Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsdssddsds

Jest mi przykro, bo mój facet rzadko ma ochotę na seks ze mną

Polecane posty

Gość dsdsdssddsds

Jestem pewna, że gdybym była ładniejsza i miała ładniejsze ciało to chciałby non stop Na początku, jeszcze zanim zaczęliśmy współżyć, nie mógł ode mne oderwać rąk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieróg ruski
I co z tego? Ja mam przyjść i to za niego zrobić czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
Nie przejmuj się dziewczyno, każdy facet tak ma, może poprostu jest zmęczony po pracy i nie ma ochoty np. Weź pod uwagę to, że na początku znajomości zawsze bardziej pociąga cię Twoj partner. Ja z moim narzeczonym nie sypiam już od 1.5 miesiąca choć mieszkamy razem, razem spimy... I o wcale nie jest oznaka że Cię nie kocha. Rozumiem Twój ból, ale lepiej jest to przeczekac. Poudawaj, że Ty nie masz ochoty i Cię to nie interesuje. Zobaczysz jak szybko to zadziała na niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
A i dodam jeszcze że faceci to zdobywcy - jeżeli już coś mają to się nie starają... Zaczynają znów kiedy dostrzegają, że nie tylko on interesuję się Twoimi nogami czy pupą.. Zacznij się codziennie malować, ładnie ubierać, być aktywna.. Zobaczysz że po całym dniu rzuci się na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssddsds
"A i dodam jeszcze że faceci to zdobywcy - jeżeli już coś mają to się nie starają... Zaczynają znów kiedy dostrzegają, że nie tylko on interesuję się Twoimi nogami czy pupą.. Zacznij się codziennie malować, ładnie ubierać, być aktywna.. Zobaczysz że po całym dniu rzuci się na Ciebie " Kurczę, sęk w tym, że ja zawsze jestem zadbana i staram się dobrze ubierać (co zresztą sam mi kiedyś przyznał). Może ubierać się jeszcze lepiej? W każdym razie ta cala sytuacja bardzo uderza w moją samoocenę, która przez długie lata (głównie w okresie dojrzewania i chwilę po nim - teraz mam 22 lata - była bardzo niska). Boję się, że zdradzi mnie z lepsząode mnie (choć sam nie jest Adonisem), a gdybym się o tym dowiedziała to już załamanie gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieróg ruski
Dobrze, że przynajmniej na załamanie jesteś gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po prostu ma za mało
męskiego hormonu. I tyle. Jeśli ty masz większe potrzeby, to po prostu wymień faceta na kogoś innego, bo po latach będziecie się coraz bardziej o to kłócić. Bo nie wierzę, żeby poszedł do lekarza i łykał hormony.. Niektórzy faceci tak mają. Ty na takiego trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
Wiesz.. Mam dokładnie ten sam problem.. Jeszcze parę miesięcy temu się tym przejmowałam.. Że nie ma ochoty tak jak dawniej, że pewnie się mu juz nie podobam, że jestem za gruba, miałam strasznie niska samoocenę... Przez to wszystko nabawiłam sie nerwicy i chodziłam do psychologa... Ale już znalazłam sposób na to :) I jest o wiele łatwiej :) Zacznij robić to co cię np. pasjonuje, poznawaj nowych ludzi w branży, tych których chciałabys ponać, staraj się o swoje marzenia , zaczij je spełniać. Ubieraj się ładnie codziennie, dbaj jeszcze lepiej niz teraz. Spraw sobie wypad do kosmetyczki, do fryzjera , idź z przyjaciółmi.. Uwierz siedząc w domu i ubolewając się nad sobą nic nie zmienisz... Popdaniesz tylko w głębszą depresję , monotonię i rutynę... Życie jest za krótkie a nie tylko na partnerze kończy się nasz świat. Mamy taże hobby, zainteresowania.. Ja postanowiłam przez ten czas odnowić swoje znajomośći, poznałam parę sławnych stylistów (nawet jeden zaprosił mnie na kawę !!!) , ( fryzjerstwo to moja pasja ), i uwierz że czujesz się o wiele lepiej i piękniej, jeżeli nie tylko twój partner dostrzega twoje atuty. Trzeba uwierzyć w siebie , przecież inni nie mogli urodzić się pieknymi, zdrowymi... Ilu jest takich ludzi a mimo tego są szczęsliwi :) Nie liczy się tylko seks ale także uczucia i ich budowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssddsds
Ma za mało męskiego hormonu, albo go po prostu nie kręcę, to chyba też odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssddsds
