Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koneta

lubie brutalny sex. czy to normalne?

Polecane posty

Gość koneta

lubie patrzeć na brutalny sex, kiedy to kobiete taktują przedmiotowo, najlepiej jak odrazu pare facetów posówa jedną panienke, jeden ładuje głęboko w usta, drugi w cipke tak mocno i szybko, a trzeci w pupe. czwary trzyma jej ręce zeby nie przeszkadzały, a piąty trzyma mocno rozchylone nogi! ojj uwielbiam takie sceny!!!! macie moze takie fotki, filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
w necie są. Jak ci się to podoba, to lepiej zacznij praktykować to na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneta
a ja wole z tobą tomaszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Co ja mam Cię tłuc??? Ja kobity nie uderzę, za bardzo przejmujące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też taki uwielbiam
delikatny i romantyczny wcale mnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka antykoncepcyjna
Ja lubię jak to faceta się brutalnie posuwa i ręką odzianą w czaną skórzaną rękawiczkę długości po łokieć napie.rd.ala po pysku. Najlepiej jak mu zaczyna cieknąć krew z nosa, wtedy zbieram ją do probówki i odwirowuję, osocze każę delikwentowi wypić, a resztę przechowuję na cięższe czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeee e e
ja bym się czuła jak zwykła szmata po takim seksie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaakk
uwielbiamm taki seks..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alepopieprzone
no to może jakieś fotki filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka antykoncepcyjna
Dlatego też takie zabawy proponuję wyłącznie facetom o słabych nerwach. Lubię też rozkładać ich ciała na kształt krzyża i muskać delikatnie ich pępek przy pomocy skalpela. Jak taki zaczyna płakać, to ja odczuwam najwyższą ekstazę. Wtedy zbieram też krew cieknącą z okolic pępka do probóweczki i wkładam do ciekłego azotu, potem oddaję do banku krwi pępowinowej, gdyby kiedyś się zdarzyło, że byłaby delikwentowi potrzebna do ratowanai chorej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facceeetett
Lubiłem ruchac moją byłą głeboko w gardlo i jak na mnie patrzyła wtedyyy...mmmma potem spuszczać się na twarz podczas seksu brać od tyłu ciagnoąc za włosy a po seksie się przytulać...Było coś w tym niesamowitegoo al eniestety moja obecna kobieta nie preferuje takiego seksu a szkoda bo mnie to najbardziej kreciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo Matko
aż dziw że są takie poje....bane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwaaawwwaaa
szczeze taz tak lubie....a najbardziej patrzec :) praktykowac to raczej mało kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana963
Kojarzę takiego gościa, który lubił jak się na niego wrzeszczało. Najlepszy posłuch miał, gdy wrzask był kierowany do jednego i tego samego ucha. Uwielbiał ten dreszczyk bólu pochodzący od błony bębenkowej. Spuszczał się też w minucie po tym jaknagle wchodziłam odziana w czarny skórzany kostium zasłaniający całe ciało prócz twarzy, a on klęczał przede mną i czekał na swoją panią. Nigdy jednak nie poradził sobie z nauczeniem się machania ogonem wykonanego z końskiego włosia i wetkniętego w odbyt, dlatego poszedł w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateńkka
Hahah no ja sama się sobie dziweie la co poradze jak mnie to kreci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek1
od czasu do czasu jest to dobre i w praktyce i popatrzeć ślinka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka antykoncepcyjna
Nieznana, fascynuje mnie Twoja pomysłowość. Ja mam takiego chłopaka, którego skuwam łańcuchem i przywiązuję do budy wyścielonej słomą. Musi on chodzić na czterech łapach i szczekać barytonem. Ale żeby go nauczyć merdania ogonem to na to nie wpadłam! Jak wygląda taka tresura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana963
Tresura takiego pieska jest prosta i tylko jak się okazuje jednostki głęboko upośledzone umysłowo nie potrafią jej opanować. Trwa kilka dni, zależnie od sumienności tresowanego. Najpierw facet ma za zadanie nauczyć się panować nad zwieraczem odbytu; w tym celu musi ćwiczyć zaciskanie go i rozluźnianie. Następna faza to zakładanie pieluchy, musi on popuszczać zwarty stolec i zatrzymywać go w miejscu i tak do kilkunastu razy w czasie oddawania stolca. Później wkłada mu się w odbyt sztuczny ogon z odbytojeścią i jeśli nie potrafi nim zamerdać elegancko bez wypadnięcia ogona z odbytu, to dostaje srogą karę. Do karania najlepsza jest bambusowa pałka, którą należy uderzać dokładnie w sutki lub dolną partię brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facceeetett
Moja obecxna kobjeta ma włosy pszystosowane do ciągnięcia dlatego przywiązuje ją nimi do łużka a potem rucham fjutem z dodatkową nakładką (wydłurza mi penisa). Niestety jest ona jusz tak rozje.bana że straciłem na nią całkiem ohote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka antykoncepcyjna
A gdzie się podziali wszyscy amatorzy sexbestialstwa? Nagle was wymiotło jakby co najmniej huragan obciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facceeetett
poszłem ćwiuczyć węzły martynarskje na wlosach mojej lubej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka antykoncepcyjna
Aaaa, nie zapomnij podręcznika i konopnego sznura, jak będzie krzyczała od ciągnięcia za włosy to jej mordę zaklej taśmą samoprzylepną. A ręce zwiąż sznurkiem, tylko solidnie, żeby suka nie mogła się wyplątać łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateńkka
"A gdzie się podziali wszyscy amatorzy sexbestialstwa? Nagle was wymiotło jakby co najmniej huragan obciągnął." ja sobie poszłam bo mówicie tu tylko o znecaniu siie nad facetem....A mnie to nie kreciii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateńkka
pozatym brutalny seks dominujacy partner a wyrachowanr praktyki BDSM to nie dokońca jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka antykoncepcyjna
Kateńkka, rozwiń temat, bo mnie zaintrygowałaś? Jak rozróżniasz te praktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×