Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie okolice intymne wolicie u kobiet? Naturalne czy wydepilowane?

Polecane posty

Gość gość

Jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i wiek lub chociaż przedział byście podali np. 30-40, jak nie chcecie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak domaga sie absolutnie wydepilowanej, ale on to wgl jakąś fobie włosów ma.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyste i pachnace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mój chłopak domaga sie absolutnie wydepilowanej, ale on to wgl jakąś fobie włosów ma.. :D xxx Ciekawe czy sam chociaż raczy pachy lub klate ogolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem wygolone to raczej nie ... podgolone tu i tam ale nie całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem całkiem na gładko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PersonaNonGrataLokatorBezMebli
Lubię, gdy kobieta o siebie dba. Strzyżenie, golenie, lub depilacja są dla mnie synonimem owej dbałości tak, jak układanie włosów na głowie, makijaż, czy strój, figura. Naturalne absolutnie lubię piersi, usta itp. Fryzury lubię wymyślne i wyszukane. Tam jednak najbardziej skrajnie skąpe, bądź nieistniejące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam zrobić, jak po każdym goleniu się obojętnie czym, czy to maszynką, kremem mam okropne rany, podrażnienia, swędzi mnie to i sączy się??? Też się mam golić na zero? Najbardziej lubię golić okolice bikini, a reszte przyciąć nożyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genesz
czyste i chętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin mow za siebie. Ja lubie wloski na cipce . Ogolone dla mnie to jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mój chłopak domaga sie absolutnie wydepilowanej, ale on to wgl jakąś fobie włosów ma.. smiech.gif xxx Ciekawe czy sam chociaż raczy pachy lub klate ogolić. Goli, goli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbane, czyste i zdrowe, a reszta nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że wydepilowane, sam się tam regularnie depiluje i nie wyobrażam sobie lizać zarośnięta cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PersonaNonGrataLokatorBezMebli
Wczoraj 19:50 Porozmawiaj z rodzinnym. Niech Ci wpisze hydrocortisonum maść. A skóra szybko się przyzwyczai. Zmień krem, bo to może jest reakcja alergiczna. Poza tym ładnie ostrzyżona też jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu nie potrafi sobie wyobrazić tam zarost, a co dopiero wziąć się za minetę. Ja nie jedno w życiu przeżyłem i naprawdę wolę te z zarostem niż gołą. Te odrosty nawet po dniu mogą nieźle podrapać twarz i chodzi człowiek z czerwonym ryjem jak palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i się nie gole, uważam, że tak jest lepiej. Ogolona kojarzy mi się z obskubanym z piór kurczakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę włosy u kobiety. Jestem mężczyzną, mam 24 lata. Włosy łonowe u kobiety są bardzo kobiece, świadczą o płodności i bogactwie hormonów - włosy łonowe to atrybut dojrzałych kobiet, dzieciom i nastolatkom nie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Cię przedmówco !!! To właśnie jest to co o kobiecie może wiele powiedzieć. Kochane są te co są naturalnie tam zarośnięte bez wzorków i dziwactw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wole naturalne
a nie lyse, jak u gumowej lali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie krzaczory wasza sprawa ja goliłam i będę goliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu facetowi odpowiadam bardziej, jak mam tam nie ruszane miejsce i tak mu tym dogadzam. Latem to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony mąż
Kiedy poznałem moją żonę to była całkiem wydepilowana, ale że dość szybko jej włoski odrastają, po jakimś czasie miałem już dość drapania warg i języka i zaproponowałem żeby nie goliła, tylko co jakiś czas skracała futerko. Minęło kilka lat, tymczasem żona dobija już 40ki. Niedawno zapragnąłem znów zobaczyć jak moja dojrzała pіzdeczka prezentowałaby się bez zarostu. W tym tygodniu miałem okazję i cholernie mnie to podnieciło. Od kilku dni nie myślę prawie o niczym innym, tylko o tym jak to będzie kiedy znów będę jej dotykał i delektował sie smakiem jej podniecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin177 2015.11.29 Nie marudz tylko gol bobra,zaden facet nie lubi wlosow tam. x mało wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj lubicie krzaczory wasza sprawa ja goliłam i będę goliła x boś głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno te gołe uważają się za bardziej zadbane, ale to jest ... ? kwestia dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to wygląda tak. Golenie miejsc intymnych już nie jest modą, ale stało się obowiązkiem. Kobieta co nie goli tam włosów, z automatu uchodzi za dewotkę, dziewicę albo staroświecką. Dlatego, taka co decyduje się na naturalność tam na dole, jest dla mnie intrygująca. To świadczy o pewnej odwadze i pewności siebie, poczuciu swojej wartości mimo trendów. Oczywiście regułą jest higiena, mówię o kobietach, które są kobiece i dbają o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym zakresie wychował mnie - i przekonał - mój poprzedni facet. Chciał żebym na gładko, ja chciałam tylko przystrzygiwać. On - że pod pachami się nie strzyże, nie zostawia paseczka tylko na gładko. Ja - że na głowie robi się fryzurę a nie na gładko. Zdecydowały względy praktyczne - regularne wyjścia na basen plus kupowanie fikuśnych strojów - wypadało "oczyszczać" bikini w dostosowaniu do różnych fasonów. - wyjazdy na swobodne plaże i utrzymywanie delikatnej opalenizny na miejscu w solarium - białawe ślady w rejonie wzgórka łonowego nie wyglądały zbyt atrakcyjnie w saunie czy w innych tego typu sytuacjach. Znalazłam dodrą kosmetyczkę, depilacja laserowa i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×