Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do spamerów.

Polecane posty

Gość gość

Przejrzycie tematy z 2012 , 2013 roku. Po co robicie taką rozpierduchę na forum. Kiedyś można było fajnie pogadać, teraz można tylko zmieniać nicki, bo ciągle hejtujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawna Wilk spamuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu też dobrze dopierdala zza krzaczora, a z niebieskiego udaje kulturalnego. kafe już nie takie numery widziało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu do każdego odnosi się z szacunkiem i ja go np za to cenię. Mam nadzieję, że się nie przejmuje tymi wybrykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale tylko z niebieskiego a pomarańcza hejtuje i obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, i wymiotuje podczas orgazmu. tylko debil w to uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To napisz na ten adres ppoczta@wp.pl do moderacji z prosba o sprawdzenie czy z mojego IP jest jakikolwiek spam czy hejtowanie z pomaranczy. Jesli odpisza ci ze nie to publicznie mnie przepros tak byloby honorowo. Nie sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy wie że wilk ma chody w moderacji a poza tym ten mail może być do kogokolwiek nawet do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy gimbazy na wakacjach.Widze,ze tu sama biedota przed kompem siedzi,bo w wakacje sie nudzicie.Lepiej idzcie przewietrzyc zasniedziale doopska i mozdzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Nie kazdy kto troche zna Kafe wie ze ten mail jest do moderacji. To caly jeden mail ze stopka ktory dostalem od nich. do mnie od: O2 Abuse odpowiedz do: ppoczta@wp.pl do: wilk.bacowka@gmail.com data: 29 lipca 2015 10:51 temat: (GWP-2909251) Naruszenia Regulaminu Kafe wysłana przez: firma.o2.pl O2 Abuse 29.07 (6 dni temu) GWP-2909251 Justyna odpowiada [29-07-2015 10:49]: ------------------------------------- Witam Proszę sprecyzować zgłoszenie. W uproszczeniu zgłoszeni powinno wyglądać następująco: Adres URL (do tematu) data zamieszczenia wpisu nick post (tekst) i tak w przypadku każdego wpisu, którego usunięcie chce Pan/ Pani zgłosić. Pozdrawiam- Justyna ----------------------------------------------------------------------------------- Otrzymałeś odpowiedź na swoje zapytanie od konsultanta DOK Grupy Wirtualnej Polski. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wszystko jasne jak wy jesteście po imieniu to ty sobie możesz robić co chcesz nawet zgłosiłeś mojego nicka do zablokowania w zamian dostałeś 502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki, tematy gdzie udziela sie matuzalem0325 też będą blokowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Jak napiszesz do nich tez konsultant odpisujac ci podpisze sie swoim imieniem:) To standard u nich juz w pierwszej odpowiedzi. Nie wierzysz to sprawdz:) I jeszcze jedno nie zglaszalem od bardzo dlugiego czasu zadnego niebieskiego nicka do zablokowania. Zglaszam tylko chamskie wyzywanie czy spamowanie ale ono odbywa sie z "goscia" na moim temacie. Wiec to nie mi zawdzieczasz zablokowanie niebieskiego nicka. Chyba ze robiles te rzeczy z "goscia" na moim temacie a oni po IP ustalili twojego niebieskiego nicka i dlatego dostales bana. Istnieje tez druga mozliwosc bo 10 dni temu zglaszam do moderacji mojego podszywa i to jest moje zgloszenie w tej sprawie Prosze o zablokowanie po IP tego uzytkownika kafe VVILK_1946 dziś z tematu http://f.kafeteria.pl/temat/f8/wspolnota-polska-nocy-kupaly-20072015-p_6290322/15 Podszywa sie pod mojego nicka WILK_1946 i utrudnia mi normalne korzystanie z Kafe. Zamiast W jak w moim nicku uzyl w swoim 2 x V wiec optycznie na pierwszy rzut oka nie jest mozliwy do rozroznienia dla innych uzytkownikow forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toć przecież mi o tego nicka chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To Ty uniemozliwiales mi normalne prowadzenie WPNK podszywajac sie pod mojego nicka wiec uwazam ze mialem prawo zglosic cie. Wiec to nie jest tak ze ja bez istotnego powodu cie zaatakowalem tym zgloszeniem. Nie podszywaj sie zyj na wl;asny rachunek na ERO nie wyzywaj chamsko nie spamuj a nie bedziesz mial problemow. Bedziesz blokowal tematy zglosze to do moderacji. Juz zrobile zrzut ekranu z twoimi wypowiedziami w ktorych sie przyznajesz do blokowania tematow wiec edytowanie ich nic ci nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja blokowałem tylko ktoś inny na moją prośbę, cały czas go proszę aby mnie nauczył ale nie chce się zgodzić:(🖐️ Ten nick był fajny, podobał mi się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku nie bądź naiwny ... doskonale zdajesz sobie sprawę kto robi te jaja... to o czy pisze i jak wskazuje jednoznacznie... ...a osioł który pisze ze ja pisze z pomaranczy niech zauważy ze w tym samym czasie pisze z niebieskiego.... ...i jeszcze jedno - jeżeli jeszcze raz napiszesz pajacu ze niszczyłem tu kogoś a nie podasz konkretów, chociażby nicka tego kogo niszczyłem - toś osioł, a to co wypisujesz to bzdury wyssane z brudnego palucha. ...i każdy normalny to dostrzeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu To oswiec mnie kto podszywal sie pod mojego nicka i jednoczesnie blokowal moj temat tak ze nie mozna bylo otworzyc ostatniej strony? Bo to ta sama osoba zreszta sama sie do tego przyznala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się podszywałem:) ale nie ja blokowałem bo nie wiem jak to się robi, a kto blokował to nie powiem, ja tylko wynająłem tego hakera, trochę mnie to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta jak Twój tyłeczek się ma ? :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy normalny user zauważy, że sympatycy matuzalema0325 niszczą każdego kto nie liże d**e matu. Ci którzy pomagają matuzalemowi brylować namawiają nawet ludzi do samobójstw, zastraszają, wyzywają dzień w dzień, a ta kur;wa trollisko matu w białym kołnierzyku udaje kulturke pod publiczke. Czemu śmieć nie założy sobie swojego tematy tylko buja sie na czyimś grzbiecie. Dlaczego hejterzy nie logują sie ? BO WYDAŁOBY SIE, ŻE ZNAJĄ SIE Z matu I LIŻĄ SOBIE D**Y Z NIEBIESKIEGO LOGINU. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy Wilku wiemy że to ty terroryzujesz całe forum. Spamujesz Wadere i Ciotki bo cie pitko olały. Wiem że dzis spamowaleś Interę. Poszła skarga do moderacji. Jeżeli nie przestaniesz napiszę kolejną lub nawet do nowego prezydenta. Dostaniesz bana i się skonczy. My nicki z całego forum damy sobię radę z kimś takim ja ty. Jesteś nikim. Bileś żonę, dzieci. Szantażowaleś dziewczyny z forum. Wiem też więcej ale zostawię dla siebie.. Poki co obsersuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa stare chłopy a idiotów z siebie robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 kto ci kur:wo pomaga z gościa ? podaj nicka, bo na żadnym temacie nie popiszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu wchodzę tylko dla Marty :D konflikty i rozkminy mnie nie interesują!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×