dobieranie się masochistki z sadystą, 18-latka z 30-łatką itp? Lubisz się wpieprzać pomiędzy ludzi, którzy się dobierają po swojemu i pouczać ich jak powinni się dobiera? Od tych, którzy świadomie, bez przymusu się dobrali, to się odprądol! Jeśli chodzi o moją dziewczynę i mnie, to gadanie o samochodzie i stanowisku jest bzdurą, bo ja byłem tuż po studiach i na nic mnie nie było stać, a ona na 1 roku. To ty masz pusty łeb, z którego wyciągasz nicość. 10:58 Pisałem, że prawie rok tylko ja pieściłem ją oralnie, a ona mogła sobie to przekładać na siebie wedle własnej woli. To że była dziewicą także psychicznie mogło by być nieodgadnione tylko dla idioty, skoro niczego o seksie nie wiedziała. Naprawdę "... myśli tej Małej jak białe zeszyty ...".Najlepszym przecież tego dowodem jest to, że po prostu nie wiedziała, że może wypluć. Dlaczego was tak nienawiść aż skręca? 11:11 Chociaż adresowałeś do kogoś innego, to chyba chciałeś do mnie, ponownie mnie nazywając "pustakiem". Powtórzę: dlaczego WOLNE dobieranie się ludzi wedle tego, czego pragną, lub co chociaż tolerują nazywasz szantażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie było do Ciebie, więc daruj sobie te wulgaryzmy, tylko do tego pustaka który myśli, że jak kobieta nie chce połykać to mężczyzna ma prawo iść do innej. Naucz się czytać ze zrozumieniem, ja się nie czepiam tych, którzy dobrowolnie coś robią, tylko tych co WYMUSZAJĄ, albo SZANTAŻUJĄ. Rozumiesz różnicę? A to z samochodem i stanowiskiem to był TYLKO PRZYKŁAD. x To, że była dziewicą i nie wiedziała tego czy owego o seksie, nie oznacza że nie miła fantazji erotycznych :P A przynajmniej uszanowałeś jej czystość i rozdziewiczyłeś po ślubie, czy nalegałeś o seks wcześniej? Biedna z niewiedzy połknęła, a ten się cieszy :O x Walczysz o ten połyk jak o niepodległość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie ma co się dziwić, że później te szmaty są traktowane przez swoich facetów jak worek treningowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to podnieca bo sperma to część mnie, esencja mojej męskości. Tak jak kobieta do niej podchodzi to jakby traktowała mnie. Jeśli kobieta brzydzi się spermy to tym samym nie czuję się w pełni akceptowany seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wymyśliłeś, sperma to Twoja wydzielina, a nie Część Ciebie. Spijasz krew miesięczną swojej partnerki? Nie? Czy to znaczy, że jej nie kochasz i nie akceptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, sperma to część niego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×