Onaaaa, abrdzo dziękuję za rady... serio, dzięki, że się odezwałaś w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
A jeżeli on nie potrafi tego docenić, to widocznie nie jest ciebie wart. I nawet gdyby cię zostawił , ten jedyny, najukochańszy, najlepszy i naj naj naj, pamiętaj , jest dupkiem ! I tymsamym zaslugujesz na lepszego meszczyznę. :) Nie staraj się za bardzo o niego, to faceci mają zdobywac kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znajdźcie sobie kochanka a nie uzalacie się nad soba:-). TUtaj chętnych nie brakuje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieróg ruski
Ładna rada... znajdźcie kochanka i zdradzajcie obecnego chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
Noortoon1977: Nie potrzebuję kochanka, bo jest mi dobrze tak jak jest :) Mam dobrego narzeczonego, pracę, i przyjacioł. Więc po co mi kochanek ? Jest wiele rzeczy które sprawiają o wiele wiecej radosci niż seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieróg ruski
W innych tematach niektóre dziewczyny pisały, że tka korzystają z życia, że mają co chwilę seks z innym i świetnie się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
dsdsdssddsds: Jeżeli chcesz pogadac na priv to pisz na gg 43238317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssddsds
A masz może maila? Na tym komputerze nie mogę zainstalować gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
pieróg ruski: Takie dziewczyny, to nie dziewczyny.... Nie widze potrzeby zdradzania swojego mężczyzny tylko dlatego że mój popęd seksualny jest niepohamowany ... Można robić o wiele lepsze rzeczy, tak jak pisałam wczesniej. I to jest priorytetem. Bo jeżeli już dziewczyna zdradza chłopaka, to kolejnego też zdradzi , i tak dalej i tak dalej... Myślicie że będzie z tego dobre małżeństwo ? O ile będzie ? Dla młodych dziewszyn priorytetem jest w tych czasach seks , seksualnośc i popęd, a nie inne wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
agataszymoniak114@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ztym kochankiem to była podpucha:-) masz rację niech się koleżanka zajmie czymś co sprawić jej przyjemność,rozwinie swoje zainteresowania. A nie czeka kiedy jej facet zwróci na nia uwagę,dam Ci radę koleżanko jeśli będziesz się narzucać facetowi to na pewno Cię będzie olewal,zajmij się swoimi sprawami pokaz jaja jesteś atrakcyjna nie tylko swojemu facetowi ale i innym i kiedy on to zauważy to na pewno będzie bardziej się o ciebie starał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po prostu ma za mało
hmm, to nie o ciebie przecież chodzi, że już go nie podniecasz. On po prostu nie ma potrzeb i tyle. Jeśli całe życie chcesz być niezaspokojona i kochac sie raz na pół roku, to twój wybór. W końcu widziały gały co brały :) To się własnie nazywa "niedopasowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
facet po prostu ma za mało: Dlaczego sądzisz, że nie ma potrzeb ? Może przyczyny są całkiem inne np. zdenerwowanie, długotrwały i ciągły stres.. Ja też nie mam czasami ochoty, niekiedy nawet przez dłuższy czas. I co ? To także ma znaczyć, że nie mam potrzeb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semp
mysle ze zawsze potrzebny jest zdrowy rozsadek i zrozumienie partnera czasem nawet kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa0004
Noortoon1977: Popieram Cię w 100% :) dsdsdssddsds: A Ty czym się interesujesz ? :) Masz jakieś hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opanuj dobrze sztuke masturbacji,kobiety tez sie masturbuja,a sam fakt ze sie ze soba zabawiasz jezeli ukratkiem seksownie dodasz ze bawilas sie ze soba dlstego tak dlugo ;) bralas kapiel zmusi go do zastanowienia ,moze go to podnieci,ale na pewno sprawi tobie przyjemnosc wiec zaryzykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Bardzo zboczona 18stka zaprasza na sex telefon. Jestem Aneta, fotki znajdziesz tutaj: http://sex-rozmowy.pl/aneta_sex_telefon.html Uwielbiam sobie robic dobrze rozmawiajac z facetem na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×